Julian podniósł pudełko tamponów, które kupiłam. „Bezzapachowe”, uśmiechnął się, a następnie dodał: „Cóż, nie na długo”. Tak łatwo mu nacisnąć ten biały, gorący guzik. I tak typowo nieczuły. W końcu z nim skończyłam.

Jednak sezon wakacyjny dał mi pretekst do zaproszenia go na kolację przebaczenia, z dużą możliwością późniejszego seksu. Dotarł do drzwi, wciąż przystojny w nieco chłopięcy sposób, z tym smętnym spojrzeniem, które wkrótce miało zostać zmienione. Był ubrany w elegancki garnitur, ale ja nie miałam na sobie nic oprócz czapki Mikołaja i stringów.

„Pomyślałam, że może najpierw zjemy deser” i wzięłam go za rękę do sypialni. Powoli i z miłością zdjęłam jego ubranie, odsłaniając pulsującą erekcję. Nie zdawał się zauważać, że moje prześcieradła były w nieładzie ani nie sprzeciwiał się, kiedy przykułam jego kostki do jego nadgarstków. W rzeczywistości, bycie związanym zdawało się zwiększać jego podniecenie, gdy klepnęłam go w jaja i opiekowałam się jego sztywnym kutasem. Doszedł szybko, a ja trzymałam tryskający strumień w ustach, aby podzielić się z nim długim pocałunkiem. Był trochę zawstydzony, że połyka spermę, ale szybko mu powiedziałam: „To jest smak, który wkrótce polubisz”.

Odwróciłam go i położyłam poduszki pod jego brzuchem, całkowicie wystawiając jego ciało na chłostę, którą trzymałam w dłoni. „Byłeś bardzo niegrzecznym chłopcem w tym roku i będziesz musiał zostać ukarany przed swoją przyjemnością.”

Nie przyjął dobrze biczowania, zwłaszcza gdy skoncentrowałam się na jego mosznie, więc zakneblowałam go, delektując się jego bolesnym wyrazem twarzy z powodu moich mokrych majtek w ustach. „Mój nowy kochanek, Robert, przeleciał mnie tuż przed twoim przybyciem, a moja pochwa wciąż jest ciepła od jego spermy. Mam nadzieję, że jego smak przypadnie ci do gustu. Teraz jest tutaj, aby dokończyć twoje zasłużone biczowanie.” Kiedy te ostatnie, bolesne ciosy prawie podniosły Juliana z łóżka, założyłam mu skórzany chocker i wyszeptałam: „Mam nadzieję, że spodoba ci się seks, który wymyśliłam tylko dla ciebie – nasz seks na zgodę”.

Po tym, jak knebel został usunięty, skomlał i był całkowicie upokorzony seksualnie. Robert delikatnie położył aloes na plecach Juliana, co miało działanie łagodzące, chociaż zaczął stękać i jęczeć, gdy poczuł, że właśnie ktoś mu nakłada analny lubrykant. Pocałowałam go lekko i powiedziałam: „Dzielę się z tobą Robertem, a kiedy zostaniesz mi zabrany, po raz pierwszy będę się bzykać z moim nowym trenerem, Jackiem. Dobrej zabawy!”

Julian wił się i błagał, ale nie był w stanie powstrzymać Roberta, który trzymał go w mocnym uścisku, siłą penetrując go od tyłu. Na początku płakał z powodu upokorzenia lub bólu, albo słysząc mój drżący orgazm, ale potem zobaczyłam, jak podniósł biodra, aby całkowicie nabić się na ogromnego kutasa nowego kochanka. Robert rozwiązał liny, a Julian chętnie się odwrócił, wciągnął Roberta głęboko w siebie, bezmyślnie całując go z każdą powolną penetracją.

Czułam ukłucie zazdrości, widząc, jak rytmicznie łączą się z całkowitym oddaniem i intymnością. Oni naprawdę się kochali! Wymieniali dźwięki przyjemności i szeptali miękkie i sekretne słowa, Julian uśmiechał się z zachwytem, gdy Robert wypuścił w nim ciepłe nasienie. Przytulali się w błogości, słuchając moich jęków w ekstazie, gdy Jacek rozciągał moją cipkę swoim wspaniałym kutasem, wypełniając ją swoim wytryskiem.

Kiedy Robert się wycofał, Julian był zadowolony, nie ruszał się, gdy siedziałam nad nim, trzymając jego usta przy mojej miesiączkującej pochwie. Doprowadził mnie do ogromnego szczytowania, żarłocznie połykając liczne ładunki wytrysku i krwi, która w znalazła się w jego ustach.

„Teraz podoba ci się mój zapach?”