Rozmowy nie na temat

ktoś pomocny? Bo nie wiem czy naciskać czy nie. xD

Znajdzie się

Mały spacerek

Hym
napisał   maj 10, 2023 12:12

Witam Wszystkich serdecznie w środę, życzę pięknego, wiosennego dnia pełnego pozytywniej energii i dobrego zdrowia I samopoczucia. Przesyłam Wam moje cieplutkie pozdrowienia

Dzień dobry 👋

Witam wszystkich w słoneczna środę ☀️ życzę zdrówka dobrego humorku i miłego dnia , oraz pysznej porannej kawy o poranku☕🍰 Pozdrawiam cieplutko 🙋

Dzień dobry 👋

11/05 i 13/05 . Plan jest taki aby potanczyc i wypic piwo lub wino ... w Warszawie. Zapytam AI co ono na to :D

napisał   maj 10, 2023 00:04

Lubię z wami pisać, tylko że nic o mnie nie wiecie. Myślę że się myli każdy co do mnie. Jutro się wyda kto jest kto. Już wiedzą o nim. Nie jest źle. Jestem czysty w te gry. !.pa. Mateusz Elias. Urodzony w Kalisz. Tak w dowód.pa

napisał   maj 09, 2023 20:45

tylko jedna, obiecuję ostatnia xD

Jeszcze

kawowo pistacjowo... xD

Jest dobrze

Dziwki po nogach całowali mnie zmysłowo, Rencistka jedna rwała dla mnie złoty ząb, Mój arogancki śmiech Tłumił im w piersiach dech

Tak było ;)

Witam wszystkich cieplutko I życzę miłego wspaniałego dnia słonecznego oraz pysznej kawy pozdrawiam🤟

Dzień dobry 👋

Witam was wszystkich bo dziś wtorek to dobry trzeba mieć humorek tego Wam życzę aby dzień upłynął w radości ,zdrowiu był słoneczny ,miły ,pysznej porannej kawy,oraz pozdrawiam ciepło i serdecznie dobrego dnia

Dzień dobry 👋

Mnie się skojarzyło pierdolac o tym żarciu ! https://youtu.be/xqv6nf4cHT8 ✌️

napisał   maj 08, 2023 18:50

łap i się kanij xD

Ninka

Co w tej ogórkowej takiego zdrowego ?

napisał   maj 08, 2023 17:37