Opowiem wam jak wygrana na loterii zmieniła mnie z porządnego faceta w biseksualnego napaleńca. Wygrałem dokładnie 10 milionów złotych i skłamałbym, gdybym powiedział że to mnie nie zmieniło. Kupiłem sobie nowy, wypasiony dom na wsi i wielkie, szpanerskie auto. Zwolniłem się z pracy i potrzebowałem czegoś innego, żeby wypełnić każdy dzień. Zacząłem chodzić do klubów ze striptizem i wkręciłem się w sesje sam na sam z dziewczynami. Lubiłem walić konia, patrząc na to jak się masturbują dildo i innymi zabawami.

Właśnie wtedy poznałem Piotra. To młody chłopak, reklamujący swoją twarzą jeden z klubów. Według oferty, za 1000zł można było zabukować z nim numerek. Jak mógłbym do niego nie zadzwonić? Powiedział mi przez telefon, że zazwyczaj pojawia się z kobietą którą posuwa na oczach klienta, dopóki wszyscy nie dojdą. Umówiliśmy się na spotkanie w moim domu, w piątek o dziewiętnastej. Zapytał w jakich kobietach gustuję, odpowiedziałem że preferuję młode dziewczyny z wielkimi piersiami, a on odparł że nie ma sprawy. 

Piątek nadszedł niespodziewanie szybko i o godzinie siódmej Piotr zapukał do moich drzwi. Razem z nim przyszła dziewczyna około osiemnastki, o imieniu Beata. Zaproponowałem im drinki, a kiedy je wypili, zaczęli się rozbierać. Na sam ich widok miałem pełny wzwód i z penisa kapał mi preejakulat. Beata miała piękną, zgrabną figurę, piersi w miseczce D oraz ogoloną cipkę. W dodatku miała najładniejszy tyłek jaki widziałem w całym swoim życiu. Piotr był zbudowany niczym grecki bóg, a całe jego ciało było wyrzeźbione i opalone. To, co naprawdę przyciągnęło mój wzrok, to jego penis. Musiał mieć z 25cm i był szerokości mojego nadgarstka. Mój 20cm członek wyglądał na małego, w porównaniu z nim. 

Beata uklękła przed nim i wzięła do buzi sam czubek wielkiej pały. Kiedy zaczęła poruszać głową i ssać, jej wielkie piersi chybotały się z boku na bok. Kiedy tak obsysała Piotra, ja zająłem się sobą. Nagle mężczyzna odsunął się od niej, położył ją na sofie i zaczął lizać cipkę jakby była zrobiona z cukierków. Byłem już bardzo blisko orgazmu, więc powiedziałem żeby ją zerżnął.   

Piotr odwrócił ją i poniósł jej tyłek w powietrze, po czym wbił się w mokrą cipkę na całą długość penisa. Wchodził w nią, a dziewczyna jęczała. Jej orgazm nadszedł bardzo szybko. Nagle chłopak się wycofał, a z jej dziurki trysnęły kobiece soki. Oblały wszystko wokół, włącznie z jego pulsującym kutasem. Piotr zaczął sobie walić, i wkrótce z penisa wystrzeliły trzy gęste strużki spermy. Gorące nasienie wylądowało prosto na jej perfekcyjne pośladki. Na koniec wszedł z powrotem w cipkę, pozostawiając tam ostatnie krople. To przelało czarę, i zalałem spermą swoją całą dłoń i jądra. 

Takie spotkania stały się naszym cotygodniowym rytuałem. Piotrek przyprowadza do mnie przeróżne kobiety. Ostatnio pojawił się z przepiękną dziewczyną o imieniu Sonia, ubraną w czarny lateksowy kostium. Kiedy posuwał ją na misjonarza, przywołała mnie gestem i wpakowała sobie do buzi mojego penisa. Zacząłem ją posuwać, kiedy Piotr wtłaczał w nią swojego potwora. Już po kilku minutach wytrysnąłem, a ona wszystko przełknęła. Wyczuła że on też już prawie kończył, więc szybko się podniosła i nadstawiła do strzału. Kiedy wylał na nią ogromne ilości spermy, ona odwróciła się do mnie i pocałowała z języczkiem. Zmusiła mnie tym samym do połknięcia jego nasienia. Na początku czułem obrzydzenie, ale przyznam że podobało mi się. 

W nadchodzący piątek Piotr znowu pojawi się z Sonią, i, choć będzie mnie to kosztowało o wiele więcej, tym razem ona zrobi mi laskę a on dojdzie prosto w moje usta. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *