Ssał jej łechtaczkę, co doprowadzało Tatianę do szaleństwa z pożądania. Przeniósł się do Loli i zabrał się do pracy nad jej cipką. Zjadł słodką wiśnię, która leżała na jej cipce. Wepchnął język w jej cipkę i był w stanie wyciągnąć winogrono i ciężej pracował, aby wyciągnąć truskawkę z jej cipki. Pracował nad jej łechtaczką, co doprowadziło ją do szaleństwa z pożądania. Jej soki tryskały z jej cipki, gdy on lizał ją do orgazmu.

Kazimierz zlizał bitą śmietanę z piersi Loli. Trzymał w dłoni jej wielkie melony, zlizując sos czekoladowy i krople z jej ciała. Pocałował ją namiętnie w usta.

Podszedł do Tatiany i zlizał jej bitą śmietanę i sos czekoladowy z jej ciała. Zjadł posypkę i wiśnie, które były na jej piersiach. Trzymał jej nowe cycki w dłoni, delikatnie ssąc jej sutki.

Był gotów pieprzyć swoje dziewczyny.

„Tatiana, przykucniesz, żeby tatuś mógł nadal jeść twoją cipkę. Lola będzie ujeżdżać mojego penisa, a po orgazmie zmienimy się miejscami”.

“W porządku.”

Tatiana stanęła na łóżku i przykucnęła. Kazimierz lizał jej cipkę i ssał jej wargi. Lola wdrapała się na Kazimierza i wepchnęła jego kutasa do swojej kremowej cipki. Kołysała się w przód iw tył podczas pieprzenia Kazimierza.

Kazimierz nadal gryzł cipkę Loli. Dziewczyny bawiły się piersiami, całując się po francusku. Lola wrzeszczała, kiedy doszła.

Dziewczyny zamieniły się miejscami. Kazimierz włożył ładunek w cipkę Tatiany, połykając krem ​​Loli.

– Bajeczne lalki. Chodźmy się umyć. A potem zjemy lunch.

Tatuś i jego córki wyszli w morze. Przez chwilę baraszkowali, a potem wrócili do stołu. Pili szampana i jedli sushi. Mieli też smażonego kurczaka i sałatkę z makaronu. Wszyscy świetnie się bawili.

“Jaki mieliśmy piękny dzień. Dzięki, że uszczęśliwiłyście tatę. Tatuś jest szczęśliwy, że w końcu może uprawiać seks ze swoimi kociętami.”

Dziewczyny zachichotały i upadły na kolana. Uwielbiały ssać kutasy. Całowały jego trzon w górę, w dół i dookoła. Wepchnęły jego ciepłe jądra do ust.

Obrabiały Kazimierza, aż znowu był twardy. Na zmianę jeździły na nim na kolanach. Kazimierz uwielbiał ich nowe cycki i lubił ich duże. Trzymał je delikatnie w dłoniach. Wsunął palec w ich tyłki, przez co spuszczały się na penisa Kazimierza. Obie dziewczyny uwielbiały, gdy Kazimierz bawił się ich tyłkami.

Nie mógł uwierzyć, jak bardzo wyglądały jak lalki. Miały duże cycki i malutkie talie. Kazimierz nie mógł się doczekać, kiedy pokaże znajomym swoje nowe lalki. Wszyscy koledzy byliby zazdrośni. Kazimierz był znacznie starszy od Loli i Tatiany. Mógłby z łatwością zostać ich dziadkiem. Na szczęście dla Kazimierza były jego towarzyszkami zabaw. Fajnie było być bogatym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *