Mieliśmy wiele biseksualnych związków z transami i uważam je za coraz bardziej ekscytujące i stanowiące wyzwanie dla mnie, podobnie jak Robert.

Od tygodnia mój mężczyzna kusi mnie obrazami zawieszonych transów. Mają dodatkowy wymiar, jeśli chodzi o seks – cycki i kutas, najlepiej oba w obfitych dawkach. Pod koniec tygodnia spotykam się, aby doświadczyć nowego. Jedno ze zdjęć, które mi pokazał, było ujęciem tranny w rajstopach, plecami do ściany, obnoszącej się z ogromną erekcją wystającą z jej rajstop, która naprawdę pobudziła nasze i tak silne libido.

Innym zdjęciem było zdjęcie wysokiego, szczupłego transa siedzącego na krześle przed lustrem sięgającym do ściany, ubranego tylko w szpilki i stringi, z wystawionym na wpół wyprostowanym kutasem. Najbardziej ekscytujące i moje największe podniecenie to seria zdjęć, na których tranny w bardzo krótkiej skórzanej spódniczce i szpilkach miała bardzo grubą erekcję, która była wysysana przez inną transę.  I naprawdę była gruba, grubsza niż mój mężczyzna, a ekstatyczny wyraz rozkoszy na jej twarzy sprawiał, że chciałam tego samego.

„Zrób to dla mnie w to niedzielne popołudnie, zorganizuj transa, który może sprawić przyjemność nam obojgu, a my możemy sprawić przyjemność jemu.  Spotkam się z tym, chcę tego bardzo, bardzo źle” – mówię Robertowi w czwartkowy wieczór, kiedy pieprzy mnie.

Przychodzi niedziela i jedziemy w ustalone miejsce:

Nazywam się Toni i jestem tu dla twojej przyjemności i mojej – uśmiecha się, gdy wchodzimy. Toni jest bardzo atrakcyjną i egzotyczną, szczupłą brunetką. Kiedy oglądamy nasze nowe otoczenie, z przyjemnością zauważamy, że na wszystkich ścianach znajdują się pełnowymiarowe lustra.

Kiedy Toni pojawia się ponownie, dumnie prezentuje się w bardzo kobiecych, bajecznych długich nogach, ubrana w bardzo krótką, głęboką czarną spódnicę z długim zamkiem na plecach i nową parę bardzo seksownych czarnych szpilek z paskami wokół kostek. Bez swojego wielkiego kutasa mogłaby uchodzić za pełną kobietę wszędzie. Jednak ze swoim wielkim kutasem jest bardzo erotyczną istotą, która naprawdę podnieciła moje libido.

Toni i ja zaczynamy się namiętnie całować, podczas gdy Robert unosi jej spódnicę na tyle wysoko, by mógł dotknąć jej na wpół wyprostowanego kutasa, a ja zsuwam zamek, zsuwam go z ramion i pomagam jej zdjąć spódnicę. Toni ma na sobie bardzo skąpe czarne skórzane majtki bez krocza z połączonym pierścieniem na penisa, z bardzo wyprostowanym kutasem i kulkami wystającymi z nich pod kątem czterdziestu pięciu stopni.

„Chcę, żebyś lizał moją cipkę, podczas gdy mój mężczyzna Robert ssie twojego kutasa” – powtarzam bardzo wzburzonym głosem, gdy patrzę, jak Robert zaczyna lizać i całować jej sutki z ręką na jej erekcji.

„Usiądź na mojej twarzy, żebym mógł lizać twoją cipkę, podczas gdy ty patrzysz, jak twój mężczyzna ssie mojego kutasa” – mówi mi Toni, kładąc się na plecach na łóżku.

Wszelkie zahamowania, jakie Roberta jakie mógł mieć w związku z seksem z transem, dawno minęły, ponieważ Toni i ja patrzymy na jego nabrzmiałego kutasa. W tej samej chwili, gdy Robert bierze erekcję Toni między usta, czuję jej chętny język na moich wargach.

„Jestem taka napalona, taka cholernie napalona” – jęczę cicho do siebie, gdy język Toni sonduje moja pizdę. Moje ciało lekko drży, gdy mój pierwszy orgazm przychodzi szybko. Potem tracę rachubę coraz silniejszych orgazmów, które następują, gdy język Toni działa magicznie.  Potem, gdy znajduje i drażni koniuszek mojej łechtaczki, wybucham w wielkim, hałaśliwym orgazmie.

– Możesz patrzeć, jak mnie pieprzy – jęczę, rozkoszując się wrażeniem, że Toni całuje mnie w tyłek, gdy mój mężczyzna wbija swoją szalejącą erekcję w moją cipkę, gdy oboje szukamy seksualnego uwolnienia

Potem idziemy w trójkę pod prysznic i omawiamy jeszcze raz te wydarzenia. Jednogłośnie uznajemy, że podniecenie było niesamowite i że czegoś takiego jeszcze nigdy wcześniej nie przeżyliśmy. Oczywiście powtórka zostaje zaplanowana… a może jeszcze kogoś do tego dołączymy.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *