Mówi swoim głębokim i seksownym głosem: „Ok pani oficer, teraz mnie podniecasz. Czy możesz zabrać mnie do swojego więzienia i zamknąć ze sobą?” Patrząc mu w oczy, myślę, jak bardzo podnieca mnie swoją pewnością siebie i seksownym południowym akcentem. Pochylam się i zaczynam całować jego szyję, jednocześnie rozpinając jego koszulę. Uwielbiam nie spieszyć się i całować po drodze. Poza tym w tej chwili nie może się kłócić, widząc, że jest skuty kajdankami. Uwielbiam czuć jego ciało rękami, kiedy jest uwięziony, więc nie spieszę się, czując jego ciało, nawet jego twarde. To sprawia, że ​​jęczy i się uśmiecha. Postanawiam go odpiąć, żeby móc go porządnie rozebrać, kawałek po kawałku. Zdejmuję wszystkie warstwy, w tym jego kamizelkę kuloodporną.

Potem padam na kolana, a on łapie mnie za włosy w kucyk. Chichocze trochę, kiedy pochylam się, żeby odpiąć mu pasek zębami. Robię wszystko, co w mojej mocy, ale niewiele robię. Poddaję się i używam rąk, a następnie rozpinam i rozpinam jego spodnie. Podciągam go i pomagam mu zdjąć resztę ubrania. Mówi: „Kochanie, muszę wskoczyć pod prysznic, zanim mnie zamkniesz”. Chwytam go za rękę i ciągnę pod prysznic. Nadal jestem w pełnym mundurze. Włączam prysznic, a kiedy pochylam się i wychylam swój tyłek, on klepie go i podciąga, żeby spojrzeć na mój pełny okrągły tyłek, a moje spodenki podjeżdżają mi po pośladkach. Jest teraz w pełni przebudzony, a ja odpowiadam: „Ok, do tego momentu traktowałam cię łagodnie, ale TERAZ już to zrobiłeś. Pieścisz mnie w dupę i będę musiała dać ci lekcję, zły chłopcze”. Uśmiecha się i mówi „Daj mi nauczkę, kochanie”. Patrzę na niego, a on zaczyna rozpinać mój mundur. Pochyla się i całuje mój dekolt i sutki. Chwyta mój mundur i naciąga mi go na głowę. Czapka spada, kiedy to robi. To sprawia, że ​​moje spodenki i długie czarne buty sięgają mi do ud. Mówi: „Kochanie, to jest gorące. Cholera, to jest gorące”.

Obraca mnie i klepie mnie w tyłek tak mocno, że zostawia odciski dłoni na pośladkach. Zdejmuje majtki z moich nóg i pochyla się, by pocałować moje wargi cipki. Wącha moją mokrą cipkę i macha nią językiem, uśmiechając się. Kładzie moją nogę na wannie i wkłada we mnie środkowy palec, powoli i pewnie, do środka i na zewnątrz. Jest w martwym upale i z każdą sekundą staje się coraz bardziej zwierzęciem. Całuje i ssie moją łechtaczkę. Rozpina moje buty jeden po drugim i zdejmuje je. Wchodzimy z powrotem pod prysznic z jego ramionami obejmującymi mnie i jego ustami całującymi moje usta.

Namydlam jego ciało. Pozwala mi go pocierać i myć, zwłaszcza gdy dochodzę do jego twardości i jąder. Jestem taka delikatna i lubię pocierać całe jego ciało, skupiając się na jego męskich częściach. Czuję, jak robi się naprawdę twardy, kiedy pocieram jego kutasa. Wsuwam go z powrotem pod prysznic i pomagam zmyć każdą małą część…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *