Po chwili zaczął lekko dostosowywać ją na kolanach i pozycję swojego kutasa, przesuwając Kaśkę. Byłem zszokowany, widząc, że Kaśka nie sprzeciwia się jego ruchom i po prostu ogląda mecz.

Kaśka miała na sobie małą spódniczkę i koszulkę.

Powoli zaczął przesuwać ręce po jej udzie i wąchał jej szyję, ona też uśmiechnęła się niegrzecznie patrząc na Krystiana, co jeszcze bardziej mnie zszokowało i podkręciłem się, a mój kutas stał w moich spodniach, obserwując ją i jego zabawy. Bardzo uważali, żeby nie odwrócić mojej uwagi, ale nie wiedzieli, że ich obserwuję.

Wtedy Przemek i Adrian zauważyli, o co chodzi Krystianowi i uśmiechnęli się do siebie niegrzecznie. Do tej pory Krystian trzymał ręce w jej spódnicy i cieszyła się przyjemnością, którą widziałem na jej twarzy.

Potem Przemek dał znak Krystianowi, żeby ją do niego przesunął, Krystian uśmiechnął się do niego i powiedział Kaśce, że boli go noga i może przez jakiś czas siedzieć na kolanach Przemka, a Przemek też zrobił to samo wsuwając ręce w jej spódniczkę i koszulkę czując i pieszcząc jej części. Widząc, jak moja siostra zamienia się w dziwkę, nie mogłem się kontrolować, poszedłem do toalety i wytrysnąłem, wyobrażając sobie, co robią.

Kiedy wyszedłem z toalety, udawała niewinną i przestali, graliśmy dalej i była już późna noc, więc postanowiliśmy spać. Jego dwóch przyjaciół z sąsiedztwa poszło do domu. Ja, Krystian i Kaśka spaliśmy w pokoju Krystiana.

Były to 2 łóżka w jego pokoju, jedno było duże, a drugie było małym łóżkiem pojedynczym. Początkowo planowaliśmy, że Kaśka może spać na małym łóżku, ja i Krystian będziemy dzielić duże. Wymyśliłem jednak plan…

Stwierdziłem, że wentylator sufitowy znajdujący się nad dużym łóżkiem, sprawiał, że jest trochę zimno. Powiedziałam im, że nie znoszę zimna, że ​​będę spał na małym łóżku i zasugerowałem mojej siostrze spanie na większym. Oboje byli bardzo szczęśliwi i ukradkowo uśmiechali się, udając niewinność. Więc wymieniliśmy się, a ja zachowywałem się jak śpiący, ponieważ światła były wyłączone, a jedyne światło pochodziło z małej lampki nocnej w pobliżu dużego łóżka, więc mogłem ich obserwować, ale oni nie mogli obserwować mnie.

Spojrzeli na mnie, żeby sprawdzić, czy spałem, a ponieważ udawałem, zakładali, że spałem i powoli się przytulali, a potem usta zacisnęły się na 5 minut moja siostra szalała nawet nie dbając o to, że jestem w pokoju, wspięła się na kuzyna, ich koc spadł i widziałem ich teraz w pełnej okazałości.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *