Później tego samego dnia, kiedy obudziłem się wieczorem, dowiedziałem się od Adriana, że ​​on i Marek byli ostatnimi osobami, które odbyły obchód z moją żoną. Kiedy więc z nią skończyli, poprosili ją, żeby weszła do środka, na co odpowiedziała, że ​​nie ma dość sił w nogach, nie może chodzić ani nawet stać. Więc zostawili ją na doku jak używaną torbę na spermę i weszli do środka. Później tego samego popołudnia, kiedy pan Małachowski i Kownacki szykowali się do opuszczenia, Agnieszka prawie już wyzdrowiała, chociaż wciąż leżała na zewnątrz tam, gdzie ją zostawiliśmy, naga na pokładzie. A widząc, że prawie wyzdrowiała, pan Małachowski poprosił ją, żeby z nimi pojechała, na co od razu się zgodziła. Kiedy więc próbowała się przygotować, pan Małachowski zatrzymał ją i poprosił, żeby tak wyszła, naga i pokryta suszoną spermą i też jej to nie przeszkadzało.

Słysząc to wszystko obliczyłem, że w tym miesiącu pozostało 9 dni i kiedy otworzyłem telefon, żeby zadzwonić do Agi i dowiedziałem się, że zostawiła swój telefon na łodzi i wreszcie zauważyłem też smsa od pana. Małachowski oświadczając: „Nie martw się! Twoja żona będzie przy mnie bezpieczna, więc nie zawracaj sobie głowy telefonowaniem ani nie rozmawiaj z nią. Postaram się ją za wszelką cenę uszczęśliwić. Chociaż będzie mogła odejść, kiedy tylko zechce, honoruję zakład i odeślę ją do ciebie do drugiego dnia następnego miesiąca”.

I zaraz drugiego ranka następnego miesiąca Agnieszka była w domu. Chociaż to ona była cała odmieniona, stała się zbyt otwarta na seks z kimkolwiek. Zaczęła pragnąć dzielenia się po tym, a dokładniej, zaczęła nawet pragnąć wielu kutasów naraz, gdy jest napalona. Później dowiedziałem się, że kiedy wyszła z panem Małachowskim i Kownackim, najpierw zabrali ją do hotelu i pozwolili pięciu różnym osobom ją pieprzyć, w tym ich uber kierowcy i chłopcy z obsługi pokoju. Następnie w nocy zabrali ją do podziemnego baru tanecznego i przedstawili jej niejako Jhon i zostawili ją z nim na następne 7-8 dni, gdzie została w męskiej toalecie, aby zaspokoić niezliczone kutasy, gdy testowała brązowy cukier na pierwszy raz tam. Chociaż obudziła się rano w samej toalecie po tym, jak zadbali o nią bardzo dobrze, z dobrym jedzeniem, napojami i wszystkim. Potem pan Karaś lub pan Kownacki odwiedzali ją każdego popołudnia w tym barze z inną osobą, żeby ją zerżnąć z innymi pracownikami baru, a potem codziennie zostawiali ją w męskiej toalecie, żeby używała jako wyrzucania spermy. Zaledwie w ciągu 2-3 dni w większości straciła wszystkie zmysły pożądania lub przyjemności z seksu, ale ten gorzałka podtrzymywała ją. Wreszcie, po tym, została ponownie zabrana do tego hotelu ostatniego dnia z nimi, gdzie świetnie odpoczywała przez cały dzień, ale w nocy była pieprzona przez Pana Małachowskiego i Kownackiego, a następnie przez wszystkich 11 hoteli członkowie załogi i na koniec przez 3 psy jeden po drugim, kiedy te psy miały w niej spermę, a nawet kazali jej trochę tego polizać.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *