To wydarzenie miało miejsce w ten weekend. Choć nie jestem najlepszym pisarzem, to zdecydowałem się opublikować tutaj moją historię, ponieważ wydaje mi się, że większość publikowanych tutaj tekstów jest prawdziwa, tak jak ta.

W ten weekend odwiedził nas przyjaciel. Znamy się od lat. Staramy się spotykać przynajmniej raz w roku i nadrabiać zaległości. Nie zawsze jest to możliwe, ponieważ jeden z nas musi podróżować, ale staramy się jak najlepiej wykorzystać wspólny czas, zawsze możemy powiedzieć sobie wszystko bez osądzania.

Przed tą wizytą moja żona i ja rozmawialiśmy o zaproszeniu go do trójkąta. Moja żona była jednak niezdecydowana, ale pomyślałem, że spróbuję ponownie. Kolejne rozmowy poszły całkiem nieźle i powiedziała, że zobaczymy. W miarę zbliżania się jego wizyty zacząłem używać imienia Roberta podczas seksu. Mówiłem jej, jak będzie gorąco, jak jej się spodoba i tak w kółko. W końcu zaczęła reagować, im więcej o tym mówiłem.

W czwartek przed jego przyjazdem mieliśmy gorącą noc seksu. Było lepiej niż mogłem się spodziewać. Za każdym razem, gdy wspominałem o Robercie, jęczała coraz głośniej. Kiedy skończyliśmy, wspomniałem o tym, a ona powiedziała, że podnieciło ją to bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Zapytałem ją, czy mogę powiedzieć coś Robertowi, ale odpowiedziała, że nadal nie jest pewna.

Nadeszła sobota, w ciągu dnia zapytałem ją kilka razy, co zamierza zrobić. Wiedziała, że jestem chętny i byliśmy pewni, że on też, ale to ona musiała zdecydować. Tuż przed jego przyjazdem powiedziała, że chce, ale boi się, że on nie będzie chętny. Zapewniłem ją, że znam go wystarczająco dobrze i nie będzie miał nic przeciwko. Plan był taki, że zjemy kolację i wypijemy kilka drinków. W pewnym momencie zmienimy temat na seks. Porozmawiamy jeszcze przez chwilę, a potem ona powie, że pora iść pod prysznic.

Przyjechał na czas. Wzięliśmy po piwie i zaczęliśmy nadrabiać zaległości. Wszystko szło świetnie. Po chwili żona odciągnęła mnie na bok, była bardzo zdenerwowana. Prosiła, żebym z nim porozmawiał przed kolacją, aby upewnić się, że nie ma nic przeciwko. W porządku, zmiana planu. Wróciłem do salonu i bez ogródek powiedziałem mu, czego chcemy z żoną. Dodałem, że ma prawo do przerwania w dowolnym momencie i może się to w ogóle nie wydarzyć. Tak jak myślałem, powiedział, że tak, jasne, wchodzi w to.

W końcu zjedliśmy kolację, posprzątaliśmy i zrelaksowaliśmy się na kanapie. On zachowywał spokój i obaj czekaliśmy, aż moja żona rozpocznie ten wieczór. Nic dziwnego, że nie mogła wykrztusić z siebie ani słowa. Kiedy Robert w końcu wstał i poszedł do toalety, mieliśmy okazję porozmawiać.
Wyjaśniła, że jest w 100% gotowa i chce to zrobić, ale to ja muszę zacząć. Kiedy Robert wrócił, odczekałem około 15 minut, a następnie wspomniałem, że moja żona miała operację plastyczną cycków w zeszłym roku. Wiedział o tym, bo mu już wcześniej powiedziałem. Zapytałem go, czy chciałby zobaczyć, jak dobrze wyglądają. Oczywiście się zgodził. Żona pozwoliła mi zdjąć jej koszulę i pokazać mu, jak wspaniałe są jej cycki. Wiedziałem, że jest trochę spięta.

Siedzieliśmy tak przez chwilę, a potem moja żona przejęła inicjatywę. Powiedziała, że skoro widzieliśmy już cycki, to powinniśmy wziąć prysznic. Obaj podskoczyliśmy. 10 minut później siedzieliśmy wykąpania na kanapie. Kiedy braliśmy prysznic, ona przebrała się i miała na sobie tylko koszulę nocną. Cholera, wyglądała seksownie. Powiedziała, że potrzebuje drinka. Nalałem nam po jednym i wypiliśmy. Następnie pochyliła się i dała mi bardzo zmysłowy i seksowny pocałunek. Sięgnęła i lekko ścisnęła moje udo, wstała, podeszła do niego i usiadła na nim okrakiem. Zaczęli się całować, a on ją obmacywał. Ręce na cyckach i tyłku. Nie trwało długo, zanim jęknęła jak szalona.

Kiedy nadal się całowali i obłapiali, pomogła mu zdjąć ubranie. Zdjąłem swoje i głaskałem swojego kutasa, patrząc, jak Robert sprawia jej przyjemność. Następnie podniósł ją i usadowił na sowim kutasie i zaczął posuwać. Wstałem, podszedłem do oparcia kanapy i zacząłem całować moją żonę. Kiedy się całowaliśmy, jęczała jak szalona. Wstałem i przyłożyłem kutasa do jej ust, a ona zaczęła robić mi loda. Dopasowała się do jego tempa. Im szybciej się poruszał, ona robiła to samo ze mną. Nie zajęło to dużo czasu i miała swój pierwszy orgazm. Następnie Robert usiadł i zaczął kolejną rundę posunięć, ona mocno go ujeżdżała. W tym momencie była zbyt dzika, by kontynuować pracę nad moim kutasem. Wróciłem i usiadłem na kanapie.

Z mojego punktu widziałem, jak jego kutas wchodzi i wychodzi z jej cipki. Była w niebie. Bawił się jej idealnymi cyckami i pieprzył ją tak przez 10 minut. To był naprawdę piękny widok dla mnie.
Następnie przenieśli się na podłogę. Położyła się, a on zaczął ją całować, przesuwał się w dół jej szyi, potem jej cycków, w dół brzucha i przeniósł się do jej cipki. Ponownie wstałem, uklęknąłem obok niej i włożyłem kutasa do jej ust. Zajmował się nią przez jakieś 30 minut. Jestem pewien, że miała co najmniej dziesięć orgazmów i wytrysnęła dwa razy. Jej zdolność do robienia mi loda była zależna od intensywności jej doznań.

Szczerze mówiąc, od tamtej chwili wszystko mi się już miesza. Zmienialiśmy pozycje tyle razy, że nie pamiętam kolejności. Pieprzyłem ją, on ją pieprzył. Oboje nadal dawaliśmy jej kutasy do buzi, a ona ssała nas jak profesjonalistka. Na koniec pieprzył ją, a ja patrzyłem. Kiedy doszedł w niej mocno, patrzyła na mnie. Siedziałem na kanapie z uśmiechem na twarzy z kutasem w dłoni. Ona to uwielbiała. Potem wszyscy zrelaksowaliśmy się na kanapie i rozmawialiśmy o tym, co się właśnie wydarzyło. Pieprzyliśmy się przez ponad 2 godziny. Podziękował nam obojgu za wspaniałą noc i wszyscy udaliśmy się do łóżka. Kiedy poszliśmy spać, znowu ją przeleciałem. Rano Robert powiedział mi, że słyszał, jak dochodzę, kiedy szedł spać. Wszyscy zgodziliśmy się, że chcemy to powtórzyć. Po powrocie do domu moja żona podziękowała mi i powiedziała, że chciałaby znaleźć kobietę, z którą mógłbym uprawiać seks, aby mogła się przyłączyć, ale głównie tylko patrzeć.

Nie mogę się doczekać następnego razu i poszukam kobiety, która do nas dołączy.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *