„Hej, kochanie,” moja żona Anita – Ani, jak ją nazywałem – powiedziała trochę sennie, „czy zechciałbyś pójść po rogaliki na śniadanie?”

Był jasny sobotni poranek, więc pomyślałem, dlaczego nie? Wstałem, ubrałem się, wymknąłem się z mieszkania i zdecydowałem, że skoro mogę pójść do pobliskiego sklepu i kupić zdecydowanie przeciętne rogaliki, to wybiorę się na wycieczkę po drugiej stronie miasta, dodając może pół godziny do spaceru, ale wrócę z najlepszymi rogalikami, do tego wezmę kawę lub gorącą czekoladę.

Spacer był przyjemny, nie było zbyt wielu ludzi, było trochę za wcześnie, aby w tym mieście byli turyści, co potwierdziło mój wybór, aby pójść do dobrej cukierni. Nie było kolejki, kiedy tam dotarłem, więc wziąłem dla siebie gorącą czekoladę i orzechową latte dla żony, a także kilka croissantów.

Kiedy zbliżałem się do drzwi mieszkania od strony klatki schodowej, wydawało mi się, że słyszę chichot dobiegający ze ściany… za którą byłaby nasza sypialnia. Wszedłem do środka, zauważyłem, że drzwi do sypialni są zamknięte, więc udałem się do kuchni, żeby zostawić śniadanie.

„Zostań tam, twarzą z dala od drzwi…” To nie był głos mojej żony, ale kobiecy i bardzo znajomy. Zrobiłem to i odczekałem chwilę, aby dowiedzieć się, co się dzieje.

„OK, kochanie”, to była moja żona. “Chcę, żebyś teraz wszedł do salonu.”

To, co mnie czekało, było… nieoczekiwane. Była moja żona i inna kobieta, mniej więcej w tym samym wieku, co moja żona, ale blondynka w „uroczych okularach sekretarki”. Zanim zdążyłem pomyśleć zbyt intensywnie o tych dwóch kobietach, coś innego było raczej twarde.

Widzicie, moja żona i jej przyjaciółka były ubrane w stroje rodem z moich najgłębszych, najbardziej nieprzyzwoitych fantazji. Białe koszule, pod spodem ślad ciemnego stanika, ciemne krawaty, ledwo zakrywające pośladki skórzane spódnice, wysokie buty do ud, skórzane czapki motocyklowe, długie, opadające warkocze z tyłu. I każda miała w ręku szpicrutę.

„Kochanie, pamiętasz moją przyjaciółkę Amelię, a ona… uh… mogła usłyszeć, że uroczy uległe koleś zdominowany przez gorące kobiety może oznaczać dobrą zabawę.”

Zarumieniłem się. To było tak, jakby przypadało kilka moich urodzin naraz; Ani jest gorąca, kiedy jest apodyktyczna, ale ma na sobie coś prosto z moich fantazji … i wciąga w to gorącą przyjaciółkę, by się przyłączyła… o mój boże. Monogamia nie była dla nas zbyt ważna, chociaż nie byliśmy w “otwartym związku”. Przypomniałem sobie, gdzie wcześniej spotkałem Amelię… w klubie, kiedy Ani zabawiała się z nią, chociaż Amelia nie była blondynką, kiedy ją ostatnio spotkałem. Nie byłem pewien, jaka była reakcja na mojej twarzy.

– Coś nie tak, kochanie? Zrobiłyśmy to źle?

– Nie, ty i Amelia robicie to wręcz idealnie. Wydawało mi się, że mój kutas już próbował się uwolnić.

Te dwie kobiety podeszły i stanęły bardzo, bardzo blisko, moja żona po lewej, Amelia po prawej. Oboje przyciskają się do mnie, ocierając się o moje biodra.

– Och, tak? Myślę, że ma na sobie za dużo ubrań!

“Myślę, że masz rację, Ani!” Kolejny chichot. “Co powinniśmy zrobić?”

– Cóż, on ma na sobie za dużo ubrań, więc będzie musiał je zdjąć, ale wcześniej… – Nie byłam do końca pewien, skąd, ale najwyraźniej znikąd w dłoni Anity pojawił się spory balgag. “On nie będzie narzekał…”

Nie protestowałem, gdy knebel wsunął się za moje zęby i był ciasno zapięty wokół mojej głowy… podniecam się, kiedy Ani robi to mi normalnie, ponieważ nie jest to nasz normalny styl gry, ale dzisiaj było znacznie goręcej.

„No to jedziemy z tym, żadnych skarg”. Kiedy to powiedziała, w głosie mojej żony zabrzmiał mruczący ton, zanim zaczęła ściągać moją koszulę – kiedy Amelia zaczęła pracować nad moim paskiem i spodniami.

Niedługo między nimi stałem w salonie, bardzo nagi przed tymi dwiema dominującymi kobietami. I twardy jak skała.

– Miałaś rację, Ani, on cieszy się z tego, co robimy. Nie powiedziałaś mi, że jest taki duży.

Nie jestem bardzo wyposażony, nie jestem też zbyt mały – ale myślę, że byłem bardziej podniecony niż zwykle.

– Spokojnie, możesz go później ssać lub pieprzyć. Najpierw będzie za nas cierpieć.

Amelia stała przede mną. „Spójrz na mnie… spójrz mi w oczy”. Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją bez wahania. Miała ładne niebieskie oczy schowane za okularami.

Jednak Ani wślizgnęła się za mnie i pośpiesznie owijała mi nadgarstki jakąś wstążką, ciągnąc za mnie ręce, gdy taśma je łączyła.

Odwróciło mnie to, gdy wyciągnęła rękę i szczypała moje sutki. Nagle przyszło mi do głowy, że kiedy powiedziała, że ​​chce patrzeć na moje oczy, chce zobaczyć, jak wygląda uległe cierpienie.

Anita nuciła pod nosem, zręcznie zawiązując wstążki wokół moich nadgarstków.

“Ani, czy twój niewolnik ma obrożę?”

Założyłem, że Ani się uśmiechnęła; brzmiało to tak w jej głosie. “Tak! Pozwól mi to zrobić.”

“Spójrz na mnie!” Wydaje mi się, że odwróciłem się, żeby pójść wzrokiem za moją żoną do sypialni, kiedy Am przypomniała mi, żebym znów spojrzał jej w oczy, zanim ponownie uszczypnęła moje sutki, tym razem tylko trochę mocniej.

Próbowałem mamrotać przez knebel – jakiś wariant „tak kochanie” – i tylko się uśmiechnęła. Mężczyzna mógłby się zakochać w tym uśmiechu.

– Głowa do góry, kochanie – usłyszałem głos Anity z lekkim śpiewem i uniosłem podbródek, gdy skórzany kołnierz, który posiadaliśmy, zsunął się na moją szyję i poczułem, jak zapina się za mną – po czym szarpie i ciągnię, ponieważ wstążki wokół moich nadgarstków również były przywiązane do kołnierza.

– No, powiedz, czy on nie wygląda uroczo?

„Mmm-mmm”.

– Więc co chciałbyś z nim zrobić, Am?

„Myślę, że chcę, żeby był podekscytowany i potrzebujący”.

Anita uśmiechnęła się. “Świetny pomysł!”

Każda z nich zrobiła krok do tyłu, zanim zdałem sobie sprawę, położyły dłonie na moim ramieniu dla zachowania równowagi, zanim każda położył usta na sutku – Ani po mojej lewej stronie, Amelia po mojej prawej jak wcześniej – i zaczęli zabawę.

Obie robiły różne rzeczy; Ani ssała mój sutek i szarpała nim językiem, podczas gdy Am przesuwała językiem po bokach mojego sutka.

Am patrzyła na mnie znad oprawek okularów, prowokując, żebym coś powiedział, cokolwiek w odpowiedzi. Prawdę mówiąc, koncentrowałem się na tym, by po prostu stać prosto, podczas gdy stymulowały oba moje sutki – lekko zmiękczonych przez uścisk Amelii – i czułem, jak mój kutas jest naprężony w celu uzyskania jakiejkolwiek stymulacji i tarcia, jakie mógł uzyskać, ale dwa cudowne panie stały w taki sposób, że mój kutas czuł tylko powietrze.

Poczułem ciepły palec przebiegający wzdłuż mojej długości. Zaprzestały chłostania językiem moich sutków. – Och, Ani, naprawdę mu się to podoba. Uśmiechnęła się, zanim oblizała koniec palca. – On też dobrze smakuje.

Moja żona również się zatrzymała. „Wiem, prawda? Ale nie możemy sprawić, by za bardzo się tym cieszył. Ma tyle cierpienia przed sobą, zanim dojdzie do orgazmu”.

Zmarszczyłem brwi. – Mam nadzieję, że nie za dużo. Po prostu wystarczającą dawkę cierpienia. Najwyraźniej naprawdę chciały sprawić mi ból. Nie miałem żadnych skarg.

Anita wyprostowała się i stanęła obok mnie. – Szczerze, kochanie, nie masz samokontroli? Dobrze, że mam związane ręce za tobą, w przeciwnym razie prawdopodobnie byś się teraz masturbował. Aby być uczciwym wobec mojej żony, prawdopodobnie ma rację. Dwie gorące kobiety ubrane prosto z moich fantazji są, no cóż, seksowne. Obie chciały się ze mną bawić – i były zaskoczone, że ​​mnie to mocno podnieciło?

– Cóż, będziemy musiały coś z tym zrobić. Amelia spodziewała się po tobie o wiele więcej.

Spojrzałem na Anitę z ukosa, jakbym chciał powiedzieć: „Tak?” ale założyłem, że to wszystko było częścią gry.

– Przyznaj się, kochanie, chcesz pieprzyć Amelię, prawda?

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *