Sandra nie musiała iść do pracy aż do następnego dnia w porze lunchu, więc zyskała więcej czasu z Kindle Bartka. Ostatniej nocy czytał Szarą Górę Johna Grishama, więc w pamięci urządzenia zapisał się numer ostatnio czytanej strony. Ona jednak wybrała jego bibliotekę. Miał dość szeroką gamę erotyki, a ona zauważyła, że ​​wielu z nich było z gatunku Rogacz i Żona Miłośnicy. Zaintrygowało ją to.

Wracając do zakładek, otworzyła następną.

‘Asia siedziała przy toaletce, gdy rozległo się głośne pukanie do sypialni. Drzwi się otworzyły. Spojrzała w lustro i zobaczyła jego odbicie. Doskonale wiedziała kto to. Tylko jedna osoba czuła potrzebę pukania do drzwi. Był tylko jeden z nich, który poczułby potrzebę pukania do drzwi sypialni przed wejściem.

Dziesięć minut wcześniej zostawiła dwóch mężczyzn w salonie.

 – Cóż, więc idę do łóżka – powiedziała, wstając i wypijając resztkę wina.

 – Zostawię Was na moment, a Wy ustalcie kto będzie spał w sypialni dla gości. 

Ona już wiedziała z kim będzie dzielić łóżko tej nocy. Zamknęła za sobą drzwi do sypialni i zaczęła się rozbierać. Dwaj mężczyźni, o których mowa to jej mąż i jego współpracownik. Marek albo Jarek  mieli spędzić z nią tę noc w łóżku małżeńskim. W ich siedmioletnim małżeństwie nie było żadnych poważniejszych sprzeczek, a nawet przerwy w życiu erotycznym. Nadal byli w sobie zakochani po uszy i cieszyli się dobrym seksem. Po prostu Marek chciał, żeby przyprawiała mu rogi. Chciał, żeby spała z innym mężczyzną i dzieliła się z nim tym doświadczeniem.

Przedyskutowali to szczegółowo, a ona zgodziła się to zrobić, kiedy pojawił się odpowiedni mężczyzna. Dwa tygodnie wcześniej zajmowali poważne stanowiska. Dyrektorzy odchodzili, a Marek przedstawił ją Jarkowi. Podając mu rękę, od razu wiedziała, że ​​chce się z nim przespać. Jarek  był przystojnym Nigeryjczykiem, a to skryta fantazja Asi: zawsze chciała być zerżnięta przez czarnego mężczyznę. Jej najlepsza przyjaciółka była w takim związku. Poznała go online prawie rok temu i miała bardzo energiczny, jak to ujęła, związek z nim. Paweł, jej mąż, dużo podróżował w związku ze swoją pracą, a ona miała mnóstwo czasu na zabawy tego typu. 

– Powinnaś kiedyś spróbować – powiedziała jej – są znacznie więksi, bardziej męscy i chętni do spróbowania wszystkiego w łóżku.

Asia powiedziała Markowi tej nocy, gdy wrócili do domu, że właśnie jego pragnie, a on jej. Czuła, jak jego oczy rozbierają ją przez większość wieczoru, i posłała mu ten nieśmiały uśmiech oznajmiający, że jest nim zainteresowana. Po wyjściu znów podali sobie ręce, patrząc sobie w oczy, oboje wiedzieli, że nie chodzi o to, czy, ale kiedy.

Początkowo Marka ogarnęło niezadowolenie. Nie tylko dlatego, że to jego kolega z pracy, ale także dlatego, że był zazdrosny. 

– Słyszałem o ich wyczynach w łóżku – powiedział.

Asia uśmiechnęła się.

– Ja też.

Marek wyglądał na trochę zawiedzionego, ale to nie powstrzymało jej od przekonywania go. Każdej nocy chwytała jego erekcję i drażniła go mówiąc, co zamierzała zrobić w łóżku z Jarkiem. Marek szybko dochodził, gdy go masturbowała. W ciągu tygodnia go zmiękczyła i się zgodził. Kilka nocy później wszyscy trzej wyszli razem na drinka i cicho o tym dyskutowali.

Okazało się, że Jarek  robił już takie rzeczy wcześniej. Znalazł online faceta, który szukał czarnego mężczyzny do spania z jego żoną. Spotkali się i coś zaiskrzyło. Spędził następne sześć miesięcy ruchając się z nią. Tego wieczoru też wszystko szło w dobrym kierunku i Jarek  zapewnił ich, że będzie dyskretny. Umówili się na spotkanie w weekend.

Jarek  chciał wrócić do domu tej nocy, ale Asia miała napięty harmonogram dnia następnego, a poza tym chciała móc odpocząć następnego dnia po spędzeniu nocy z nim. Rozstali się jednak pocałunkiem, przytuleniem i obietnicą niesamowitych rzeczy, które mają nadejść. Jarek  i Asia spędzili kilka chwil we wnęce z boku pubu, podczas gdy Mark siedział w samochodzie. Gdy się całowali, ręce Jarka dotykały ją. Praktycznie tak, jakby uważał każdą jej część za podniecającą seksualnie. Asia była zainteresowana tylko jedną jego częścią. Jej ręka znalazła jego zamek błyskawiczny, a palce pociągnęły go w dół, aby umożliwić jej wślizgnięcie się do środka. Jej najlepsza przyjaciółka miała rację. Tam gdzie trzeba został bogato obdarzony. Później w łóżku z Markiem znów złapała go za fiuta i powiedziała mu o tym, jak trzymała kutasa Jarka i o jego dłoni w jej majtkach.

– Ma piękne długie palce – powiedziała mu tuż przed spryskaniem jej ręki spermą.

Gdy Asia skończyła się rozbierać, spojrzała na siebie w lustrze i przesunęła dłonią po wzgórku. Ostatnim razem, gdy ją tam dotknął, miała przycięty pas ciemnych włosów łonowych. Tym razem zastanawiała się, co o niej pomyśli, skoro Marek zabrał jej brzytwę. Oderwała się od lustra i podniosła białą koszulę nocną, którą Marek kupił jej tego popołudnia. Znów zwróciła się do lustra, zastanawiając się, co Jarek  o tym pomyśli. Góra była koronkowa, prześwitująca i przylegała do jej piersi. Od pasa w dół był to luźny jedwab, sięgający aż do kolan. Rozmyślała, jak to będzie jej ochroną.

W rzeczywistości nie trwało to długo. Podszedł do miejsca, w którym siedziała. Odłożyła szczotkę do włosów, wstała i odwróciła się w jego kierunku, Jego szorstkie ręce złapały ją za pośladki, mocno przyciągnęły do siebie, a jego usta pocałowały. Poczuła, jak jego wybrzuszenie uciska jej brzuch. 

– Jesteś cholernie seksowna – powiedział, gdy jego ręka wślizgnęła się pod rąbek koszuli – Jej. Ogoliłaś się.

Jego palce badały teren.

– Uwielbiam ogoloną cipkę – powiedział, podnosząc jej koszulę nocną.

Chwilę później ściągnął ją z niej.

Nie miała czasu złapać oddechu, gdy rzucił ją na łóżko. Następnie cofnął się i rozebrał.

Zrobił to w mgnieniu oka, odłożył ubrania na bok i znów podszedł do niej.

– Jesteś chętny – powiedziała mu, gdy położył ręce na jej pośladkach i ponownie przyciągnął mocno do siebie.

Pocałował ją.

– Przepraszam, ale od tamtej nocy nie myślałem o niczym innym – wyjaśnił – od tamtej nocy … no cóż, mam nieustanny problem.

Roześmiała się.

– Nie wiedziałam, że mam aż taki wpływ na mężczyzn? 

– Uwierz mi, że masz – powiedział, całując ją jeszcze raz.

Asia pochyliła się i wzięła jego wybrzuszenie do ręki.

– Musiało to być dla Ciebie niezmiernie bolesne. – Uśmiechnęła się. – Ciężko jest się z tym pogodzić? Więc może lepiej połóżmy się do łóżka, co?

Zaczął prowadzić ją z powrotem na łóżko. Chwilę później już tam byli.

– Ale najpierw – powiedział, klękając – chcę spróbować Twojej słodkiej cipki.

Asia głośno jęknęła, gdy jego język ją tam dotknął.’ 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *