Zuzanna była bardzo podekscytowana powrotem do domu, po gorące zdjęcia. Zamierzała dać swojemu facetowi ostre ruchanie, którego nie zapomni na długi czas. Chciała, żeby wiedział dokładnie jakiego rodzaju kobietą ma do czynienia i jak dobrze potrafi ona ruchać.

Cała czwórka poszła na podwórko, a Jacek zabrał aparat dla Bartka, aby ten mógł robić zdjęcia. Zuzka wzięła swój olejek dla dzieci, nałożyła go na siebie stojąc plecami do całej trójki.

– Jestem na Ciebie gotowa – powiedziała Zuza, pokazując piersi świecące się od olejku i odwracając się do Jacka.

– Wow – skomentowała krótko Stefania.

– Zajme się Tobą później – powiedział Bartek, cicho pogwizdując.

Jacek położył się na ręczniku, a Zuza ustawiła się między nogami Jacka, wsuwając jego penisa w swoją dolinę przyjemności. Jego fiut natychmiast zaczął rosnąć, podczas gdy ręce Jacka przeszły do zabawiania się nią. Ona głaskała go, dostosowując się, aby uzyskać odpowiednią pozycję.

Potem przesunęła jego penisa na swoje piersi, a Jacek pchał jeszcze mocniej w górę i w dół więc umożliwiało to jej ssanie czubka jego kutasa. Wilgotna od oliwki skóra spowodowała w końcu, że kutas ześlignął się z niej. Wtedy Jacek puścił jej piersi i z zaangażowaniem zaatakował otoczki jej sutków. Natychmiast pięknie zaczęły sterczeć z podniecenia.

W końcu Zuza nabiła się na jego kutasa. On opierał się na jej dużych śliskich melonach, podczas gdy ona naciskała w górę i w dół. Kiedy usłyszał jęki Zuzy, zatrzymał się na chwilę, aby zbudować napięcie. Nadal masująć jej piersi, wrócił uwagą do jej śliskich sutków. Pocierał je aż zaczęły robić się opuchnięte. Potem złaczył jej cycki i wsunął w nie penisa.

Zuza wiedziała, że chcą na zdjęciach widzieć jej cycki zalane spermą, ale wciąż kusiło ją by wziąć tego kutasa do ust i wyssać z niego wszystko co się da. Jacek ewidentnie był bardzo zadowolony z poślizgu jaki zapewniała jej mocno naoliwiona skóra. Dodatkowo był nagrodzony lizaniem kiedy ślizgał się po jej dekoldzie, dosięgając wygłodniałych ust.

– Uwielbiam jak pieprzysz moje cycki kochanie – powiedziała Zuza – Chciałabym żebyś wziął pigułkę i możesz tak robić nawet przez godzinę albo dłużej – dodała.

– Jesteś najlepsza – odpowiedział jej Jacek i kontynuował pieprzenie jej cycków.

Zuza poczuła podniecenie i zaczęła kręcić się w przód i w tył, pchając jego kutasa i przyciskając go do piersi.

Jacek bardzo się starał ale nie mógł dłużej powstrzymywać orgazmu. Wyciągnął swoje pulsujące narzędzie i wycelował w stojak i strzelił spuszczając się na jej szyję i zalewając jej piersi. Ona również osiągneła swój punkt kulminacyjny. Uwielbiała gdy kończył na jej piersiach i czuła te przyjemne ciepło spermy.

– wow, muszę się jeszcze dużo nauczyć – skomentowała Stefania.

Bartek przyznał że Zuza ma naprawdę świetne piersi i genialne wyszło to wszystko na zdjęciach.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *