Chcę, żeby mój kutas czuł ją całą, był owinięty wokół jej cipki. Chwytam mocno jej nogi i przyciągam ją do siebie, popychając swojego kutasa do przodu, aż w końcu mój kutas jest zakopany na dnie. Beata tak głośno dyszy i jęczy. “Nigdy nie czułam tak dużego i twardego kutasa tak głęboko”. Przerywam, pozwalając jej cipce zrelaksować się i pulsować wokół mojego penisa. Kiedy jęczy, czuję jak jej cipka się zamyka.

Znowu spoglądam na moją piękną żonę. Ma nogę opartą na poręczy szezlonga. Jej dłoń jest między nogami, trzymając jej duże, 19-centymetrowe dildo wciśnięte głęboko w jej cipkę. Pociera piersi jedną ręką powoli, ale zdecydowanie. Jej oczy są utkwione we mnie i ogromny uśmiech gości na jej twarzy.

Teraz cipka Beaty trochę się rozluźniła, a ja zaczynam powolne, pełnowymiarowe ruchy w jej gorącej cipce. Wyciągam swojego kutasa, aż końcówka ledwo się wsuwa, a następnie zakopuję go do samego dna. Przy każdym uderzeniu Beata sapie i jęczy. Jej cipka jest tak ciasna wokół mojego kutasa, że ​​czuję jej cipkę na wszystkich grzbietach mojego twardego kutasa. Moje tempo przyspiesza, aż nasze ciała wydają głośne, brzęczące odgłosy, kiedy moje ciało uderza w nią, a mój penis osiąga szczyt. Beata jęczy i sapie, jej ręce mocno ściskały prześcieradło. Kiedy ostro pieprzę Beatkę, rozkładam jej nogi w kształcie litery V, aby móc podziwiać widok mojego kutasa uderzającego w tę piękną wygoloną cipkę.

Sara siedzi na szezlongu rozłożonym szeroko jak Beata i wbija swoim wielkim dildo w swoją cipkę w tym samym tempie, w jakim jebię jej przyjaciółkę. Sara cieszy się widokiem mnie ruchającego Beatę, a także bawi się ruchaniem siebie. A ja jestem w siódmym niebie.

Beata zaczyna głośno jęczeć, gdy jej ciało zaczyna się zamykać, mocno drapie prześcieradło, a ja wbijam się w jej cipkę z siłą, wysyłając głośne klapsy w powietrze. Nagle Beatka wygina się w łuk i odchodzi od mojego penisa, jej cipka tryska fontanną na moje ciało, a jej soki spływają po moim penisie. Upada na łóżko, oddychając ciężko, jej ciało drży, nogi są napięte.

Nie daję jej czasu na powrót do zdrowia, powiedziała, że ​​chce się pieprzyć, a ja jeszcze nie skończyłem. Chwytam ją za biodra, przewracam na brzuch, podciągam na czworakach i siadam za nią. Wbijam swojego penisa w jej ociekającą cipkę, a ona chętnie to przyjmuje. Nie tracę czasu i zaczynam walić ją od tyłu. Wyciągam rękę i szybko ją unoszę z głośnym trzaskiem w jej prawy pośladek. Jęczy głośno i zaczyna się we mnie walić, biorąc to mocno i szybko.

Cipka Beaty jest mokra i mnie mocno ściska. Patrzę w dół i widzę, jak mój kutas znika z każdym pociągnięciem. Zmieniam tempo, pozwalając Beacie i mnie trochę złapać oddech. Kiedy wykonuję długie, powolne pociągnięcia, czuję, jak jej cipka zaciska się na moich grzbietach, a jej usta rozciągają się razem ze mną. Kiedy idę powoli, Beatka sięga pod moje jądra i pieści swoją cipkę. Kiedy powoli wyciągam, pociera swoją cipkę i łechtaczkę, a kiedy moje jaja są przyciśnięte do niej, delikatnie chwyta moje jaja i wciąga mnie głębiej.

Sara przewróciła się na czworakach i skierowała swój tyłek w moją stronę. Mocno i szybko wsuwa ogromne dildo w swoją cipkę. Rozgląda się wokół, przygryza usta i obserwuje każdy mój ruch. Jej cipka ocieka sokami i słyszę, jaka jest mokra, kiedy jej ręka uderza w jej cipkę, gdy rucha się dildem. Jej nogi zaczynają się trząść, a pompowanie staje się coraz szybsze. Mogę powiedzieć, że przygotowuje się do wielkiego orgazmu. To powoduje, że zaczynam mocniej uderzać w cipkę Beaty. Sara wydaje głośny jęk, gdy opada na szezlong z dildem zanurzonym głęboko w jej cipce.

Po obejrzeniu ogromnego orgazmu Sary, czuję, jak moje jądra się zacieśniają. Zaczynam jęczeć, gdy uderzam moim twardym kutasem w cipkę Beaty, która znowu wylewa soki. Zaczyna ze mną jęczeć i czuje, jak staję się twardsza i większa, gdy mój orgazm zaczyna narastać. Zaczynam przyciągać ją do siebie za biodra.

„Mam zamiar dojść, spuszczę się na twoją twarz”. Jęczę głośno do Beaty.

Jeszcze kilka pchnięć i czuję, że zaraz wybuchnę. Szybko wyciągam swojego kutasa z cipki Beaty i rzucam jej biodrami, powodując wirowanie jej ciała. Chwytam ją za tył głowy i przyciągam do swojego penisa. Jej usta znajdują się centymetr od mojego penisa, gdy wybucha, wysyłając ciągi spermy na jej twarz. Podmuch za podmuchem przeszywa jej usta, oczy i włosy. Kiedy mój kutas przestaje wybuchać, wysyłam go do jej ust, dzięki czemu wysysa wszystko, co mogło zostać. Odsuwa usta od mojego fiuta i powoli połyka.

Moje jaja są zupełnie puste, a moja żona siedzi na krześle w rogu twarzą w dół, z własnymi sokami kapiącymi z dildo. Jej najlepsza przyjaciółka jest pokryta moją spermą i liże mnie do czysta.

Beata wstaje i wchodzi do łazienki, żeby się umyć. Upadam na łóżko, a Sara czołga się i kładzie głowę na mojej piersi. Gładzę jej włosy.

“Jak się masz?” Pytam, mając nadzieję, że nie jest zdenerwowana.

„Ojej, jestem tak szczęśliwa, podekscytowana i po prostu unoszę się na wodzie, byłeś niesamowity. Mam nadzieję, że Beata dobrze się bawiła”. Sara odpowiada podekscytowana.

– Dobra zabawa? Do diabła, to był jeden z najlepszych stosunków, jakie kiedykolwiek miałam – Beata mówi wchodfząc.

Sara patrzy na mnie i całuje, a potem patrzy na Beatę. „Daj mi znać, kiedy chcesz się umówić na kolejną sesję i czego potrzebujesz”.

“Dam… i to wkrótce.” Beata chichocze.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *