Odwróciła się i idąc wolno w moją stronę, odpinała guziki czarnej bluzki. Zdjęła ją, pokazując ukryty pod spodem biały biustonosz z różowym wzorkiem. Rozpięła go i rzuciła na ziemię. W tym momencie byłem już niesamowicie podniecony. Ślina napłynęła mi do ust na widok wielkich piersi i twardych sutków. 

– Oh, spójrz co ja tu mam! – powiedziała, schylając się pod łóżko i wyciągając przezroczyste pudło z erotycznymi zabawkami.

– O cholera! – odpowiedziałem, bo nigdy wcześniej nie widziałem takich gadżetów. Zapytała, czy wcześniej się spotkałem z takim czymś, więc odpowiedziałem jej, że jedynie online.

Pokazała mi jajowatą, metalową zabawkę z diamentową wypustką na jednym końcu. Zapytałem co to takiego, a ona odpowiedziała, że zatyczka analna.

Zapytała, czy kiedykolwiek robiłem sobie dobrze i czy bawiłem się własnym odbytem. Powiedziałem, że nigdy o tym nie myślałem. Opowiedziała mi sporo rzeczy na temat seksu analnego i jak przyjemny on jest, szczególnie dla facetów. Dochodziła już godzina siedemnasta, więc kobieta kazała mi się rozebrać, pomagając mi w tym. Zdjęła moje buty, bluzę, koszulkę, spodnie, bokserki i chwilę później stałem przed nią nago. Ona też zdjęła w międzyczasie swoje ubrania. Nie mogłem uwierzyć że to się działo naprawdę, jakiś sen na jawie! 

Kiedy tak rozmawialiśmy, mój penis stawał się naprzemiennie bardziej i mniej twardy. Zauważyła to i spytała, czy nie chciałbym spróbować anala, ponieważ dostarcza on nieziemskich orgazmów. Zgodziłem się mówiąc, że to brzmi dobrze. Kazała mi się położyć na łóżku, na plecach. Z wahaniem zapytałem ją, czy to boli. Powiedziała, żebym się rozluźnił ponieważ to niesamowite uczucie. Leżałem więc tak, oddychając głęboko, kiedy zbliżyła się do mnie, usadowiła pomiędzy nogami i zaczęła pocierać odbyt mówiąc jak gładki i dziewczęcy on jest. Rozpostarła moje pośladki, splunęła na nie i powiedziała, żebym się zrelaksował. Dotykanie odbytu było zaskakująco przyjemne. 

Powoli wsunęła we mnie palec wskazujący, wzbudzając we mnie uczucie, którego nie potrafię opisać. Chciałem więcej. Zaczęła go wyciągać i wkładać z powrotem. Chciałem zajęczeć, ponieważ to było niesamowite, dokładnie tak jak mówiła wcześniej. Z czasem włożyła do środka drugi palec. Leżeliśmy tak w uścisku, pieszcząc moją dziurę, kiedy nagle usłyszałem otwieranie się frontowych drzwi i trzask zamykania.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *