Moja siostra (Kaśka) była wtedy w pierwszej klasie liceum. Ma jasną cerę jak moja mama i krągłe ciało o wzroście 165 cm i jest małą pulchną dziewczynką. Wiedziałem, że jest wystarczająco piękna, aby odwrócić uwagę każdego chłopca i to mnie czasami irytowało, ponieważ wielu patrzyło na urodę mojej siostry, byłem wobec niej opiekuńczy, a ponieważ jej szkoła była szkołą dla dziewcząt, sprawiało mi to ulgę, że nie mogła mieć tam chłopaka.

Pochodziliśmy z rodziny z klasy średniej i zawsze marzyliśmy o bogatym stylu życia.

Po długich wakacjach odwiedziliśmy mieszkanie mojego wujka (brata mamy) w Szczecinie i było to miejsce, w którym mogliśmy się cieszyć, ponieważ jego dom miał wszystkie udogodnienia i był wystarczająco duży, abyśmy mogli się bawić i odpoczywać.

Moja ciocia (żona mojego wujka) pochodziła z bogatej rodziny. Z jakiegoś powodu nigdy nie lubiła mojej mamy i była niemiła wobec mnie i mojej siostry.

Mam kuzyna (Krystian), syna mojego wujka, który też był w moim wieku, więc rozmawialiśmy o wszystkim, w tym o oglądaniu porno, od dzieciństwa byliśmy bardzo blisko.

Krystian miał jeszcze 2 bardzo bliskich przyjaciół, Adriana i Przemka, którzy też byli jego sąsiadami. Byliśmy więc czteroosobowym gangiem, który razem grał w piłkę.

Krystian otrzymał od rodziców zupełnie nową grę wideo, drogą i świetną do grania. Kiedy ja i moja siostra przebywaliśmy u niego na wakacjach, bawiłyśmy się na zmianę. Adrian i Przemek też przez większość czasu przebywali w pokoju Krystiana i wszyscy grali w gry wideo. Moja siostra również bardzo interesowała się grami wideo i również z nami grała.

Zauważyłam, że Krystian, Przemek i Adrian byli zainteresowani moją siostrą i flirtowali z nią na zmianę i próbowali się zbliżyć.

Kiedyś, kiedy wszyscy graliśmy w grę wideo, w pokoju Krystiana były tylko 4 krzesła i walczyliśmy o nie, bo było nas w sumie 5, łącznie z Kaśką.

My je zajęliśmy i Kaśka musiała stać i czekać na swoją kolejkę do gry. Po pewnym czasie chciała usiąść i narzekała, że ​​ją nogi bolą, bo przez chwilę stała. Byłem bardzo zajęty graniem i nie dbałem o jej narzekania.

Później Krystian zapytał ją, czy chce usiąść, może usiąść na jego kolanach. Usiadła na kolanach Krystiana, bo nogi ją bardzo bolały i zauważyłem coś dziwnego, gdy zobaczyłem Krystiana, co mogłem zobaczyć po jego wyrazie twarzy. Cieszył się siedzącą mu na kolanach Kaśką.

Byłem w szoku, gdy zauważyłem, że usiadła mu na kolanach i wiedziałem, że Krystian już się nią interesował i ona też o tym wiedziała.

Widziałem ich dzięki małemu lusterku, którego nie byli świadomi. Ponieważ światła były wyłączone, a jedyne światło pochodziło z monitora. Co ułatwiło mi szpiegowanie ich i tego, co zamierzali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *