Rozmowy nie na temat

Niema to jak zjeść po pracy po kebabie polecam 😋 Baranina sos łagodny 🤟

Kebab🤟

Złotko Ty moje Przepraszam i stawiam piwko,ściskam ,całuje😘orzeszki ,paluszki czy co tam jeszcze chcesz 🤝😉

Korba
napisał   maj 08, 2023 16:22

Że mam tylko https://youtu.be/MtCbLFaAph0 😉

napisał   maj 08, 2023 14:18

chętne autostopowiczki? xD

Jakieś

Na testach u mnie .. Mam jeszcze inną opcję i decyzję podejmę w środę .. Ale to .....powiem Wam że robi robotę .Street Glide 2021 ..piękny

Oto i On ..
napisał   maj 08, 2023 10:56

Racja https://youtu.be/zIWeZpyB-ro 😉

napisał   maj 08, 2023 09:46

Czy każde mężatki lubią i potrafią obciągać pałę tak zmysłowo że chce się za to wynagrodzić im wytryskiem czy tylko mi tak się trafiło a w szczególności jak mogą się rozwieść i nie muszą po kryjomu i nie zawsze móc ściągać nektar

Witam serdecznie w Poniedziałkowy poranek nowego tygodnia życzę miłego cudownego dnia uśmiechu na twarzy radości w sercu słonka na niebie dobrego humoru aromatycznej kawusi z rana pozdrawiam cieplutko

Dzień dobry 👋

Hej! Znajdzie się to jakaś sexowna, bystra i wesoła pani chętna na wspólny wyjazd do Barcelony ? Od zeszłego roku mam wykupiony apartament w samym centrum z tarasem na Sagrada Familia. Dziewczyny która miała ze mną jechać nie ma już w moim życiu ponad pół roku. Szkoda by anulować a samemu głupio jechać i siedzieć w restauracji nie mając do kogo gęby otworzyć. Restauracje, nocleg zwiedzanie i dobre wino na mój koszt. Od pań oczekuję miłego towarzystwa, dobrej zabawy, ciekawej rozmowy, a wieczorami odprężającego sexu który mam nadzieję, że sprawi przyjemność nam obojgu ;) Preferuję panie do 35, i z nie za dużym biustem ;) Tak wszystkie panie jesteście piękne ale taki mam już gust. Z chęcią się spotkam na dwa-trzy tygodnie przed wyjazdem by pokazać, że to nie lipa, i ja to ja, oraz rezerwację. Idealnie we Wrocławiu, ale mogę podlecieć do każdego miasta które ma niedaleko lotnisko z połączeniem do UK. Pozdrawiam wszystkich !

napisał   maj 08, 2023 04:01

Macie takich znajomych ,z którymi się nigdy nie spotkaliście a możecie godzinami rozmawiać przez telefon? Na każdy temat o każdej porze?

Znajomości on line
napisał   maj 07, 2023 22:00

jak za kaszojada musiałem coś takiego do sernika ucierać, no i musiałem... xD

Przypomniało mi się
napisał   maj 07, 2023 21:17

do sprzątania xD

Szukam

Cześć, jak widzę otwierają się sezony, na grilla, na kabriolety i inne.. A ja chciałbym, jako czynny HDK, zaproponować otwarcie (na tym portalu) sezonu, a właściwie nawyku na pomaganie. Idzie lato, będzie coraz więcej wypadków, a w stacjach krwiodawstwa już brakuje krwi do przetoczeń. Zachęcam do oddawania, to naprawdę nie boli, a krew jest jedynym lekiem, którego nie można wyprodukować. Warto myśleć nie tylko o sobie...

napisał   maj 07, 2023 19:27

Zdradzała pewnie

I po miłości ..
napisał   maj 07, 2023 17:10

kulinarny... xD

obrazek
napisał   maj 07, 2023 16:03

No to siup

Sunday cd
napisał   maj 07, 2023 16:00

No to siup

napisał   maj 07, 2023 15:54

Liz dupę a i tak nie poruchasz 😂

napisał   maj 07, 2023 13:40

podobno w geometrii to figura doskonała, może dlatego lubię kółka? xD

Koło