Magda i jej dziewczyna udały się do nowego klubu, który niedawno się otworzył w ich mieście. Obie lubiły dobrą zabawę, jednak do tej pory nie miały nawet gdzie wyjść by potańczyć. Kiedy tylko pojawiła się informacja w internecie wiedziały, że muszą pójść na otwarcie.

Przy klubie było mnóstwo ludzi i już było wiadomo, że nie wszyscy wejdą. Obie jednak mogły pochwalić się doskonałym ciałem oraz ubiorem, więc ochroniarz nawet nie myślał dwa razy i po prostu je wpuścił.

W środku była ciemna podłoga, w której odbijały się światła kul dyskotekowych. Usiadły na jednej z kanap i Magda poszła zamówić im drinki. Nie zamierzały dużo pić tej nocy, ale widząc co mają na stanie zaczęła szczerze w to wątpić. Postawiła dwa kolorowe napoje i objęła ją ramieniem.

Przysiadło się do nich dwóch młodych chłopaków, którzy byli już nieco wstawieni. Rozmawiali długo, a potem poszli potańczyć. Jeden z nich wyjątkowo upatrzył sobie Magdę i cały czas trzymał się blisko niej. Jej dziewczyna za to uparcie próbowała zwrócić na siebie uwagę drugiego.

Były w czymś w rodzaju otwartego związku z prostymi zasadami. Jeżeli któraś była kimś zainteresowana to nie było problemu, dopóki był to facet. Skoro już wyszły się zabawić, to nie ma potrzeby się ograniczać.

Magda chwyciła Alexa, bo tak nazywał się jeden z nich, i położyła jego rękę na swojej talii. Uśmiechnął się szeroko i zbliżył się do niej. Zaczęli kołysać się w rytm muzyki. Potem pozwoliła sobie jeszcze na więcej i chwytając go za koszulę, pocałowała go. Alex wyglądał na zadowolonego, jak i również pijanego, więc nie protestował gdy przejęła inicjatywę.

Poszli do męskiej łazienki i zamknęli się w jednej z kabin. Pośpiesznie rozpiął jej spodnie i włożył rękę w jej majtki. Wsadzał w nią palce do momentu, gdy stała się mokra i zaczęła dyszeć. Wyciągnął penisa i wszedł w nią. Była obrócona plecami do niego i opierała się o drzwi kabiny. Mężczyzna wydawał się tak podniecony, że robił wszystko w pośpiechu i wchodził w nią coraz głębiej.

Rozpychał ją od środka jęcząc przy tym. Ktoś wszedł, ale był widocznie zbyt otumaniony, by to zauważyć lub może specjalnie to zignorował, chcąc zaspokoić swoje pragnienia. Poczuła, że zbliża się do orgazmu, wtedy popchnęła go i odsunęła od siebie. Zmusiła go, by usiadł na toalecie i usiadła na nim. Zaczęła się unosić i opadać. Mężczyzna włożył ręce pod jej koszulkę i bawił się jej piersiami, kręcąc kółka wokół jej sutków. Zrobiło jej się gorąco i przyśpieszyła. Jej ruchy stały się chaotyczne oraz bardziej gwałtowne. Chwycił ją za pośladki, by jej pomóc. Ścisnął je mocno w dłoniach, dodatkowo ją podniecając. Zacisnęła się wokół jego penisa i doszła, w ogóle nie zwracając uwagi, czy ktoś ją usłyszy.

Mężczyzna szczytował chwilę potem. Kiedy wychodzili z toalety natknęli się na zaskoczonego chłopaka, który zmierzył ich wzrokiem, jednak nic nie powiedział.

Magda wróciła na miejsce i zobaczyła, że jej dziewczyna całuje się z drugim chłopakiem.

Uśmiechnęła się i nie chcąc psuć im atmosfery udała się do baru. Ta noc jeszcze była zbyt młoda, by poszły do domu.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *