Nagle zdecydowałam, że nadszedł czas, aby powrócić do planu. Opuściłam nogę i stałam tam cicho, ciesząc się widokiem kutasa Juliana skaczącego w harmonii z jego przyspieszonym biciem serca. Pochylając się, zaczęłam używać języka i zębów na jego sutkach, ssąc je, liżąc i gryząc. Zdecydowałam się na wielozadaniowość podczas pracy nad jego sutkami, więc sięgnęłam w dół i zaczęłam pocierać jego jaja i pulsującego kutasa. Nie mogąc dłużej oprzeć się pokusie jego kutasa, wspięłam się na łóżko i umieściłam usta nad jego kutasem, podczas gdy ja nadal pocierałam i szczypałam jego twarde, wyprostowane sutki. Gdy tylko poczułam, że zaraz dojdzie, przestałam. Naprawdę chciałam spróbować jego gorącej spermy i wypić ją całą, ale miałam plan i musiałam się go trzymać.

Wstałam z łóżka i podeszłam do drzwi, by opuścić pokój. Kiedy to zrobiłam, odwróciłam się i zatrzymałam na chwilę, by obserwować jego reakcję. Oddychał ciężko, prawie dysząc, wyginając plecy, szarpiąc rzepy stopami i rękami i wołając, żebym wróciła. Podobało mi się to. Jeśli to możliwe, szło lepiej, niż mogłam sobie wyobrazić. Cieszyłam się tym pokazem przez kilka minut, zanim przeniosłam się do łazienki, aby przygotować się do następnego rozdziału.

Celowo spędziłam w łazience więcej czasu, niż było to konieczne, aby spotęgować oczekiwanie, ale w końcu wróciłam do sypialni, pochyliłam się i zdjęłam mu opaskę z oczu. Oczy Juliana rozszerzyły się, gdy zobaczył mnie po raz pierwszy od przyjazdu do domu. Przebrałam się i zakryłam mój prześwitujący biustonosz, czarny pas do pończoch, pończochy i szpilki tylko cienkim czarnym szlafrokiem. Powoli rozwiązałam go i pozwoliłam mu zsunąć się na podłogę. Podziwiał mój strój oczami, a jego usta mówiły mi, jaka jestem seksowna.

Przybrałam pozę i odwróciłam się, by pozwolić mu cieszyć się tym widokiem przez kilka chwil, po czym odwróciłam się i powoli wróciłam do łazienki. Kilka minut później wróciłam z miską gorącej wody, myjką, trymerem do włosów łonowych, kremem do golenia i maszynką do golenia. Użyłam trymera, aby przyciąć jego włosy łonowe, a następnie nałożyłam krem do golenia na jego kutasa i jaja i ogoliłam go całkowicie. Zadowolona ze swojej pracy, użyłam ciepłej ściereczki do wytarcia kremu do golenia z jego ciała.

Po zakończeniu zadania pochyliłam się, pogłaskałam jego kutasa językiem i pocałowałam jego główkę, zanim ponownie opuściłam pokój. Wróciłam do jego ogolonych jaj i wyprostowanego kutasa, teraz ociekającego preejakulatem. Podziwiałam jego rozmiar, zawsze myślałam, że jest duży, ale bez włosów wyglądał na prawie za dużego dla moich ust, ale miałam nadzieję, że nie dla mojej cipki.

Weszłam na łóżko i położyłam się na nim w pozycji 69. Dogodnie, nie miałam na sobie majtek, więc Julian miał niezakłócony widok na moją czystą, nagą cipkę. Zatrzymałam się, aby kontynuować drażnienie, zanim z powrotem wypięłam moją spuchniętą, ociekającą cipkę na jego twarz i usta, których chwilę wcześniej używał do błagania o moją cipkę. Przygotowywałam się do tego przez cały dzień i prawie eksplodowałam, gdy on przesuwał językiem w górę i w dół po moich wargach sromowych, fachowo pracując nad znalezieniem idealnego miejsca. Poruszałam ciałem, aby zwiększyć radość z jego lizania i pieszczenia.

Jednocześnie zwilżyłam dłoń i zaczęłam głaskać jego kutasa, gdy opuszczałam usta i zaczynałam lizać i ssać jego jaja, celowo unikając na razie jego kutasa. Próbował złapać mnie za tyłek, ale był związany. Miałam całkowitą kontrolę, a on był moim bezradnym uległym. Przesunęłam językiem po jego jajach i po trzonie jego kutasa, zanim wzięłam go całego do ust, twardego jak stal. Powoli poruszałam ustami w górę i w dół, gdy jęczał, nie tracąc kontaktu z moją cipką ustami.

Kontynuowałam bezlitosne lizanie i ssanie, aż poczułam, że jego kutas zaczyna pulsować, sygnalizując, że jest tuż przed pompowaniem swojej gorącej białej spermy do moich ust, więc zatrzymałam się i odsunęłam. Zaczął się wić i błagać mnie o więcej, ale ja tylko odwróciłam się z uśmiechem i pocałowałam go namiętnie, długo, głęboko i mocno.

Pomimo tego, że zachowałam całkowitą kontrolę, też byłam gotowa na orgazm. Zsunęłam się z niego i sięgnęłam do stolika nocnego, aby wyjąć mój ulubiony wibrator. Najpierw drażniłam nim jego sutki, ale potem położyłam się na plecach, bezpośrednio w jego polu widzenia i zaczęłam używać go na sobie. Przesuwałam wibrator powoli, ostrożnie i pouczająco, aż straciłam kontrolę i osiągnęłam orgazm, podczas gdy on leżał tam niezdolny do ruchu, dysząc z podniecenia i błagając o moją cipkę, jak tylko mógł. To dokładnie taka reakcja, na jaką liczyłam.

Uśmiechnęłam się do niego, leżąc w błogości mojego orgazmu, słuchając wibratora, który wciąż mruczy między moimi nogami. Usiadłam, wyłączyłam go i zostałam pokonana przez jego pulsującego kutasa, który ociekał spermą. Kutas Juliana nigdy nie wyglądał na większego, twardszego i bardziej zachęcającego. Naładowana energią po orgazmie, położyłam się na nim, wciąż mając na sobie pończochy i szpilki. Przyciskałam mój miękki stanik do jego nóg, kutasa, jaj, brzucha, klatki piersiowej, szyi i twarzy, podczas gdy moje pończochy pocierały zewnętrzną stronę jego ud, bioder i klatki piersiowej.

Chociaż planowałam, że będzie to wszystko dla niego, zaczęłam myśleć, że też mogę uzyskać dużo dobrego z tego niesamowitego doświadczenia. Kontynuowałam drażnienie go za pomocą moich piersi, pończoch i obcasów, od czasu do czasu używając dłoni i ust, aby upewnić się, że jego kutas pozostaje w gotowym, dużym, super sztywnym stanie.

Zadowolona z mojego sukcesu i czując, że żadne z nas nie zniesie więcej, podniosłam się, kucnęłam i zsunęłam moją ociekającą cipkę na jego kutasa. Byłam tak mokra, że żadne nawilżacze nie były potrzebne. Jak tylko wszedł do końca, zatrzymałam się. Potem powoli, celowo, zaczęłam się poruszać, czasami wychodząc aż do końca, zanim znów go wzięłam. Kontynuowałam w ten sposób, aż błagał mnie o okazanie litości i pozwolenie mu skończyć. W końcu, gdy poczułam, że zbliżam się do orgazmu, zwiększyłam tempo i rytm na jego kutasie, powodując, że doszliśmy jednocześnie. Nigdy przez wszystkie lata seksu nie byliśmy w stanie osiągnąć jednoczesnego orgazmu przed tą chwilą. To było wstrząsające. Nigdy nie czułam większego ładunku zalewającego moją cipkę, gdy jego kutas nadal w nią tryskał.

Kontynuowałam gorączkowe przesuwanie mojej nasmarowanej spermą cipki w górę i w dół, gdy jego mięknący kutas wypychał spermę z mojej przepełnionej cipki. Kiedy stał się całkowicie miękki, pochyliłam się, pocałowałam go długo i głęboko i upadłam na niego. Bez tchu wyszeptał, jak niesamowite to było i że być może powinien częściej opuszczać miasto, ponieważ powitanie w domu było warte tej podróży. Leżałam tam przytłoczona intymnością, bliskością i miłością, którą czułam do niego w tym momencie, podczas gdy on wciąż był związany.

Chociaż na razie byłam wykończona, mój przepełniony pożądaniem umysł już zaczynał formułować plan, który zachęci jego kutasa do szybkiego powrotu do zdrowia. Usiadłam na tyle, by sięgnąć do tyłu, odpiąć i zdjąć stanik. To będzie świetna zabawa!

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *