Zapaliłam światło w sypialni, gdy przechodziliśmy przez drzwi. W ciemności widziałam kilka osób na balkonie znajdującym się w pewnej odległości od nas i piętro wyżej. Była to spora odległość, ale byłam pewna, że widzieli łóżko z miejsca, w którym siedzieli. Kiedy K wszedł, chciał zgasić światło, ale powstrzymałam go, mówiąc, że chcę je zapalone, żebyśmy wszyscy mogli się dobrze bawić i cieszyć się widokami.

Do tej pory zdjęłam koszulki M i K, całując ich obu. Nie musiałam ściągać ich szortów ani niczego innego, zrobili to szybciutko sami, a ich twarde jak skała kutasy sterczały prosto, podskakując, gdy się poruszali. Nawet K był nagi, a z jego kutasa kapała sperma. Zaczęłam ściągać koszulkę, ale zatrzymałam się i podeszłam do K. Odwróciłam się do niego plecami, podniosłam obie ręce i powiedziałam: „kochanie, czy mógłbyś zaprezentować swoją żonę tym dwóm gorącym ogierom?”. Zawahał się przez sekundę, więc go ponagliłam. Sięgnął w dół i ściągnął mi ją przez głowę. Chwyciłam K za rękę i pociągnęłam go w stronę łóżka.

Usiadłam i wystawiłam stopę, dotykając jego jaj czubkiem moich butów i powiedziałam: „kochanie, czy mógłbyś zdjąć moje wysokie obcasy?”. Uklęknął na jedno kolano i zaczął je zdejmować. W międzyczasie poprosiłam M, żeby położył się na łóżku obok mnie, a B, żeby usiadł u stóp łóżka. Zaczęłam całować M. Jak tylko zdjęliśmy buty, rozłożyłam nogi po obu stronach B. Położyłam się na łóżku, przyciągając M do siebie. K wstał i zaczął podchodzić do łóżka, ale zatrzymałam go i powiedziałam, żeby usiadł na kanapie i patrzył. Powiedziałam mu, że to jest mój trójkąt, ale mógł oglądać.

Usiadł na kanapie i patrzył przez godzinę lub dwie, podczas gdy oni pieprzyli mnie na zmianę. Najpierw pieprzył mnie M, a ja ssałam B. Wiedziałam, że jest blisko, więc owinęłam obie nogi wokół niego. Potem B wziął mnie od tyłu, podczas gdy M bawił się moimi cyckami. Patrzyłam na jaja B i spermę M spływającą po mojej nodze. Sperma K jest prawie przezroczysta, ale sperma M była biała. Nigdy nie wiedziałam, że może być tak duża różnica. Zawsze myślałam, że biała sperma jest tylko w filmach porno. Seksownie było zobaczyć różnicę. B w końcu doszedł. Jego jaja podniosły się, a potem chwycił mnie za biodra i wepchnął się tak głęboko, jak tylko mógł.

Teraz M był już twardy. Położyłam go na plecach w poprzek łóżka i usiadłam na nim okrakiem. Zaczęłam go ujeżdżać, po czym przyciągnęłam jego dłonie do moich podskakujących piersi. Odwróciłam głowę, aby sprawdzić K. Był na kanapie i miał dobry widok na M wsuwającego się i wysuwającego ze mnie. Przez cały czas B stał z boku, a ja chwyciłam jego kutasa i bawiłam się nim.
Znowu zrobił się twardy. B miał może 15 centymetrów i wcale nie był gruby. Odepchnęłam ręce M na bok, pochyliłam się i zaczęłam go całować. Pociągnęłam B za sobą do tyłka. Sięgnęłam do szafki nocnej po lubrykant i podałam mu go. B nasmarował mnie i siebie i wepchnął go do środka. Nigdy wcześniej tak się nie czułam. M był znacznie grubszy niż K, co było fantastyczne, ale kiedy B się wsunął, natychmiast doszłam.

M też musiał to poczuć, bo wystrzelił we mnie swój drugi ładunek, zwiotczał i wypadł. Gdy tylko to zrobił, B sięgnął po ściereczkę leżącą na łóżku, użyłam jej do wyczyszczenia ich kutasów przed ssaniem. B wyczyścił swojego kutasa i wepchnął go w moją cipkę. Doszedł dość szybko. Jak tylko skończyli, szybko się ubrali, wzięli piwo i podziękowali K. za bycie tak dobrym kolegą. Odprowadziłam ich do drzwi i dałam im po długim pocałunku. B pierwszy. Otworzył drzwi i stał w otwartych drzwiach, podczas gdy ja się całowałam. Jeśli ktokolwiek był na parkingu, mógł to z łatwością zobaczyć. Po ich wyjściu wyszłam na balkon po mojego drinka. Widziałem teraz może 4 osoby siedzące w ciemności po drugiej stronie. Wtedy zobaczyłem, że na piętrze tuż nad nami zapaliło się światło. To było oczywiste, że M i B mieli otwarte zasłony.

K wyszedł i powiedział, że nie mógł uwierzyć, że mu to zrobiłam. Powiedziałam, że przecież chciał, żebym miała trójkąt, a ja naprawdę nie chciałam dzielić się nim z inną dziewczyną. Potem powiedziałam, że idę umyć zęby i chcę iść spać, bo byłam naprawdę obolała. Oboje poszliśmy do łazienki i umyliśmy zęby. Zapytał, czy zamierzam wziąć prysznic. Powiedziałam, że jestem zbyt zmęczona.

Gdy położył się do łóżka, chwyciłam lubrykant, by włożyć go do szafki nocnej, otworzyłam szufladę i powiedziałam „O cholera”. Zapytał, co się stało. Powiedziałam, że zapomniałam wziąć tabletki antykoncepcyjne, odkąd wyjechaliśmy z domu. Pieprzyliśmy się ostro, a on szybko wystrzelił. Godzinę później obudziłam się, gdy wspinał się na mnie i znowu mnie pieprzył.

Następnego ranka zaczął mówić o pigułce „dzień po”. Drażniłam się z nim trochę, zanim przyznałam, że tak naprawdę chciałabym zajść w ciążę. Byliśmy tam jeszcze dwa dni i cała nasza czwórka spędzała dużo czasu razem. Podczas kolejnych przygód łóżkowych pozwalałam K dołączyć. Podczas oglądania wytwarzał ogromne ilości spermy, a ja chciałam ją wykorzystać. Od tego czasu zaszłam w ciążę pół roku później. Zarówno M jak i B przyjeżdżali do nas czasem na weekendy. M wpadł dwa razy, odkąd rok temu urodziłam dziecko i spędził ze mną całą noc w łóżku, kazałam K przynieść nasze dziecko do karmienia piersią i pozwoliłam im patrzeć. W obecności K powiedziałam zarówno M & B, że mogą przyjeżdżać, kiedy tylko chcą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *