Sylwia i ja całowaliśmy się i pieściliśmy, a mój kutas był twardy jak skała w jej dłoni. Palcowałem jej cipkę i drażniłem jej łechtaczkę, gdy ona masowała mojego penisa. Nagle odsunęła się, usiadła na krawędzi łóżka, po czym położyła się i szeroko rozłożyła nogi.

– Zjedz mnie – wyszeptała. Uklęknąłem między jej nogami, spojrzałem jej w oczy, a następnie na jej piękną cipkę. 

– Pokaż mi wszystko – powiedziałem. Uśmiechnęła się i rozłożyła palcami mięsiste wargi sromowe, odsłaniając opuchniętą łechtaczkę i różową wilgotność pochwy. Była bardzo podniecona i szeroko otwarta, a ja machałem językiem, liżąc jej łechtaczkę, a następnie sondowałem jej mokrą dziurkę. Wróciłem do jej łechtaczki i wepchnąłem dwa palce do jej cipki, gdy lekko się napięła, ściskając cycki i sutki. W tym czasie Dawid podniósł Elę po przeciwnej stronie łóżka, ułożył w tej samej pozycji co Sylwia i schował głowę między jej nogami. Spojrzał w górę w odpowiedzi na jęki Eli i zobaczył, że patrzę w jego stronę.

– Przyprowadź tu Sylwię i połóż ją obok Eli, czas dać im trochę kutasów – powiedział.

Pomogłem Sylwii wstać i przeszliśmy na drugą stronę łóżka, gdzie ułożyła się obok Eli. Trzymałem jej nogi rozszerzone, a Dawid zrobił to samo z Elą i weszliśmy w żony. Pieprzyliśmy je równo, zsynchronizowaliśmy swoje ruchy, zachęcając się nawzajem do świntuszenia. – Tak, pieprz tę dziwkę… wejdź w nią głęboko… pieprz jej napaloną cipę… spraw, żeby tryskała.

Następnie wzięliśmy je na pieska, a potem położyłem się na plecach, a Ela usiadła na mojej twarzy, podczas gdy ja ją zjadłem. Sylwia ssała mojego kutasa, a Dawid stał plecami do ściany nad zagłówkiem i karmił Elę swoim kutasem. Spojrzałem w górę i zobaczyłem, jak jego ogromny kutas znika w ustach mojej żony. Trzymał ją za głowę i pompował w jej gardło, powodując, że się krztusiła. Jej ślina kapała z jego kutasa, gdy coraz szybciej rżnął ją w gardło. Sylwia przestała mnie ssać, usiadła na kutasie i sięgnęła do cycków Eli. Po tym wszyscy na chwilę położyliśmy się na łóżku, żeby złapać oddech.

– Mam pomysł – powiedział Dawid, otwierając szufladę w szafce nocnej i wyjmując dwa duże wibratory, jeden biały, a drugi czarny. Były nawet większe niż koński kutas Dawida. Jednego podał Sylwii, a drugiego Eli. Ułożył żony w pozycji sześćdziesiąt dziewięć z Elą na dole. Dawid i ja uklęknęliśmy na łóżku i głaskaliśmy nasze erekcje, gdy dziewczęta wbijały w siebie wibratory.

Patrzyłem, jak Sylwia wpycha ogromne czarne dildo w cipkę Eli i uderzyło mnie, jak bardzo chciałem zobaczyć tam prawdziwego czarnego kutasa. Miała problem z wepchnięciem się, więc odłożyła go na chwilę na bok i włączyła język do gry. To było bardzo cholernie podniecające – widzieć, jak inna kobieta zjada moją żonę i jak miało to pozytywny wpływ na Elę. Zaczęła skomleć i z coraz większą zaciekłością wpompowywała w Sylwię dildo.

Język Sylwii wykonał zadanie i udało jej się go wepchnąć w Elę, po czym zaczęła nim bardzo intensywnie poruszać. To było naprawdę niezwykle seksowne i kiedy Dawid ustawił się między nogami Eli i podniósł je, poszedłem za jego wskazówką i znalazłem się za Sylwią. Wibratory zostały odłożone na bok i kiedy Dawid wszedł w Elę, ja dosiadłem Sylwię. Kiedy pieprzyłem Sylwię, Ela lizała mojego kutasa i jaja, a cipka Sylwii wysyłała przeze mnie erotyczne emocje.

Dawid wszedł w moją żonę, a Sylwia zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby polizać jego penisa i pobudzić łechtaczkę Eli. Dawid ruszył do przodu i włożył całą energię w ruchanie mojej żony. Krzyczała z przyjemności za każdym razem, gdy jego wielki kutas się w nią zanurzał. Ruszał się coraz szybciej, a potem zaczął sapać i chrząkać.

– Oto nadchodzi… oto nadchodzi… Już jest blisko… Już…

Ela krzyknęła, gdy jego nasienie ją wypełniło, zadrżała i osiągnęła orgazm. To było tak cholernie seksowne, że wystrzeliłem swój ładunek w Sylwię. Wyszedłem z niej, a sperma kapała z dobrze używanej cipki Sylwii na twarz Eli. Wylizała ją, na ile była w stanie, a potem wyssała mojego kutasa do czysta. Sylwia wyczyściła Dawida, po czym zaczęła jeść Elę. Trzymałem głowę Eli i przeniosłem ją na cipkę Sylwii. Po kilku minutach obie panie przeżyły potężne orgazmy. I tak skończyło się nasze pierwsze doświadczenie swingowania. Powiedzieć, że to był sukces, byłoby niedopowiedzeniem, to był najbardziej gorący, seksowny i najbardziej erotyczny czas, jaki Ela i ja kiedykolwiek mieliśmy, a był tylko pierwszym z wielu wspaniałych doświadczeń z naszymi nowymi przyjaciółmi, Dawidem i Sylwią.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *