Pierwszy miesiąc działalności towarzyskiej zaczął się powoli, ale w końcu zaczął działać i osiągać pierwsze sukcesy. Więc Robert i ja wynajęliśmy duży dom nad pięknym jeziorem na weekend na wyjazd integracyjny. Pojechaliśmy tam w piątek rano z jedzeniem i napojami na weekend, a dziewczyny zaczęły się pojawiać i cała szóstka była tam wczesnym popołudniem. Każda dziewczyna wybierała sypialnię, a następnie przebrała się w kostiumy kąpielowe i łapała promienie słoneczne na plaży. Daria przyjechała jako ostatnia i szedłem od pokoju do pokoju, kładąc cukierki czekoladowe na łóżkach każdej dziewczyny, kiedy otworzyłem drzwi do pokoju, a Daria była naga i wkładała bikini. Szybko się przykryła, a ja zamknąłem drzwi przepraszając. Delikatnie powiedziała „wejdź”, miała na nogawkach bikini i koszulkę. Jeszcze raz przeprosiłem za najście i zapewniałem ją, że to wydarzyło się tak szybko, że tak naprawdę nie widziałem niczego, co było też prawdą. Daria wyszła przez drzwi, a ja obczaiłem jej tyłek. Odwróciła się, przyłapała mnie na spojrzeniu i powiedziała: „całkiem długo wpatrujesz się w mój tyłek”. Zachichotała, zanim zdążyłem odpowiedzieć. Odpowiedziałem: „Złapałaś mnie. Masz fajny tyłek i przyznaję, że się gapiłem”. Uśmiechnęła się i odeszła.

Skończyłem rozdawać cukierki i zszedłem po schodach. Lidia przyszła się napić, a ja starałem się nie patrzeć na jej piersi, które ładnie się prezentowały na czerwonym bikini. Otworzyłem dla niej piwo, nalałem sobie drinka, rozmawialiśmy krótko, a ona powiedziała: „powinieneś wyjść na zewnątrz, jest przyjemnie, a woda jest świetna”. Skinąłem głową i patrzyłem, jak jej okrągły tyłek wychodzi przez drzwi, po czym poszedłem, założyłem spodenki i dołączyłem do dziewczyn na plaży. To był świetny widok: 6 dziewczyn na plaży w bikini. Moje oczy badały każde z nich i podziwiałem ich niesamowite ciała. Roksanie prawie wypadały cycki z topu, więc trudno było się nie gapić. Po kilku godzinach wróciłem do środka, aby sprawdzić, czy Robert potrzebuje pomocy, przy przygotowaniu obiadu. Zaczął grillować steki i powiedział mi, że na razie sobie radzi, więc poszedłem do pokoju, żeby się przebrać.

Po obiedzie i drinkach niektóre dziewczyny postanowiły się zrelaksować w wannie z hydromasażem, więc poszły się przebrać. Roksana zapytała mnie, czy jej siostra bliźniaczka Sylwia może przyjść jutro i że Sylwia wydaje się zainteresowana ewentualnym dołączeniem do firmy. Powiedziałem, że nie mam nic przeciwko, dopóki nie zacznie sprowadzać innych, ponieważ była to integracja za udany pierwszy miesiąc, a nie party dla znajomych. Powiedziała ok i że przekaże to swojej siostrze.

Chwilę później poszedłem usiąść z Robertem na pokładzie, aby zapalić cygaro i wypić drinka, gdy zauważyłem Jessikę, Natalię, Sonię i Roksanę w wannie z hydromasażem i zobaczyłem, że wszystkie 4 są topless. Woda pokrywała wszystkie poza dekoltem, ale widziałem wcześniej piersi każdej dziewczyny. Siedziałem z Robertem, paliliśmy cygara i piliśmy drinki. Po kilku minutach kilka dziewczyn nas zachęciło do przyłączenia się do wanny z hydromasażem, więc weszliśmy do środka, aby się przebrać…

Siedziałem w swoim pokoju, wciągając spodenki, kiedy drzwi się otworzyły i Daria wpadła do środka. Pośpiesznie podciągnąłem spodenki, ale Daria mruknęła za późno, już to zauważyła. Zamknęła drzwi, podeszła i opadła na moje łóżko na plecy. Powiedziała „kurwa, mam dobry szum w głowie, a kiedy tak się dzieje, robię się napalona”. Daria zsunęła lewą rękę w dół bikini i zaczęła pocierać swoją cipkę, a prawą ręką przesunęła ją w górę i zaczęła ściskać swoją małą lewą pierś. Stałem i patrzyłem, jak masturbuje się przez kilka minut, a jej ręka opuszczała nieco dna, aż miałem bardzo dobry widok na jej małą, łysą cipkę. Spojrzała na mnie i powiedziała: „Czy zamierzasz po prostu tam stać i patrzeć, czy zabierzesz swojego kutasa i mnie przelecisz”. Trochę się pogłaskałem, gdy ją obserwowałem, więc byłem w połowie sztywny, więc szarpnąłem spodenki i pociągnąłem ją na brzeg łóżka. Daria pochyliła się i pogłaskała mojego kutasa, który w krótkim urósł na tyle, że stałem się twardy jak kamień. Przetoczyłem ją na brzuch, rozłożyłem nogi i poprowadziłem mojego kutasa w jej cipce, złapałem ją za biodra i zacząłem pchać. Jęczała, gdy waliłem, a jej cipka zaciskała się i zwalniała kilka razy z mojego fiuta. Moje dłonie przyciągnęły się do jej tyłka i chwyciłem mocno pośladek, rozciągnąłem w każdą stronę, gdy wszedłem w jej cipkę. Wytarłem fiuta chusteczkami, podciągnąłem spodenki i poszedłem do jacuzzi.

Kiedy dotarłem do wanny z hydromasażem, Robert i Lidia dołączyli do Natalii, Jessiki, Sonii i Roksany, a ci ostatni byli jeszcze topless. Wcisnąłem się w miejsce między Roksaną a Lidią. Wszyscy rozmawialiśmy, śmiali się i popijali piwo przez chwilę. Od czasu do czasu spoglądałem w prawo na nagie piersi Roksany lub w lewo na piersi Lidii, które były mocno przyciśnięte do jej klatki. Robert siedział między Sonią a Natalią, w pewnym momencie oboje pochylili się nad nim i całowali. Odsunął się od nich i przez kilka minut reszta z nas patrzyła, jak obie zauważają siebie i pocierają sobie piersi. Jessica szepnęła coś Roksanie i obie zachichotały. Potem Jessica wstała i wetknęła swoje piersi w twarz Roberta, a Roksana pochyliła się i krótko wbiła mi w twarz duże melony. Potem Jessica, Natalia, Sonia, Robert i Roksana wyszli z jacuzzi, gdy się nagrzali, zostawiając Lidię i mnie samych.

Lidia i ja rozmawialiśmy przez chwilę, ale nie wiem, czy to było spowodowane alkoholem, ciepłem z wanny, czy kombinacją obu, ale pochyliłem się i pocałowałem ją w usta. Ku mojemu zaskoczeniu nie odsunęła się, ale odwzajemniła pocałunek. Następnie usiadła mi na kolanach, owinęła ramiona wokół moich ramion, a nogi wokół mojej talii i rzuciliśmy się w wir szalonych pocałunków. Długo lizaliśmy się, a usłyszeliśmy głośne rozmowy z domu, które spowodowały, że przestaliśmy się całować, wyszliśmy z wanny i zobaczyliśmy, co się dzieje.

Kiedy Lidka i ja weszliśmy do domu, zobaczyliśmy Natalię i Sonię na podłodze pośrodku salonu, które przeplatały się, robiły sobie palcówkę, a inni stali wokół. Jęczały, lizały, pieściły, pocierały się i przez chwilę palcami. Po zakończeniu występu wszyscy rozeszli się do swoich sypialni na noc. Gdy dotarłem do drzwi, Roksana powiadomiła mnie, że rozmawiała ze swoją siostrą i że Sylwia odwiedzi ją po 10 rano. Kiwnąłem głową i spojrzałem na jej nagie piersi, po czym wszedłem do pokoju i zamknąłem drzwi. Leżąc na łóżku, zasypiając, pomyślałem o cyckach Roksany, o tym, jak gorąco Lidia wyglądała w jej bikini i jak się całowaliśmy.

Następnego ranka obudziłem się i usłyszałem głosy na dole w kuchni i poczułem zapach świeżej kawy, ale poszedłem wziąć prysznic, zanim zszedłem na dół. Uruchomiłem wodę i zdjąłem bokserki, żeby wejść pod prysznic, kiedy usłyszałem, jak otwierają się drzwi do łazienki. Kiedy spojrzałem na drzwi, zauważyłem, że Daria weszła do łazienki. Spojrzała na mnie i powiedziała: „Ups, przepraszam, myślałam, że Natalia tu jest i pójdę pod prysznic, kiedy ona skończy”. Uśmiechnąłem się i odpowiedziałem: „jeśli chcesz, możesz iść przede mną”. Daria uśmiechnęła się i powiedziała „nie, śmiało, byłeś tu przede mną”. Odwróciła się, by wyjść, a ja spojrzałem na jej tyłek w jej fioletowych szortach i powiedziałem „jesteś pewna?” Daria odwróciła się i powiedziała: „no cóż, nie miałabym nic przeciwko wspólnemu prysznicowi. Kiedy pieprzyliśmy się, widzieliśmy już swoje ciała.” Zaśmiałem się i powiedziałem „ok, zamknij drzwi, żeby nie było już gości i możemy wziąć prysznic”. Potem odkręciłem prysznic i 30 sekund później dołączyła do mnie Daria. Kiedy spłukiwała pod wodą, spojrzałam na jej tyłek i złapałam ją za błyszczące wargi sromowe. Położyłem dłoń na jej plecach i powoli opuściłem na tyłek. Nie zrobiła hałasu ani się nie poruszyła. Kiedy dotarłem do dołu jej tyłka, powoli trąciłem jej cipkę środkowym palcem. Daria rozłożyła trochę nogi, a ja zacząłem palcami jej cipkę i jednocześnie potarłem kciukiem wejście do dziury w tyłku. Zaczęła cicho jęczeć. Po kilku minutach bardzo się podnieciłem, a ona przesunęła się trochę do przodu i pochyliła, by umyć nogi. Nie mogłem się powstrzymać, a kiedy była pochylona, ​​poprowadziłam mojego fiuta do jej tyłka. Daria o mało nie podskoczyła na samą myśl o tym, a potem odwróciła głowę i uśmiechnęła się. Przez kilka minut zacząłem pompować jej okrągły tyłek. Oboje zakończyliśmy prysznic, wyszliśmy z prysznica i się wytarliśmy. Ubrałem się i zszedłem po schodach.

Kiedyś byłem na dole, nalałem sobie filiżankę kawy, zrobiłem jedzenie i wyszedłem na pokład, żeby coś zjeść. Lidia usiadła obok mnie z filiżanką kawy i rozmawialiśmy, kiedy ja jadłam, a ona popijała kawę. Kiedy skończyłem i poszedłem do środka, aby umyć naczynia i zdobyć więcej kawy, zobaczyłem Roberta opierającego się obiema rękami płasko na blacie i skoncentrowanego, ale zrelaksowanego. Gdy dotarłem do krawędzi blatu kuchennego, zauważyłem fragment Jessiki klęczącej przed Robertem i poruszającą głową. Szybko odsunąłem się na bok, żeby moje najście nie przerwało ich zabaw, napełniłem filiżankę kawy i szybko wyszedłem na zewnątrz.

Nadal siedziałem i rozmawiałem z Lidką, popijając kawę. Roksana wyszła na pokład i położyła się na brzuchu na krześle. Gawędziła z nami, kąpiąc się w słońcu. Po jakimś czasie Roksi wstała i powiedziała, że Sylwia przyjechała i zamierza ją wpuścić. Kilka minut później Sylwia i Roksana weszły na pokład z dzbanem margarity i szklankami. Sylwia i Roksana jako bliźniaczki miały podobne cechy, z tym wyjątkiem, że włosy Sylwia miała ciemniejsze włosy i była chudsza. Miała ogromne naturalne piersi, takie jak Roksana. Po pewnym popijaniu i pogawędkach wszyscy zjedliśmy lunch i piliśmy jeszcze więcej drinków.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *