Tatiana i Lola zdjęły ubrania i buty. Pobiegły plażą do ciepłej wody. Kazimierz zrobił to samo i wszedł za nimi do wody.

„Dziewczyny, wasze ciała wyglądały wspaniale! Teraz obie jesteście żywymi lalkami”.

„Kochamy nasze ciała tatusiu. Dziękuję za traktowanie nas tak dobrze”.

“Tatuś jest taki napalony na wasze ciała. Sześć miesięcy bez seksu sprawiło, że tatuś bardzo pragnął twoich ciał. Tatuś chce urządzić erotyczny piknik ze swoimi kociętami.”

Zostawiłem kosz na stole. „Tatuś chce, żebyś wykazała się kreatywnością przy swoich przedmiotach. Jestem pewien, że wy dwie możecie wymyślić jakąś seksowną zabawę. Tatuś musi wykonać telefon, ale potem chce pobawić się swoimi lalkami”.

Trio wróciło do stołu, a Kazimierz wszedł do domu. Dziewczyny spojrzały przez kosz, żeby zobaczyć, co jest w środku.

„Jest bita śmietana, truskawki, winogrona, sos czekoladowy, posypka, wiśnie i szampan”.

„Myślę, że tatuś chce sałatkę owocową. Możemy wepchnąć owoce do naszych cipek. Możemy natrzeć bitą śmietaną nasze nowe piersi i wymieszać sos czekoladowy z bitą śmietaną i posypać wszystko inne. Następnie, możemy zjeść sushi i smażonego kurczaka. Jestem pewien, że tatuś nabierze apetytu. Zacznie najpierw od deseru. Brzmi dobrze, Tatiana?”

Tatiana uśmiechnęła się i dziewczyny zabrały się do pracy. Wepchnęły winogrono i truskawkę w swoje cipki. Spryskały swoje nowe piersi bitą śmietaną. Na bitą śmietanę polały sosem czekoladowym, a resztę posypały posypką. Położyły wiśnie na sutkach i cipkach. Leżały nieruchomo na zewnętrznym łóżku, czekając, aż Kazimierz je odkryje.

Dziewczyny chichotały i czekały, aż ich tatuś wyjdzie. Po chwili pojawił się Kazimierz. Jego kutas był twardy i długi, znalazł swoje lalki na łóżku.

„Dziewczyny, wyglądacie rewelacyjnie”. Wyjął telefon i zrobił zdjęcia.

– Pomyśleliśmy, że zaczniemy od deseru. Sałatka owocowa jest w naszych cipkach i lody, które możesz zjeść.

“Boże, dziewczyny są takie seksowne. Pozwólcie mi spróbować twoich sałatek owocowych.”

Kazimierz był zadowolony, że jego dziewczyny wymyśliły, co robić. Najpierw zaczął od Tatiany. Rozłożył jej długie nogi i zabrał się do pracy nad jej cipką. Zjadł wiśnię, która leżała na jej wargach cipki. Swoim długim językiem był w stanie zebrać winogrono, które było w jej pochwie. Kontynuował degustację jej cipki i znalazł dojrzałą truskawkę. Słodkie soki zmieszane z jej słodkim miodem…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *