Intensywność jej pisków wzrastała z siłą mojej dłoni. Nie trwało długo, zanim krzyknęła z przyjemności i zaczęła niekontrolowanie się trząść. Nacisnąłem na jej plecy, aby utrzymać ją nieruchomo, podczas gdy druga ręka kontynuowała bicie jej przez cały orgazm.

Zatrzymałem się, gdy jej skurcze ustąpiły. Delikatnie pogłaskałem jej zaczerwieniony tyłek. Wciąż ciężko oddychając, ukryła twarz na kanapie. Pochyliłem się i pocałowałem ją w policzek.

– Wygląda na to, że bardzo ci się to podobało.

„Nie”, skłamała, jej głos był stłumiony przez poduszkę kanapy.

Moja ręka powędrowała między jej nogami. Kilka razy przesunąłem palcami po jej rowku. Była mokra.

– Niektóre części twojego ciała mówią, że kłamiesz – powiedziałem i wsunąłem w nią środkowy palec. Odpowiedziała cichym jękiem.

Wsunąłem i wysunąłem z niej palec, a jej ciało znowu ją zdradziło, przyciskając się do mojego palca. Orgazm, z którego wciąż staczała się, nie wystarczał, a ja sam rozpaczliwie potrzebowałem ulgi. Usunąłem palec, a ona krzyknęła z frustracji. Odwróciła się i spojrzała na mnie z rozczarowaną miną.

„Nie sądzę, że moje palce są dla ciebie wystarczające,” powiedziałem, a jej oczy się zaświeciły. „Zdejmij swój top, kochanie. Chcę zobaczyć twoje cycki.”

Zsunęła się z moich kolan i stanęła przede mną. Jednym szybkim ruchem naciągnęła górę na głowę. Jej stanik podążył za tym, a ja patrzyłem z podziwem, jak jej piersi opadają. Naturalnie wisiały na jej klatce, kołysząc się zachęcająco przede mną. Jej różowe sutki wyglądały przepysznie.

Kontrast między nami był ekscytujący; Byłem całkowicie ubrany, a ona naga. Zarumieniła się lekko, gdy stała przede mną. Jej zażenowanie było zaskakujące, biorąc pod uwagę, ile razy widziałem ją nagą. Jednak tego wieczoru eksponowała nie tylko swoje ciało. Ujawniła niezbadane pragnienia i nie sądziła, że ​​pasują one do szanowanej kobiety jej pozycji.

Wstałem i pocałowałem ją. Jej usta były pełne energii. Objąłem ją i pieściłem jej nagą skórę. Kiedy moja ręka przesunęła się w dół po jej tyłku, poczułem, jak promieniuje. Z naszymi ustami zaciśniętymi, ponownie delikatnie uderzyłem ją w tyłek. Jęknęła w moje usta.

– Pomóż mi się rozebrać – szepnąłem.

Rozpięła moją koszulę tak szybko, jak pozwoliły jej drżące palce. Przeciągnęła ją przez moje ramię, a ja ją wyrzuciłem. Jej ręce wędrowały po mojej klatce piersiowej i powędrowały do ​​mojego paska. Usiadła na stole, szarpiąc go, ale jęknęła, gdy jej wrażliwe pośladki stykały się z twardą powierzchnią. Zaczęła kucać, rozpinając mój pasek i spodnie. Wsuwając kciuki do mojej bielizny, ściągnęła je razem z moimi spodniami. Chciała mnie szybko nago.

Mój kutas stał gotowy na nią i został ochoczo pochłonięty przez jej usta. Jej głód seksualny był niewątpliwy, gdy kiwała głową, przesuwając usta w górę i w dół mojego trzonu. Podbudowany przyjemnością bicia jej, musiałem się powstrzymać, żeby nie osiągnąć orgazmu.

„Usiądź na kanapie”, rozkazałem „Muszę cię przelecieć”.

Uklękła na rękach i kolanach, a gdy klęczałem za nią, podziwiałem różowy odcień jej okrągłych policzków. Potarłem moją erekcję o jej szczelinę. Jęknęliśmy jednocześnie, gdy wślizgnąłem się w nią jednym stałym ruchem.

W tym momencie byliśmy zbyt podekscytowani, aby zwolnić. Pieprzyłem ją na siłę, sprawiając, że jej cycki kołysały się pod nią, kiedy w nią uderzałem. Odgłos moich bioder uderzających o jej pośladki zlewał się z jej okrzykami rozkoszy.

“Daj mi klapsa!” krzyknęła. “Daj mi więcej klapsów!”

Była nienasycona. Trzymając się jej bioder jedną ręką, drugą uderzyłem ją w tyłek. Doprowadzało ją to do szaleństwa. Jej krzyki przybrały na sile, a jej ciało zaczęło się trząść. Doszedłem z nią, przyciskając biodra do jej promiennego tyłka. To było potężne uwolnienie dla nas obojga.

Nadal wydawała się zawstydzona, kiedy po wszystkim zwinęła się na mojej klatce piersiowej. Ale była uzależniona. Szybko nauczyłem się jej sposobów, ponieważ ona też je odkryła. Opowiadała mi o przewinieniach, który popełniła, i używaliśmy tego jako wymówki, by dać jej porządne lanie. To ją tak podnieciło.

Jej tyłek nie był pierwszym w moim życiu, któremu dawałem klapsy, ale szczerze mówiąc, najbardziej podobał mi się właśnie on. Rozkoszowałem się samym doznaniem – poczuciem mocy, a także uczuciem jej tyłka na mojej dłoni – ale najbardziej podekscytowała mnie jej reakcja. To było dla niej tabu czerpanie przyjemności z tego i to ją zawstydziło. Ale to jeszcze bardziej ją podnieciło. A ponieważ uważała, że ​​nie powinno, dodało jej to zażenowania. Obserwowanie, jak rozwija się w niej ta erotyczna informacja zwrotna, było cudownie zmysłowe.

Jej apetyt na lanie z czasem wzrósł. Przypomniałem sobie kilka naszych epizodów lania, kiedy wracałem do domu ze sklepu, nie mogąc się doczekać kolejnego później. Wracając do domu, musiałem poczekać w samochodzie, aby moje podekscytowanie było mniej widoczne, zanim wysiadłem z samochodu.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *