Kobieta położyła rękę na nagim torsie mężczyzny. Czuła jak jego serce bije szybko z podniecenia. Uniosła głowę i spojrzała mu w oczy. Jego źrenice były rozszerzone, dyszał delikatnie. Położyła rękę na jego policzku i przyciągnęła do siebie. Zanurzył się w jej blond włosach, które po chwili odgarną i zaczął całować jej szyje.

Po jej ciele rozlało się ciepło.

Dała mu się popchnąć na kanapę, wszedł na nią. Składał namiętne pocałunki na jej nagim ciele raz po raz. Badał ustami każdy zakamarek jej bladej skóry. Jęknęła cicho, kiedy zahaczył zębami o piersi. Zaczął je ssać, przygryzając lekko. Włożyła rękę w czuprynę włosów i zacisnęła dłoń odciągając go od siebie.

Usiadła i znowu na niego spojrzała.

Całym sobą pragnął jej tu i teraz. Delikatna kobieca dłoń opadła na jej ramię. Z tyłu ciemnowłosa kobieta przylgnęła do niej, opierając piersi na plecach. Zaczęła się ocierać, a następnie przewróciła ją z powrotem na plecy, uśmiechając się zadziornie. Pocałowała ją, przygryzając dolną wargę na tyle mocno, że poczuła metaliczny smak krwi w ustach. Dotknęła jej piersi i zaczęła się nimi bawić, ściskając je i ciągnąc za sutki, które były twarde.

Mężczyzna z kolei opadł na kolana i rozchylił jej uda. Wsunął w nią język i zaczął lizać jej łechtaczkę. Jęknęła wyginając się w pałąk. Odsunął się od niej i wyciągnął swojego penisa i powoli w nią wszedł. Wypełnił ją i zaczął poruszać się rytmicznie, coraz bardziej na nią napierając. Wchodził coraz głębiej, penetrując ją. Po chwili doszedł w niej, dysząc ciężko.

Podniosłą się i położyła się na kobiecie. Wsunęła w nią palce z łatwością, ponieważ była cała mokra. Samo patrzenie ją podniecało niemiłosiernie. Delikatnie jęknęła, kiedy tamta zaczęła pracować na dole ręką. Złączyły się w pocałunku. Palce poruszały się coraz szybciej i obie czuły jak ciepło rozpływa się po ich ciele. Kiedy kobieta pod nią doszła, odsunęła się.

Mężczyzna chwycił ją mocno za ramię i odwrócił zniecierpliwiony z wyraźną zazdrością na twarzy. Obrócił ją do siebie tyłem, tak że opadła twarzą na kanapę, a jej tyłek był uniesiony do góry. Poczuła jak smaruje czymś jej drugi otwór i po chwili napiera na nią. Wszedł w nią ponownie i gwałtownie zaczął poruszać penisem w środku. Próbowała dosięgnąć ręką łechtaczki, ale wtedy kobieta chwyciła jej dłonie i mocno przycisnęła do kanapy, uniemożliwiając jej ruch. Czuła jak narasta w niej podniecenie, jednak nie mogła sobie w żaden sposób ulżyć. Usłyszała śmiech jej towarzyski, która z uciechą patrzyła jak wierci się niespokojnie i domaga się uwagi. Mężczyzna nic nie robił sobie z błagań kobiety, które nastąpiły chwilę po tym, jak zdała sobie sprawę, że jest na ich łasce.

Cieszył się jej tyłem i czuł powoli, że znowu będzie szczytował. Czarnowłosa przejechała delikatnie dłonią po jej plecach, tylko po to, by za chwilę wbić w nią paznokcie i zostawić czerwony ślad. Jej błagania wypełniły pokój. Dało się słyszeć rosnącą desperacje oraz potrzebę. Jednak na jej nieszczęście ta dwójka nic sobie z tego nie robiła. Kiedy mężczyzna spuścił się w niej, obrócili ją na plecy. Kobieta usiadła jej na twarzy, a ta momentalnie zajęła się jej kobiecością. Mężczyzna z kolei dotykał ją delikatnie na dole, drażnił się z nią. Masował jednym palcem jej łechtaczkę i gdy tylko widział, że się zbliża, zabierał dłoń. Dopiero gdy kobieta siedząca jej na twarzy doszła, włożył w nią cztery palce. Świat zawirował, a ona doznała mocnego orgazmu, całe jej ciało płonęło.

Wystarczyło jedno pchnięcie, by doszła.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *