„Wiesz, że byłaś bi, fajnie jest mieć opcję, cipkę lub kutasa, czasami fajnie jest mieć cipkę i cycki do zabawy, a czasami fajnie jest mieć kutasa do zabawy i ssania” powiedziała Marysia.

„Och, jesteś naprawdę okropna…” powiedziała Kamila.

„O tak, powiedziano mi, że jestem w tym bardzo dobra” powiedziała Marysia.

„Więc zrobiłaś Rafałowi loda?” Paula zapytała Kamilę.

“Czy ty robiłaś?” zapytała Kamila.

„Tak, wiele razy” powiedziała Paula. „Ma smacznego kutasa”.

„Ok, nie, nie zrobiłam” Kamila odparła.

„Czy on… Wiesz…” Marysia powiedziała patrząc na Kamilę.

„Wylizał moją cipkę? O tak, był fantastyczny. Doprowadził mnie do orgazmu. Świetnie ma język” Kamila powiedziała uśmiechając się.

„O cholera, faktycznie jest w tym dobry” powiedziała Paula.

„Ale fajnie jest też, gdy kobieta daje ci seks oralny” powiedziała Marysia. „Twoja siostra jest w tym świetna. Wielokrotnie doprowadzała mnie do orgazmu językiem w mojej pochwie”.

„Cóż, jestem naturalnym talentem”. Paula powiedziała uśmiechając się do niej.

„O tak, różnica między językiem męskim a językiem żeńskim na twojej cipce jest tak zauważalna.” powiedziała Marysia.

“Więc, czy masz chłopaka?” Kamila zapytała Marysię.

„Cóż, nie określiłabym go konkretnie jako mojego chłopaka, a raczej przyjaciela…. Lub…. Nie… bardziej jako partnera seksualnego. Facet, z którym uprawiam seks. Jest jakby żonaty” powiedziała Marysia.

„Och, ok” powiedziała Kamila.

”Paula i ja miałyśmy z nim trójkąt. Lubi młodsze dziewczyny bi. Jego żona nie jest zainteresowana kobietami” powiedziała Marysia.

“Gdzie go poznałaś?” zapytała Kamila.

“W barze. Paula i ja wyszłyśmy na drinka, wpadłam tam na mojego ojca. Zaprosiłyśmy więc tatę na drinka z nami. Był tam facet, który patrzył na nas, dziewczyny. Więc poszłam i porozmawiałam z nim. Tata i Paula kazali mi. Krótko mówiąc. Skończyło się na tym, że pieprzyłam go tamtej nocy…” powiedziała Marysia.

„Nie wyglądał jak w moim typie, dlatego Marysia poszła i porozmawiała z nim. Rozmawiałam ze Stefanem” powiedziała Paula.

“Więc jak skończyło się to wszystko trójkątem?” zapytała Kamila.

„Marysia mnie zmusiła” powiedziała Paula. „Kiedy dowiedziałam się, że chciał odbyć stosunek z dwiema bi kobietami, pomyślałam, ah, dlaczego nie” Paula odpowiedziała.

„Więc teraz jest tak, że go widujemy, gdy jest w mieście w interesach. Z dala od żony” powiedziała Marysia.

“Jest w mieście w ten weekend” Paula odpowiedziała: „ponownie zaprosił nas na randkę”. Dodała uśmiechając się do Marysi.

„Więc dlaczego nie jesteś z nim” powiedziała Kamila.

„Powiedziałam, że jestem zajęta” powiedziała Marysia.

„Tak, pomyślałyśmy, no cóż, nie możemy go widywać za każdym razem, gdy jest w mieście”, Paula odpowiedziała.

„Dlaczego nie?” Kamila powiedziała uśmiechając się.

Dziewczyny nie powiedziały, że spotkały go po trójkącie z ojcem Marysi. Cóż, Marysia technicznie rzecz biorąc, nie uprawiała seksu penetracyjnego z ojcem, tylko oral z nim.

To, co zaczęło się od tego, że Stefan po prostu obserwował, jak jego córka i przyjaciółka uprawiają seks, przekształciło się w to, że dołączył, uprawiał seks z Paulą, bawił się i uprawiał seks oralny ze swoją córką. Chociaż zarówno ojciec, jak i córka wiedzieli, że nie powinni, to było dla nich takie dobre i przyjemne.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *