Zamieściliśmy ogłoszenie w internecie żeby przeżyć coś nowego i ekscytującego w naszej sferze erotycznej. Spotkaliśmy się z kilkoma parami i samotnymi mężczyznami (tylko na drinka) i porozmawialiśmy z nimi o różnych możliwościach. Zdecydowaliśmy, że chcemy się pieprzyć w jednym pomieszczeniu z inną parą. Powiedziano nam że jesteśmy słodcy i naiwni, i że musimy być przygotowani na zamiankę. Byliśmy zdziwieni bo dotąd myśleliśmy że to zależy od personalnych preferencji, a okazało się że to zwyczajowe zachowanie. 

Już prawie poddaliśmy się w próbach szukania kogokolwiek kto mógłby się z nami zabawić. Przyznam że miałem fantazję na temat patrzenia na Magdę zabawiającą się z kimś innym. Ona od zawsze miała bardzo silny popęd i czasami czułem że nie potrafię jej w pełni zaspokoić. 

Wtem niespodziewanie poznaliśmy parę, Tomka i jego dziewczynę. Tomek uważał siebie za prawdziwego ogiera, a ona zgodnie twierdziła że niezły z niego ruchacz. On stwierdził że nie jest pewien czy sprostamy jego potrzebom i wymaganiom co do potencjalnego wspólnego numerku. Gdybyśmy planowali seks w czwórkę to zapewne nie miałby tyle do gadania, ale zgodziliśmy się na trójkąt, więc piłka była po jego stronie. 

Coś koło jednego drinka później, umówwiliśmy się na kolejne spotkanie. Tomek zjawił się w naszym domu o ustalonej porze, całkiem sam. Magda pomyślała że musi złapać okazję i już od wejścia ubrała się w seksowną bieliznę. Zgodnie z umową, przygotowała też opaskę na oczy i ustawiliśmy kamerę która miała wszystko nagrać. Zamysł był taki, że jeżeli spodoba nam się gra wstępna, to żona będzie mogła zabawić się z jego wielkim kutasem. 

Światło- kamera- akcja! 

Magda stanęła twarzą do łóżka, w czerwonej opasce na oczach, cienkiej halce w tym samym kolorze, biustonoszu, fikuśnych majteczkach i w pasie do pończoch z kabaretkami do kompletu. Tomek stanął za nią w samych bokserkach i złapał ją za piersi. Była doskonale świadoma tego że opierał się lekkim wzwodem o jej pośladki. Zdjął z niej halkę i stanik i kontynuował obejmowanie pełnych piersi, tym razem bez żadnych przeszkód. Skupił się szczególnie na sutkach. Robił wszystko, co mogło sprawić że zdecydowałaby się na seks. 

Magdzie widocznie podobała się jego uwaga i chciała więcej. On zdejmował kolejne części jej ubrania. Gdy pozbył się jej majtek, widziałem że jego penis dumnie sterczał pod materiałem bokserek. Odwróciła się twarzą do niego, a on zaczął pieścić jej cipkę. Usiadła na łóżku, więc pochylił się nad nią i wziął prawego sutka do buzi. Magda wygięła plecy, zachęcając go do ssania również drugiego z nich. Czuła wzrastające pożądanie, rozgrzewające całe jej ciało. 

Podrażnił językiem sutka i zsunął się w dół piersi. Jej serce waliło, gdy zbliżał się przez brzuch aż do bioder. Położyła dłoń na wewnętrznej stronie jego kolana i podążyła ku jego jądrom. Zważyła je w dłoni i uśmiechnęła się. Uniosła stopę i oparła ją o jego usta. Polizał paluszki, a ona aż pisnęła. Tomek złapał butelkę olejku do masażu i wycisnął sobie trochę na dłoń, po czym wmasował go w jej piersi, brzuch i nogi. 

Stopniowo, z każdym ruchem zbliżał się do jej cipki. Pierwszą rzeczą jaką poczuła był jego gorący oddech, wywołujący w niej falę rozkoszy. To jednak było nic w porównaniu z momentem w którym dotknął cipkę ustami. Magda wzięła głęboki wdech, a on natychmiast liznął łechtaczkę. Cicho zamruczał, pieszcząc ją językiem. Wplotła palce w jego włosy i wygięła biodra żeby wyjść mu na spotkanie. Oddychała coraz szybciej, im dłużej ją pieścił. Zaczynała się też lekko trząść. Było jej tak dobrze, że odrzuciła ręce na boki żeby złapać pościel w garści. 

Nagle Tomek dosłownie przyssał się do łechtaczki. Magda zadrżała na całym ciele, słyszała tętnienie w uszach i poczuła spięcie w miednicy. Wiedziała że jest blisko orgazmu i nie chciała stracić takiej szansy. Odpuściła, a jej oczy natychmiast wyrolowały się do tyłu głowy. Zalała ją silna ekstaza, w trakcie której mogła jedynie krzyczeć z rozkoszy. Nie miała kontroli nad ciałem. 

Dopiero gdy zapasy energii się skończyły, rozluźniła się. Czuła się jakby dryfowała w chmurach. Tomek spowolnił chaotyczną minetę do powolnego smakowania cipki. Magda się uśmiechnęła i cieszyła pieszczotami. Za każdym razem kiedy przelotnie dotykał łechtaczkę, kolejna fala rozkoszy zalewała jej ciało. 

Ledwo emocje opadły, poczuła że znowu zaczyna wspinaczkę. Pojawiły się drżenia cipki i dziwne łaskotanie. Zapewne niewiele by z tego wyszło, gdyby nie wsunął palca w pulsującą, mokrą dziurkę. Właśnie wtedy obudził w niej nowe pokłady rozkoszy. Tomek dokładnie wiedział co robi i za każdym razem dotykał ją w ten jeden konkretny, ulubiony punkt w pochwie. Magda jęczała i wiła się, ale nie spodziewała się że on doda do tego ssanie łechtaczki. Wziął ją w gorące usta i drażnił ją językiem. Za każdym razem kiedy trochę odpuszczał, musiał zlizać trochę kremowych soków które wypływały z mokrej dziurki. 

Rozkosz była nie do opisania. Jej ciało nie miało wystarczająco miejsca, żeby ją pomieścić. Dlatego też, już wkrótce Magda uwolniła emocje, ujeżdżając jego twarz i usiłując dojść. Szybciej i szybciej, mocniej i mocniej, jej ciało płonęło a jego język pieścił łechtaczkę. Nagle mięśnie się spięły, złapała się ramy łóżka i zacisnęła na niej palce aż zbielały jej kłykcie. Poczuła że pochwa zaciska się rytmicznie na jego palcach. Była świadoma każdego najmniejszego detalu, każdego najdrobniejszego ruchu. Serce waliło jej w piersi tak mocno, że myślała że zaraz wybuchnie. Wahała się jeszcze chwilę na krawędzi orgazmu, gdy nagle trysnęła rozkoszą w usta Tomka. On łapczywie wszystko połknął, nie chcąc zmarnować nawet kropelki. 

Na koniec Tomek pocałował Magdę, podziękował jej za zaufanie i obiecał wrócić ze swoją dziewczyną po więcej. 

Tak skończyła się pierwsza z wielu przygód z Tomkiem. 

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *