Po drugiej sesji zdjęciowej z Piotrkiem, Hania całkowicie zmieniła zdanie na temat modelek pozujących nago. Teraz poczuła fascynację i pociąg do samej siebie. Na szczęście dla niej, Daniel, nie tylko wspierał jej nowe hobby ale aktywnie zachęcał ją do robienia kolejnych sesji razem z Piorem.

Szczerze mówiąc to czuł podniecenie na myśl, że inny facet ogląda ją nago przed obiektywem. Nie był zazdrosny. Ale bardzo go to kręciło. Wyobrażał sobie jak czuł się Piotrek kiedy widział nagie ciało Hani. W ciągu następnych kilku tygodni Hania wykonała więc kolejne pieć sesji zdjęciowych, oczywiście nagich. Dodatkowo Daniel pokusił się o przedstawienie jej swoich propozycji na zdjęcia na które się zgodziła – na przykład przy oknie, tak by przechodznie widzieli jak pozuje.

Gdy wychodziła na swoją siódmą sesję zdjęciową, Daniel zaproponował jej wyzwanie. Powiedział, żeby zrobiła sesję zdjęciową w tylnej sypialni Piotra, w tym co najmniej dziesięć ujęć jak patrzy przez okno na pole. Ona oczywiście zgodziła się – wraz z każdą sesją robiła się coraz pewniejsza siebie i to wykorzystywała.

Piotr się cieszył – dzięki Danielowi i jego zachętom w stronę Hani – ich nagie sesje zdjęciowe były regularne. Został polecony także czterem innym dziewczynom. Z pewnością nie narzekał – miał dzięki temu regularną rotację 5 dziewczyn na sesje zdjęciowe. A wszystkie chciały chętnie pozować nago! Jednak Hania przychodziła najczęściej i zawsze chciała próbować nowych rzeczy co mu się podobało. Była jego ulubioną. Dlatego zawsze szedł jej na rękę jeśli chodziło o miejsce w którym chce robić sesję. Zastanawiał się jednak jakby to było robić sesję w więcej niż jedną osobę.

Jadąc do domu Piotrka, Hania nie mogła wymyśleć nic innego niż wyzwanie jej chłopaka. Uświadomiła sobie, że odkryła swoją ekshibicjonistyczną stronę, której wcześniej nie znała. Podobało się jej także to że każda sesja prowadziła do niesamowitego seksu, gdy opowiadała Danowi jak przebiegało robienie zdjęć. Ją również niesamowicie podniecało to, że przypadkowe osoby mogą ją zobaczyć podczas robienia zdjęć przy oknie.

Kiedy wróciła po raz kolejny z sesji Daniel chętnie wysłuchał jak ona przebiegła. Hania była podekscytowana i opowiedziała mu o róznych ustawieniach, które robiła i o tym że od samego początku była nago, zmieniając tylko pończochy od czasu do czasu.

-A jak ci poszło moje wyzwanie z oknem? – spytał Daniel.

– Pytasz, czy ktoś może mnie przypadkowo nie zobaczył? – zapytała kąśliwie.

-Jestem pewna że widziało mnie co najmniej kilka osób, bo widziałam ich na boisku. Na początku był tylko 1 facet. Po prostu stał i mnie obserwował. Widziałam że wyciągnał telefon ale czekałam. A kilka minut później dołączyli do niego inni faceci. I wszyscy patrzyli wprost na mnie, nawet nie próbując tego ukryć, więc zaczęłam się dodatkowo kusząco ruszać – powiedziała.

Daniel robil się twardy, gdy siedział i słuchał jak dziewczyna odpowiada mu o tym jak odsłoniła się przed trzema nieznajomymi. Gdy ona kontynuowała swoje opowiadanie, pożądanie rosło i skończyło się jak zwykle cudowną sesją seksu, a gdy skończyli była już prawie północ.

Po prysznicu przyznała się także, ze Piotrek zaproponował jej erotyczną wspólną sesję z Darią. To co prawda zaskoczyło Daniela, ale po przemyśleniu zaczął ją do tego ochoczo zachęcać. Był pewien, że ona również tego chce, ale bez jego zgody by się nie zdecydowała. Nawet zaoferował że następnego dnia od razu napisze do Piotrka i umówi ją na taką sesję. Dziewczyna usnęła szczęśliwa a on spędził całą noc z szalejącą erekcją myśląc o tym jak 3 facetów obserwowało jego dziewczynę przez okno.

Nastęnego dnia napisał do Piotrka i umówił się z nim na drinka po pracy. Na miejscu usiedli z dala od ludzi, żeby nikt nie podsłuchał ich rozmowy. Daniel pochwalił, że zdjęcia które kumpel robi są niesamowite i że bardzo mu się podobają. Dodał także że nie może się doczekać kolejnej sesji i jej efektów. Potem omówili szczegóły kolejnej sesji (tej z Darią). Daniel zaproponował żeby Piotrek zachęcił dziewczyny do czegoś więcej, dotykania się albo całowania czy lizania.

Piotrek po spotkaniu już zaczął rozmyśleć o tym jak będzie wyglądała ta sesja. O tym jak zabaczy język Darii między  nogami Hani, albo odwrotnie. 

Wreszcie nadszedł ten dzień. Jako pierwsza weszła Daria, ubrana w seksowny czarny koronkowy stanik i strinki półprzezroczyste, wykończone czarną koronką. Jej płaski brzuch był pięknie podkreślony przez świecący kolczyk w pępku. Wyglądała rewelacyjnie. Następnie zjawiła się Hania, która również miała na sobie czarną bieliznę – zupełnie nowy zestaw, kupiony specjalnie na tą okazję.

Obie dziewczyny początkowo były zdenerwowane i po zobaczeniu się zaczęły się nawzajem komplementować. Po kilku minutach Piotrek zaproponował, żeby zacząć. Na rozgrzewkę zaczęli od luźnych zdjęć, żeby się obyć ze sobą i z kamerą. Nie trwało to długo zanim zaczęły zabawnie pozować, a potem chwytać się wzajemnie za tyłki lub bujać cyckami.

W pewnej chwili bardzo zbliżyły swoje usta do siebie – Piotrek szybko podłapał temat i zaczął robić ujęcie za ujęciem. Zasugerował również żeby Hania pocałowała Darię z tyłu po szyi. Zdjęcia które uzyskiwał, były dokładnie tym czego oczekiwał.

W ciągu kilku chwil Daria pozwoliła się również zsunąć swojemu stanikowi, pokazując swoje wielkie piersi. Dziewczyny same szły dalej – nie musiał nic mówić. Hania sięgnęła i objęła nagie piersi koleżanki, której najwyraźniej się to podobało. Ich zręczność nawet zaskoczyła mężczyznę. Hania kontynuowała, delikatnie masując sutki koleżanki między kciukami. Piotrek chciał zasugerować zamianę miejsc, ale zanim zdążył cokolwiek powiedzieć,  Hania sięgneła za siebie i zrzuciła stanik pokazując również swoje piersi. Jej sutki były twarde i sterczące, a ona pochyliła się i zasypała pocałunkami szyję Darii. Druga dziewczyna natomiast zastąpiła ręce koleżanki i sama zabawiała się swoimi piersami.

Piotrek kręcił się ciągle wkoło dziewczyn, które coraz bardziej się angażowały. Łapał coraz to gorętsze ujęcia. Zasugerował Darii by włożyła ręke do majtek Hani. Okazało się że dziewczyna nie potrzebuje do tego żadnej zachęty. Jej ręka powoli zaczęła dotykać gładkiego tłuowia Hani i zjeżdzać coraz niżej, dopóki nie znalazła krańca materiału majtek. W końcu znalazły się wewnątrz stringów koleżanki.Wsunęła dłoń głębiej, aż znalazła się zaledwie kilka milimetrów od łechtaczki Hani i poczuła jej wilgoć.

Daria kontynuowała, oparła koleżankę o ścianę i ułożyła jej ręce nad głową. Hania była więc teraz odchylona do tyłu, a język i usta Darii drażniły śmiało jej sutki. Trwało to dalej kilka minut, kiedy Piotrek krążył wkoło nich i łapał ujęcia. Robił zdjęcia praktycznie z każdej możliwej strony.

Po pewnym czasie stringi Hani także zostały zsunięte, odsłaniając ostatni zakryty fragment jej ciała. Dziewczyny czuły podniecenie z gdy Piotrek instruuował je jak powinny pozować i co robić sobie nawzajem. Przeszli do zabawy z języczkiem, a Piotrek pochylił się aby wykonać ujęcia w zbliżeniu.

Daria delikatnie przesunęła wtedy językiem po łechtaczce Hani. To wywołało jej cichy jęk i dziewczyna poczuła mrowienie. Daria powtórzyła to kilka razy. Każdy jej ruch był lekki jak piórko.  A Hania zachowywała się jakby jej ciało przeszywał prąd. Potem chłopak zażyczył sobie żeby dziewczyny wymieniły się rolami. Tak też uczyniły. Hania jednocześnie pieściła piersi Darii i jeździła języczkiem po jej guziczku rozkoszy, co wywoływało dreszcze u jej koleżanki.

W ciągu kilku sekund Hania znalazła się w pozycji, w której nigdy nie była przedtem. Jej głowa była teraz między nogami innej dziewczyny, usta w odległości kilku centymetrów od najbardziej intymnej części jej ciała. Pamiętała że Daniel chciał żeby to zrobiła więc kontynuowała i nie wachała się. Słyszała jak Daria wydaje z siebie ciche jęki, gdy jej język taczył wokół jej łechtaczki. A ona kontynuowała niezależnie od tego jak głośne zaczeły być jęki. Daria kręciła się na łóżku, a Piotrek kontynuował robienie zdjęc. Potem dodała do tego jeszcze swój palec serdeczny, aby sprawić Darii jeszcze więcej przyjemności.

Orgazm Darii ogarnął ją z niesamowitą siłą, a Piotr starał się uchwycić wszystko na zdjęciach. Gdy Daria stopniowo łapała oddech po mocnym orgaźmie, jej cipka delikatnie uwalniała palce Hani, które mocno ścisnęła w trakcie przeżywania rozkoszy. Dalej dziewczyny już nie potrzebowały instrukcji bo powinny robić. Daria szybko zajęła się Hanią i chciała odwdzięczyć się jej za tą przyjemność.

Hania szeroko rozłożyła nogi i odsłoniła swoją fantazyjnie wygoloną cipkę, którą sprawnie zajął się język Darii. Gdy doszły do tego zwinne palce, dziewczyna nie wytrzymała długo. Po kilku minutach pokój wypełnił się głośnymi okrzykami rozkoszy, a dziewczynę zalała fala ciepła. Dodatkowo niespodziewanie okazało się że Daria jest podatna na tryskanie sokami podczas szczytowania co Piotra oczywiście ucieszyło bo pozwoliło mu stworzyć kolejne, wyjątkowe ujęcia. Hania długo nie mogła dojść do siebie po orgaźmie którego doznała – nie spodziewała się że inna kobieta może dać jej tyle przyjemności. Czegoś takiego jeszcze nigdy nie czuła.

Cała trójka była bardzo zadowolona z sesji zdjęciowej. Dziewczyny były dodatkowo zmęczone, ale w przyjemnym tego słowa znaczeniu. Piotrek obiecał, że postara się wywołać zdjęcia jak najszybciej i przesłać je Danielowi jeszcze tego samego dnia.

Oczywiście kolejne spotkanie zostało umówione.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *