CZĘŚĆ I:

Mężczyzna desperacko próbuje znaleźć kogoś, kto zadowoli jego żonę. Moja żona i ja jesteśmy małżeństwem od dziesięciu lat i przez cały ten czas troszczyliśmy się o każdą potrzebę. Jako osoba całkowicie sparaliżowana, mam wiele potrzeb, zarówno medycznych, jak i emocjonalnych. Najgorsze jest to, że wypadek zostawił mnie z kulawym kutasem na stałe. Byłem ranny, zanim poznałem moją żonę, Magdę, więc wiedziała, w co się pakuje, zanim wzięliśmy ślub. W większości przypadków nasze małżeństwo jest wspaniałe. Ale jak można się domyślić, nasze życie miłosne nie jest takie, jakie by było, gdybym mógł się poruszać. Nawet gdybym mógł poruszać tylko rękoma, wiem, że mógłbym ją całkowicie zaspokoić. Ze względu na mój stan, jedynym prawdziwym seksem, jaki możemy uprawiać jest oralny, gdy siada mi na twarzy. Przez pierwsze dwa lata to nam wystarczało. Zawsze mi mówiła, że jest najszczęśliwsza ze mną.

Gdy nasze małżeństwo rozszerzało się emocjonalnie, nasze życie seksualne skurczyło się do minimum. Próbowaliśmy urozmaicić nasze życie seksualne wszelkiego rodzaju specjalistycznymi zabawkami i, które wyglądają jak prawdziwe, ale nie było to. Magda nigdy nie miała problemu z naszym życiem seksualnym, ale ja, jako mężczyzna, musiałem czuć się silny. Musiałem wiedzieć, że moja żona regularnie się dobrze pieprzy, ponieważ mogłem zadowalać ją tylko ustami, nauczyłem się wykonywać najlepszy oral, jaki kiedykolwiek miała. Stałem się tak dobry w jedzeniu cipki mojej żony, że jej popęd płciowy zapalił się i nigdy nie miała dość. Mimo to, bez męskiego kutasa, ani nawet palców do pieprzenia jej, poczułem się beznadziejny. Spędza każdą wolną chwilę pomagając mi, a ja nie mogę nic dla niej zrobić w zamian. Wiem, że powinienem być zadowolony z tego, co mieliśmy, ale jako mężczyzna wierzyłem, że moją żonę trzeba pieprzyć. Jedyny sposób, w jaki byłbym szczęśliwy, to gdyby Magda dochodziła na prawdziwym kutasie. Wiedziałem, że muszę dzielić się żoną z innymi mężczyznami, lub przynajmniej z jednym. Zasłużyła na to. Po miesiącach biadolenia i załatwiania spraw, w końcu przekonałem ją do uprawiania seksu z innym mężczyzną. Musiałem ją do tego szantażować, ale niechętnie się zgodziła, a ja zacząłem planować.

Nasza umowa zakładała, że musi być z innym człowiekiem tylko dwa razy w roku. Ustaliliśmy, że będzie to pierwszy weekend stycznia i pierwszy weekend lipca. Ze względu na brak prawdziwego zainteresowania, pozwoliła mi wybrać faceta (ów), pod warunkiem, że nigdy nie skontaktują się ze mną ani z nią poza pierwszym tygodniem wybranych miesięcy.

CZĘŚĆ II:

W styczniu przedstawiłem ją Darkowi, staremu przyjacielowi ze studiów. Byli dla siebie mili, ale seks był udawany. Mogłem powiedzieć Magdzie, żeby udawała tylko po to, żeby mieć to z głowy. Potem poznała Arka, innego starego przyjaciela. Tak samo było z nim, choć dał jej prawdziwy orgazm, który zaskoczył nas obu. Potem był Alan, Marek i Damian, a potem Robert. Nie wchodziła w to tak, jak myślałem. Zacząłem myśleć, że miała rację. Była naprawdę szczęśliwa z naszego przeciętnego życia seksualnego. Nadal próbowałem połączyć ją z męskimi facetami, ale nigdy nie znalazła prawdziwej przyjemności seksualnej z żadnym z nich. Ostatecznie przedstawiłem ją Jarkowi, którego wielki kutas fizycznie wstrząsnął jej światem. Przyznała się do niezliczonych orgazmów z nim, ale wszyscy czuli się zmuszeni. Tylko fizyczne reakcje na posiadanie koguta w jej wnętrzu. Podziękowałem mu za jego wysiłek, ale zdałem sobie sprawę, że nasze małżeństwo może nie przetrwać, jeśli będę na nią naciskał. Po tej sprawie ochłonąłem na chwilę. Gdy wróciliśmy z wizyty u Jarka, rozmawialiśmy i wyjaśniłem jej, skąd pochodzę. Obwiniała mnie, że jestem głupim człowiekiem, który musiał się wykazać, i nie myliła się. Na jakiś czas wróciliśmy do naszego normalnego życia i wszystko było w porządku.

Potem, pewnego dnia, rozejrzałem się po jej stronie na Twitterze i znalazłem coś pobudzającego. Zanim wyciągniesz jakiekolwiek wnioski, nie oszukiwała ani nie myślała o oszustwie. Jej konto, jej posty, wszystko to było bardzo nudne. Jednak jeden z chłopaków, którego posty śledziła, właśnie zamieścił seksowną, półnagą fotkę. Nie mogłem się powstrzymać od sprawdzenia go i cieszę się, że to zrobiłem. Jego strona ujawniła najsmaczniejsze zdjęcia i historię jego przemiany. Przez większą część swojego życia miał ogromną nadwagę, ale ostatnio stracił ją i zastąpił ją solidnymi mięśniami. Wizerunek czekoladowego ciała Izajasza przyciśniętego do mojej żony przyprawił mnie o dreszcze. Wyobrażenie go zakopanego między jej nogami sprawiło, że czułem, że mój kutas stwardniał. Nawet jeśli było to niemożliwe, Izajasz sprawił, że się napaliłem. Od razu wiedziałem, że muszę przekonać żonę, by jeszcze raz przeleciała innego mężczyznę. Rozmowa toczyła się tak, jak sobie wyobrażasz. Nienawidziła tego pomysłu i nienawidziła tego, że chciałem, żeby pieprzyć Izajasza. Chociaż ona i Izajasz byli przyjaciółmi, zawsze czuła, że czasami był niezwykle okrutny. Mówiła o nim, że ma jakieś poważne problemy osobiste, które albo zinternalizował i próbował zniszczyć siebie samego, albo wychodził na zewnątrz i próbował zniszczyć innych.

Po miesiącach żebrania i jedzenia cipki zgodziła się przynajmniej na spotkanie z Izajaszem.

CZĘŚĆ III:

Dotarłem do niego i wyjaśniłem moją sytuację, a on odpowiedział, oferując mi kilka wypróbowanych i prawdziwych sztuczek, aby poprawić Magdy i moje życie seksualne bez niego. Byłem oszołomiony jego sugestią, ponieważ większość mężczyzn, w tym niektórzy z moich najdroższych przyjaciół, skorzystało z okazji, bym stał się rogaczem. Nie tylko ja byłem zaskoczony Izajaszem, ale również Magda była zaskoczona nim. Spotkaliśmy go w małej knajpce poza miastem, a on był przytłaczająco szanowany. Otwarcie opowiadał o mrocznych dniach, które przeżywał w szkole i o tym, jak znalazł spokój przyznając się do tego, kim jest. Oboje myśleliśmy, że zaraz przedstawi się nam jako dumny gej czy kobieta, która urodziła się w ciele mężczyzny, ale to nie było to.

Izajasz miał problemy związane z wiarą, które sprawiały, że jego prawdziwe „ja” wydawało się niegodne lub niechciane. Gdy tylko mógł otwarcie oddawać cześć, tak jak chciał, świat nie wydawał się, tak nienawistny wobec kogoś, kto nie był chrześcijaninem. W rzeczywistości jego prawdziwa religia bardziej niż pozwalała mu na dzielenie łóżka z żoną innego mężczyzny, ale to jest historia na inny raz. Rozmawialiśmy o tym, czego chcę w najbliższy weekend, ale Izajasz wydawał się bardziej zaniepokojony tym, czego chce Magda. Chciał się upewnić, że będzie dla niej komfortowe uprawianie seksu z innym mężczyzną. Często odcinał mnie, żeby się z nią dogadać, co sprawiało, że czuła się bardzo komfortowo z zawieraną umową. W końcu rozmowa była między nimi, a ja zaczęłam czuć się jak szczęśliwy rogacz, którym chciałem się stać.

Gdy w pierwszy styczniowy weekend włóczył się po okolicy, było zimno i śnieżno. Wyglądałem przez okno przez całą drogę do kabiny. Śnieg lśnił jak diamenty pod gasnącym światłem słonecznym. Zawsze uważałem, że Magda wyglądała pięknie w świetle zachodzącego słońca. Zimowa pogoda zawsze wywoływała u niej uśmiech, bo on kochał śnieg, więc miała najseksowniejszy uśmiech na twarzy, gdy dojeżdżaliśmy do kabiny. Pomogła mi wyjść z furgonetki. Po raz pierwszy wyglądała na podniecająco zdenerwowaną. Zwykle wyglądała, jakby miała zamiar zwymiotować, ale tym razem wyglądała niesamowicie. Przyniosła nawet seksowną bieliznę i obcisłe stroje do noszenia. Jej podniecenie przyprawiało mnie o dreszcze. Musiałem spróbować jej cipki przez Izajaszem. Orgazmowała, gdy zajechał na podjazd. Przybył zmarznięty. Magda musiała mnie posadzić z powrotem na moim krześle, zanim go wpuściła, więc stał na ganku przez chwilę. Po wejściu do środka zrzucił śnieg z płaszcza i zbliżył się do zapalonego kominka. Gdy się rozgrzał, wąchał powietrze i czuł zapach seksu.

19:45 w piątek – Izajasz ogrzał ręce przy kominku, przestrzegając przy tym weekendowych zasad wynikających z naszej umowy. Mogli uprawiać seks, kiedy i gdziekolwiek chcieli przez cały weekend. Muszę oglądać ich pierwszy raz, kiedy uprawiają seks, ale potem moja obecność nie była już potrzebna.

CZĘŚĆ IV:

20:20 piątek – Magda ściągnęła ciasno owiniętą szatę i pozwoliła jej spaść na podłogę, odsłaniając swój seksowny czarny jedwabny biustonosz i ogoloną cipkę. Izajasz odrzucił swój płaszcz na bok i zdjął koszulę, odsłaniając ręce i klatkę piersiową. Czułem, że krew pędzi mi przez głowę, jak wyobrażałem sobie mojego kutasa coraz twardszego. Położył silne ręce na jej biodrach, ich usta się spotkały. Jak ogień trzaskający obok nich, iskry leciały, gdy ich języki tańczyły. Jego ręce przeniosły się z bioder na jej talię i zbliżyły ją do siebie. Jęczała w jego ustach, gdy czuła wybrzuszenie w jego spodniach. Z miejsca, w którym siedziałem, zaledwie kilkanaście centymetrów od nich, widziałem wybrzuszenie rosnące w jego spodniach. Byłem podekscytowany, gdy dowiedziałem się o jego rozmiarze. Przerwała ich pocałunek i pocałowała go w szyję podczas rozpinania dżinsów. Sięgnął do góry i rozpiął stanik, pozwalając jej piersiom kołysać się delikatnie. Jego ciepłe palce masowały i lekko szczypały jej sutki. Pochyliła się do tyłu i westchnęła, gdy sięgała do jego bokserek i poczuła ciężar jego potworności tętniącej życiem. Wszyscy spojrzeliśmy w dół i wzięliśmy głęboki oddech, gdy wyciągała stwardniałego kutasa. Owinął ją wokół siebie, pociągnął ją bliżej i głęboko pocałował. Jęczała do jego ust, gdy jego kogut tulił się w jej rękach. Rzucił jej stanik w moim kierunku, gdy pchała jego dżinsy w dół wokół kostek. Gdy stanął przed nią nagi, wzięła jego potwora do ust. Jęczał i biegał palcami po jej miękkich, brązowych, kręconych włosach, gdy ona skubała i ssała jego kulki. Wyobraziłem sobie, jakie to musi być uczucie, gdy jej delikatny język drażni moje jaja, i to sprawiło, że poczułem, że mój kutas robi się twardy.

Patrzyłem, jak moja zmysłowa żona pieści i masuje kutasa i jaja Izajasza. Jego muskularne ciało zginało się i napinało, gdy pracowała na nim moja żona. Gdy wzięła jego cebulową głowę do ust, to było tylko kwestia sekund, zanim zaczęła się kneblować i kaszleć.

Pomimo braku możliwości oddychania, nadal ssała i połykała jego kutasa. Kolana mu się ugięły, a on jęczał, gdy ssała i głaskała jednocześnie. Chciała wziąć go całego do ust. Wyglądał jakby się wahał, więc pochyliła się i wzięła jego kutasa z powrotem do ust, tym razem, ssąc i głaszcząc z celem. Musiał położyć obie ręce na jej głowie, aby się uspokoić, gdy ssała i masowała jego trzon coraz mocniej i mocniej. Siorbiące dźwięki, które wydała, doprowadziły nas wszystkich do szaleństwa. Po kilku chwilach prawie cały kutas schował się w jej gardle. Puściła jego kutasa i chwyciła go za tyłek, zmuszając do zanurzenia głęboko w ustach. Zaczął warczeć i szarpać, gdy jego jaja spuszczały się do gardła mojej napalonej żony. Odgłosy jej bełkotania i połykania sprawiły, że stałem się lekkomyślny, więc mogę sobie tylko wyobrazić, co to zrobiło z Izajaszem. Gdy jego gromki orgazm ustąpił, wyciągnęła kutasa i pozwoliła kulkom spermy, których nie połknęła wypłynąć z ust. Spojrzała na mnie ze zdzirowatym uśmiechem i wylizała spermę z kącików ust. Jęczała i wessała jego kutasa z powrotem do jej ust, aż był ponownie twardy. Zanim była w stanie kontynuować swoją zabawę, Izajasz popchnął ją i uklęknął przed nią. Usiadła z powrotem na rękach i zachwyciła się jego wspaniałego ciała, gdy ten ustawiał się między jej nogami. Pocałował ją delikatnie, degustując własną spermę, gdy jego język tańczył w jej ustach. Owinęła swoją prawą rękę wokół jego szyi i pociągnął jego pocałunek głębiej, chcąc, aby położyć się na niej, ale on ją zatrzymał.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *