Zrobiłem pozytywny dźwięk przez knebel i zostałem nagrodzony skromnym uderzeniem w dupę od żony.

– Och, zły chłopcze, chcesz mnie przelecieć, prawda?

Dostałem po raz drugi.

– Wiesz, kochanie, jeśli masz zamiar pieprzyć Amelię, to sprawiedliwe, że mnie też wypieprzysz.

Wydałem kolejny pozytywny dźwięk przez knebel i znowu dostałem kolejne uderzenie w lewy pośladek. Cel Anity był całkiem celny i trafił w to samo miejsce.

– Jesteś chciwym chłopcem, prawda?

Musiałem przyznać – poprzez jakąś kombinację dźwięków przez knebel – że Amelia miała rację. Bardzo chciałbym pieprzyć się z obiema pięknymi damami, ale w tamtej chwili pomyślałem, że to nie było do końca jeszcze możliwe.

Nie wiem, czy rozumiała kombinację dźwięków, które wydałem, czy po prostu postanowiła zignorować wszystko, co miałem do powiedzenia, ale zostało to nagrodzone kolejnym strzałem w tyłek.

Ten rodzaj przekomarzania się trwał przez kilka chwil, trochę bezczelny komentarz na temat mojej oczywistej perwersji seksualnej i ukłucie w tyłek.

Ani chwyciła mnie na chwilę. – No, wciąż jest taki twardy, co zrobimy?

Zachichotałem. “Wiem!” Oboje zdjęły ze mnie ręce, cofnęły się, a Am szepnęła coś Anicie do ucha – a moja żona uśmiechnęła się szeroko.

Nie jestem pewien, skąd się wzięły, ale w rękach Ani pojawiła się para zacisków na łańcuszku, które równie szybko zostały przyczepione do moich sutków – a ja jęczałem za każdym razem, jak były zakładane.

Wtedy szybko zabrały się do pracy – opadły na kolana, usta ślizgały się po moim twardym kutasie, a one zaczęła ssać i przesuwać językiem po moim czubku.

Gdzieś w gardle rozległ się głęboki stukot.

Wtedy poczułem, jak dłoń popycha moją głowę do przodu, upewniając się, że skupiam swoją uwagę na rozkazach Amelii, i usłyszałem mruczący głos Anity w moim uchu. „Och, kochanie, jeszcze dojdziesz do orgazmu”.

Kiedy to powiedziała, poczułem, że mój kutas dotyka tylnej części jej gardła, a ona nuciła delikatnie, aby mnie bardziej pobudzić, zanim wznowiła podskakiwanie w górę i w dół wzdłuż mojego wału.

Poczułem, jak Anita chwyta i delikatnie masuje moje pośladki, po czym wypchnąłem biodra do przodu, jakby chciałem mocniej ugiąć usta Amelii, a Am – oczywiście – przyjęła to dość chętnie.

Próbowałem się nie ślinić, jednocześnie starając się nie spuszczać z tego wszystkiego. Am musiała zauważyć narastające napięcie w moim kutasie, oderwała się nagłym ruchem, pociągnęła moje jaja w dół z mocnym, ale nie ostrym szarpnięciem, gdy mała ilość płynu trysnęła z mojego fiuta…

To było nowe. Niewielka ilość ejakulatu i niewyraźnie przyjemne mrowienie na czubku mojego niezbyt twardego kutasa. Myślę, że to mój pierwszy zrujnowany orgazm w życiu. Miałem dziwne uczucie pustki, ale Am się uśmiechała, a Anita jeszcze trochę przytrzymała mój tyłek i szepnęła mi do ucha. – Nie martw się, kochanie, nadal będziemy się tobą bardzo dobrze opiekować.

“O!” zawołała Amelia, “nie jest już taki twardy!”

Anita zmarszczyła brwi. – Myślę, że musimy to naprawić.

Kiedy się nad tym zastanawiały, stały obok mnie, zanim Anita odwróciła się do Amelii i sięgnęła po pocałunek. Nie, nie całusa, pocałunek z języczkiem. Całowanie, a potem ocieranie się o siebie, dłonie wędrujące po ciałach.

Anita przyciągała mnie bliżej, a ręce przyciągały ją bliżej, żeby jeszcze bardziej się całować; Dłonie Amelii szarpnęły biodra mojej żony i obie jęczały namiętnie.

Anita odsunęła się nieznacznie, Am nadąsała się, ale potem zrozumiała, jak moja żona usiadła na podłodze, podniosła przód spódnicy Am i po prostu zaczęła działać swoją magią – nos zanurzony w krzaku Am, język poruszający się z zapałem wokół łechtaczki Am. Jęczenie Amelii stawało się coraz głośniejsze i wyższe, złapała moją ślubną za włosy i przyciągnęła bliżej, aby uzyskać trochę tarcia językiem we właściwym miejscu.

Ani była niesamowita, robiąc mi loda; mogłem sobie tylko wyobrazić, jak dobrze czuła się teraz Amelia.

I oczywiście, oglądając to… Znowu robiłem się twardy.

Am chwyciła Ani mocno za głowę, kiedy krzyczała, orgazm wstrząsnął jej ciałem – Anita wciąż ssała i gryzła, gdy Am krzyknęła po raz drugi.

Ani usiadła, uśmiechnęła się, założyła skórzaną czapkę z powrotem na głowę i spytała: „Czy dobrze się bawiłaś?

Musiałem poświęcić chwilę, aby odzyskać oddech. – Och, tak, kochanie! I masz rację, on też!

“Czy możemy się z nim trochę zabawić, zanim pozwolimy mu dojść?”

“Co masz na myśli?”

Ani zdjęła klamry – z cichym krzykiem ode mnie za kneblem – a potem rozwiązała wstążki z kołnierza, ale zostawiła opaski na moich nadgarstkach, dając jedną Amelii. Wyobraźcie sobie tę scenę: jestem nagi, te dwie piękne kobiety trzymające wstążkę z przyczepionym do niej nadgarstkiem.

To było spełnienie moich marzeń, a to był dopiero początek naprawdę długiej soboty, której nie zapomnę nigdy. Od tamtego czasu Am stała się też częścią naszego życia erotycznego. Może to i dobrze, że jej mąż nie miał o niczym pojęcia 😉

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *