Zaprosiliśmy Janka na obiad, bo nasza chatka jest większa. Śmialiśmy się, kiedy przybył, w ten nieco niezręczny sposób, jak przyjaciele po raz pierwszy kąpiący się nago razem. Tomek poszedł przygotować jedzenie, pozwalając Jankowi i mnie porozmawiać. Jan chciał tylko upewnić się, że nasza przyjaźń nie została naruszona. “Jeśli już, to prawdopodobnie będzie lepiej niż wcześniej.” Próbowałam go rozluźnić. Pytałam, czy przegadał to z Tomkiem. Przyznał, że Tomek jest chyba zbyt zachęcający.

“Nie jestem co do tego pewna.” prawdopodobnie zbyt szybka reakcja z mojej strony. – To znaczy, oczywiście wcześniej to działało. Nie to, żebym była zbyt przerażona, gdyby coś się stało. Oczywiście po kilku drinkach. Zaśmiałam się, może trochę zbyt celowo. „OK, w porządku. Prawdopodobnie nie byłaby to zła rzecz, gdyby to się kiedykolwiek wydarzyło… Nie żebym pytała, ugh – wyjąkałam, wiedząc, że jestem po prostu zdenerwowana i chaotyczna. – A co z tobą? Przekierowałam rozmowę na niego.

Janek stał trochę bliżej niż zwykle. Zdecydowanie było między nami pewne podniecenie. Rozmowa zmieniła się, gdy oboje uznaliśmy naszą otwartość na wypadek zaistnienia takiej sytuacji.

Tomek wyszedł z chaty i zauważył, że wszystko jest przygotowane na grilla, ale był zainteresowany pływaniem przed obiadem. Janek i ja odsunęliśmy się od siebie tak naturalnie, jak mogliśmy to skoordynować. Był już w swoim kostiumie kąpielowym i przyniósł torbę na wieczorne spotkanie.

Weszłam do środka, żeby założyć kostium kąpielowy. Woda w jeziorze była w tym roku ciepła. Wieczorne pływanie zawsze było wspaniałym zakończeniem długich słonecznych dni. Mój wybór strojów obejmował kilka publicznych bikini i kilka tylko dla Tomka. Wszystkie były odpowiednie, ale wersje Tomka były trochę bardziej skąpe. Stojąc tam i myśląc o swoich wyborach, moja cipka drgnęła lekko. Moje tętno przyspieszyło jeszcze nieznacznie, gdy wybrałam dzianinową górę na czerwone stringi. Zatrzymałam się, ponieważ zauważyłam, że ten wybór może być łatwo postrzegany jako zachęcający. Nie było planów, żeby coś się dziś wydarzyło, więc mój wybór seksownego kostiumu kąpielowego był bardziej zabawnym, zalotnym uzupełnieniem poprzedniej nocy. Ubrałam się, gotowa przyjąć każdą wiadomość, jaką otrzyma wybór garnituru.

Kiedy się wynurzyłam, faceci byli w wodzie. Przecisnęłam się przez trawnik do doku i zbliżyłam się, zanim mnie zauważyli. Kiedy weszłam na pomost, obaj gwizdali i potwierdzili swoje poparcie dla mojego wyboru. Tomek zaznaczył, że cieszy się, że nie wybrałam tego z wysokim stanem, którego nigdy nie lubił. “Och, te są powyżej talii, tylko po to, aby pozostać na sobie.” Odwróciłam się, pokazując im z powrotem stringi. Sznurki były zawiązane z każdej strony powyżej moich bioder. Nie jestem najbardziej pewna swoich piersi, ale moje pośladki były zdecydowanie warte pokazania. Czując się trochę odsłonięta, stojąc nad dwoma mężczyznami w wodzie, wyskoczyłam z platformy.

Mężczyźni uwielbiają skromne bikini, ale nie zawsze rozumieją fizyczne właściwości dzianin i ilość zatrzymywanej przez nie wody. Kiedy podniosłam się z powierzchni wody, rozwiązałam sznurki na szyi, upuszczając dzianinę poniżej moich piersi. Nie jest to najbardziej elegancki wpis. Szybko podciągnąłam je i związałam, podczas gdy obaj chłopcy się śmiali. Tomek złapał mnie w pasie i podniósł dla wygody. Oskarżająco zapytał: “Czy to był planowany akt ekshibicjonizmu?”

– Nie, mogłabym znaleźć bardziej seksowną metodę, gdyby taki był mój zamiar. Odpowiedziałam, nadal zabezpieczając swój top.

Przez chwilę pływaliśmy wzdłuż brzegu. Tomek żartobliwie mnie złapał i pocałował, kiedy na siebie wpadliśmy. Przez chwilę rzucaliśmy frisbee. Tomek się przydał, kiedy próbowałam wyskoczyć z jego łap. Rzucił mi w stronę Janka i zaczął rzucać do nas dwóch. Próbując się złapać, nasze ciała nieustannie zderzały się ze sobą. Mój top nie był najlepszym wyborem, ponieważ przemoczona dzianina przesuwała się przy każdym skoku. Zrobiłam się trochę rozbrykana i co jakiś czas wskakiwałam na plecy Jana. Jan również chwytał mnie w talii, wyrzucając mnie. Jego ręce przypadkowo dotknęły mojego kostiumu, pleców lub tyłka. Z każdym złapaniem zbliżaliśmy się coraz bliżej.

W pewnym momencie Janek obrócił mnie i stanęłam twarzą do niego. Bez większego oporu się pocałowaliśmy. Pocałunek trwał dłużej, niż planowalibyśmy, gdy ręce wędrowały trochę po naszych ciałach. Odsunęłam się ze śmiechem i popłynęłam po zagubione frisbee w stronę Tomka. Tomek i Janek ścigali się w tym samym kierunku. Spotkaliśmy się wszyscy troje, trzymając się frisbee, a ciała dotykały się we wszystkich kierunkach. Tomek zaczął mnie całować plecami do Janka. Dłonie Janka potarły moje plecy, aż po tyłek. Zakręcił mi włosy i zaczął całować mnie w szyję, podczas gdy Tomek się ze mną całował. Byłam na jak w kanapce. Mój top zgiął się, gdy czyjeś ręce, nie wiedząc czyje, dotknęły mnie.

Wyciągnęłam się i popędziłam do brzegu. „Na zewnątrz są ludzie, którzy jedzą kolację”. Wytłumaczyłam. Udałam się do chatki, kiedy siedzieli na pomoście, prawdopodobnie poprawiając swoje kostiumy, aby ukryć swoje oczywiste wzwody. Tomek krzyknął, żeby zobaczyć, czy wszystko jest w porządku. Cofnęłam się, wykrzykując „tak, to było bardzo miłe. Potrzebuję drinka, żeby się uspokoić”.

Siedziałam na molo z drinkiem w dłoni, kiedy obaj zawrócili do chatki. Poinformowałam ich, że ich erekcje nie były całkowicie niezauważalne. Żaden z nich nie wykazywał nieśmiałości co do wybrzuszeń. Siedziałam na kolanach Tomka, popijając, rozmawiając o wszystkim, tylko nie o seksie. Janek zdecydowanie starał się trzymać w swoich spodenkach i utrzymywać dobrą pozę siedząc bez koszuli. Odwzajemniłam się poruszając się odsłaniając najlepsze części mojego kostiumu. Mokra dzianina ledwo zakrywała moje sutki, ponieważ odsłaniała jak najwięcej boków piersi.

Wykrzyknęłam, że zamierzam wykąpać się w wodzie z jeziora i wtedy możemy zacząć gotować. Wstałam, wciąż próbując zaprezentować seksowną formę. Tomek chwalił się, że nasza chatka ma niesamowity prysznic na zewnątrz za rogiem. Wskazał, że będziemy korzystać z prysznica wewnętrznego, a Janek powinien brać prysznic na zewnątrz. Umówiliśmy się na spotkanie za 30 lat. Janek wziął swoją torbę, a Tomek wszedł do środka. Podniosłem napoje i zaniosłam je do kuchni.

Gdy skończyłam w kuchni, Tomek wyszedł z łazienki z ręcznikiem, szamponem i mydełkiem. Zapytał, czy zamierzam umyć włosy. Miał głupi uśmiech, przypominający psa przyłapanego na robieniu czegoś złego. Po zapytaniu dlaczego, zapytał, czy moglibyśmy utrzymać tempo zamiast czekać na obiad. Jego plan był taki, abyśmy wszyscy razem korzystali z prysznica na zewnątrz. Był prywatny, przynajmniej wizualnie, za ścianą, niewidoczny dla ludzi nad jeziorem. Chata sąsiada znajdowała się w tym kierunku za drzewami, również blokując drogę. Wydawał się wystawiony na zewnątrz, co oczywiście było urokiem.

– Chcesz, żebyśmy dołączyli do Janka pod prysznicem? Podał mi szampon. – Chcesz, żebym dołączyła do Janka, a potem przyjdziesz? Stał z tym nieśmiałym uśmiechem, czekając na moją odpowiedź. Wpatrując się w jego oczy, widziałam, że to była okazja, którą wyobrażał sobie od lat. Byłam już podniecona, co potęgował albo alkohol, albo po prostu natura. Wiedziałam, że Janek może wkrótce skończyć prysznic, jeśli nie zdecyduję się dość szybko. Więc wyrwałam Tomkowi wiadro z rąk, dałam mu wartego zapamiętania buziaka i wyszłam na zewnątrz.

Zatrzymałam się na chwilę przy krawędzi ogrodzenia. Wzięłam głęboki oddech i zapukałam. Janek nucił, ale nagle ucichł. Obeszłam ścianę, odstawiłam wiadro i szukałam wymówki. „Tomek chce, żebyś umył mi włosy”. Pochyliłam się, złapałam szampon i podałam Jankowi. Dopiero kiedy się pochyliłam, w pełni uwzględniłam fakt, że Janek był zupełnie nagi. Nie widziałam wcześniej jego odsłoniętego penisa. Wstając, rozejrzałam się dość długo. Ponieważ nie spodziewał się takiej zmiany planów, był całkowicie zrelaksowany, co nie jest najbardziej imponującym stanem dla faceta, który po raz pierwszy pokazuje się kobietom.

Bezzwłocznie złapał butelkę i wciągnął mnie pod wodę, żeby zmoczyć mi włosy. Oparłam się z powrotem o jego ciało, które teraz zaczynało trochę sztywnieć. Szampon nakładał palcami wmasowując mydliny w moje włosy. Wciąż miałam na sobie strój kąpielowy i nie byłam pewna, kiedy należałoby go zdjąć. W tym momencie Tomek też przyszedł bez stroju. “Cóż, cóż, cóż, co się tutaj dzieje?” żartował sobie.

“Nic!” Odpowiedziałam flirtująco. Ręce Janka również masowały mi szyję. Tomek wziął trochę mydła i zaczął myć moje ciało. Robiąc to, zdjął mój top, „tylko po to, by nie dopuścić do tego mydła” – zażartował. Dłonie Janka pieściły teraz moje piersi, podczas gdy Tomek mnie całował. W tym czasie obaj mężczyźni byli już zupełnie sztywni. Janek wciągnął mnie pod wodę, żeby spłukać szampon. Ciepła woda dodawała wrażeń czterem dłoniom, które ślizgały się po mojej skórze.

Gdy wyszłam ze strumienia wody, odwróciłam się do Janka. Wszedł pod strumień, przecierając dłońmi włosy. Mój mąż wciągnął mnie z powrotem w swoją erekcję z rękami na moim dole. Dzięki temu mogłam naprawdę wizualnie obserwować ciało Janka. Był w znacznie lepszym stanie niż wcześniej zauważyłam. Jego członek był prawie identyczny jak Tomka, co było pocieszające. Podniosłam głowę i napotkałam otwarte oczy Janka. Tomek wysunął nas do przodu w zasięg Jana. Moje ręce powędrowały do ​​jego klatki piersiowej, czując, jak napinają mu się mięśnie, prawdopodobnie po to, żeby mi zaimponować. Jan sięgnął po odżywkę i nakładając ją na moje włosy, moje dłonie zsunęły się po tym ciele na jego wyprostowanego penisa.

Nie miałam innego penisa od wielu lat. Był ciepły i gładki. Odwróciłam głowę i zapytałam Tomka, czy nadal jest w porządku. Oczywiście było. Tomek złapał mnie za przedramię prowadząc mnie do walenia nowopoznanego kutasa. Janek próbował dalej masować moje włosy, ale najwyraźniej miał kłopoty z samodzielnym poruszaniem się. Ponownie wciągnął mnie pod wodę, żeby spłukać mi włosy.

To był prawdopodobnie ostatni moment za zatrzymanie się. Minął zaledwie jeden dzień, odkąd moje pragnienia zostały nadwyrężone. Nasz dotychczasowy związek był więcej niż satysfakcjonujący, a moje pragnienia nigdy nie odbiegały tak daleko. Jednak wiedząc, że Tomek chciał tego doświadczenia i pokazał wczoraj wieczorem mój potencjał, moje granice się rozszerzyły. Może ograniczałam swoje pragnienia z powodu tradycyjnego modelu małżeństwa. Ostatniej nocy Tomek uwolnił mnie od tych tradycji. Oglądanie i dotykanie ciała innego mężczyzny nie było teraz bardziej ekscytujące niż moje życie seksualne z Tomkiem, po prostu nowe. A nowość była odurzająca. Zaakceptowałam dotyk i pragnienie dwóch mężczyzn i było to całkowicie do przyjęcia. To było więcej niż do przyjęcia, było to pożądane przeze mnie.

Znowu odwrócono mnie plecami do Janka. Sięgnęłam za siebie, żeby złapać jego penisa obiema rękami, podczas gdy Tomek całował moje piersi. Dłonie Janka powędrowały w dół do mojego bikini delikatnie mnie dotykając. Tomek powoli całował moje ciało, gdy ręce Janka powędrowały do ​​moich piersi. Moje ręce wciąż głaskały Janka za plecami. Tomek ukląkł z przodu, odciągając mój dół i zaczął lizać moją łechtaczkę. Rzadko mam wielokrotne orgazmy, ale pamiętam, że doszłam 30 sekund.

Ramiona Janka weszły pod moje i znalazłam się w powietrzu. Moje ręce nie mogły już go dosięgnąć, więc złapałam go za ramiona, żeby się podeprzeć. Tomek zarzucił mi nogi na ramiona, wstał, a ja zostałam zawieszona przez dwóch mężczyzn, podczas gdy Tomek dalej mnie lizał. Doszłam po raz drugi, trochę mnie to zmęczyło.

Opuścili mnie, gdy wstrzymałam oddech. „Dajcie mi chwilę”, poprosiłam, trzymając się obu dla pewności. Wyznałam sobie, że nie chcę, żeby to się skończyło. Upadłam na kolana i złapałem penisa obu mężczyzn. Ten scenariusz był prawdopodobnie bardziej z wizji Tomka niż mojej, więc tak naprawdę nie myślałam racjonalnie. Ale to wszystko rozwinęło się naturalnie. Z oboma kutasami w ręku zaczęłam lizać Tomka i walić Janka. To była potrzebna przerwa od moich dwóch orgazmów i dała mi zaskakujący poziom kontroli. Nie wspierali mnie już, ponieważ ja całkowicie rządziłam. To uczucie było po prostu restartem, którego potrzebowałem. Ja też chciałam doprowadzić do orgazmu Janka. Spojrzałam na Tomka i zapytałam: “Czy nadal będzie ok, jeśli zrobię więcej?” Położył mi ręce na głowie i skierował mnie na Janka. To była dość wyraźna afirmacja, kiedy brałam erekcję Janka do ust, waląc kutasa Tomka. Kutasy były prawie identyczne, ale przełączanie się między nimi było totalnym dreszczykiem.

Po kilku rundach lodzików na obu kutasach Tomek sięgnął pod moje stringi i podciągnął je do nóg. Położył ręce na moich plecach, pochylając mnie. Janek położył ręce na mojej głowie, kierując erekcję z powrotem do moich ust. Zwykle nie jestem skłonna do szorstkiej gry, ale umieszczenie mnie w czterech rękach na tej pozycji było naprawdę ekscytujące. Tomek w tym momencie sięgnął dobrze pod moje stringi prowadząc moją cipkę z powrotem do swojego ciała.

Moja cipka nie zwróciła na to uwagi, odkąd Tomek dał mi oralny orgazm. Wchodził teraz we mnie od tyłu. Byłam tak mokra, że nie wymagało to dużej rozgrzewki i przy pierwszym głębokim pchnięciu moje usta mocno wepchnęły się w Janka. Nigdy nie lubiłam głębokiego gardła, bo nie lubię się krztusić. Jednak doświadczenie penisa wciskającego się głęboko w moje usta i cipkę w tym samym czasie było ekstremalne. Penis Janka wbił mi się głęboko w gardło bez odruchu wymiotnego. Chwyciłam jego pośladki obiema rękami, żeby się ustabilizować.

Tomek zaczął rytmicznie pompować, a ja wyciągnęłam Janka i zacząłem go walić, jednocześnie naciskając na język. Przede wszystkim nie byłam w stanie się skoncentrować i po prostu pozwoliłam obu penetrować mnie dla przyjemności wszystkich.

Doszłam i powiedziałam Tomkowi, że chyba nie zniosę dużo więcej. Wyciągnął się i przyciągnął mnie do głębokiego pocałunku. Jego usta całowały mnie w szyję, podczas gdy Janek masował moje ciało pod wciąż płynącą wodą. Tomek ugryzł mnie w ucho i wyszeptał pytanie, czy chciałabym spróbować obu. “Jeśli jesteś tego pewien, to tak, jestem bardzo w nastroju.” Odpowiedziałam twierdząco. Tomek całował mnie cały czas, klęcząc i przywracając mnie do zgiętej pozycji. Jestem całkiem gibka i położyłam ręce na kostkach, a moja wciąż podekscytowana cipka cofnęła się teraz do Janka. Tomek mocno mnie całował po francusku, a ja poczułam, że wchodzi we mnie Janek. Staliśmy bokiem, więc woda pulsowała na moich nagich plecach. Tomek kontynuował namiętne pocałunki i sięgnął do mojej łechtaczki, podczas gdy Janek zaczął mnie pieprzyć od tyłu. Trzy ręce wciąż eksplorowały moje ciało, jedna ręka masowała łechtaczkę, mąż mnie całował, moja ręka głaskała Tomka, podczas gdy inny kutas pchał się od tyłu. Doszłam do pełnego orgazmu, podczas gdy Janek sięgnął pod mnie, żeby uspokoić moje trzęsące się ciało.

Odsunęłam się od Janka i uklękłam. Skinęłam na Tomka, żeby wstał i zaczęłam mu obciągać podczas walenia Janka. Prawie jednocześnie obaj doszli, kiedy wyciągnęłam Tomka z ust i obserwowałam strumienie spermy płynące na każdą z moich piersi. Kiedy skończyli, usiadłam na drewnianej podłodze prysznica, obaj mężczyźni usiedli obok mnie, gdy wszyscy się obejmowaliśmy.

W ciągu 24 godzin moje zrozumienie seksualnych pragnień eksplodowało. Tomek był wyraźnie podekscytowany tym przeżyciem. Pocałowałam obu mężczyzn, gdy się obejmowaliśmy. W następnych dniach będzie czas na kontemplację. W tym momencie po prostu usiedliśmy razem, aby utrwalić radosne wspomnienia. Zaakceptowałam własne przyjemności całkowicie i bez oceniania.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *