Leżę sama w łóżku, myśląc o tym, że dziś wieczorem on pracuje do późna. Pracuje na nocną zmianę, a dzieci są w łóżkach. Będzie po 3, a ja nie mogę spać. Nie oczekuje, żebym wstała i czekała na niego. Będzie pokonany i zmęczony. Zdrzemnęłam się, ale kiedy obudziłam się o północy, było mi gorąco i przejmowałam się myśleniem o nim w tym mundurze. Piszę do niego, gdy pracował, ale nie odpowiedział. Postanawiam więc wziąć prysznic i ogolić wargi cipki gładko jak pupa niemowlęcia. Myślałam o całkowitym usunięciu wszystkich włosów, ale nie jestem pewna, jak by się z tym czuła. Czasami prosi mnie o zostawienie wąskiego paska, tylko po to, żeby coś zmienić. Podoba mi się uczucie między moją skórą a jego ustami, ale jeśli czasami chce czegoś innego, na pewno spróbuję.

Wstaję z gorącej pościeli, żeby się ochłodzić. Zaczynam wcierać masło do ciała w ogolone nogi, środkową część, a następnie ramiona. Nie kładę go na piersi, bo on nie lubi tego smaku. Kiedy zatrzymuję się, żeby spojrzeć na godzinę, widzę, że jest już późno. Podchodzę do szafy i przeglądam dział bielizny i kostiumów. Zaczynam się uśmiechać i chichotać, zastanawiając się, czego spróbować dziś wieczorem? Będzie w tym seksownym niebieskim mundurze i chcę go zaskoczyć. Widzę swój brudny strój gliniarza i wyciągam go. Jestem trochę zestresowana, bo będzie zmęczony. Te pomysły krążące po mojej głowie są trochę ryzykowne. To może pójść w obie strony i być dla niego wielkim hitem lub totalną klapą. Zastanawiam się, czy powinnam do niego napisać i wprawić go w nastrój? Postanawiam tego nie robić. Chcę go totalnie zaskoczyć i odebrać mu oddech.

Mój strój policyjny ma naprawdę krótką spódniczkę, która przylega do każdego kształtu i ledwo zakrywa mój tyłek. A kiedy się pochylam, on uwielbia ten widok. Góra jest ciasna, wypychająca pierś do góry i odsłaniająca mój dekolt. To trochę niegrzeczne, ale on lubi, żebym była dla niego niegrzeczna. Podchodzę do szuflady na zabawki i wyciągam kajdanki i klucze. Zaczepiam je o pasek. Wyciągam czarne buty, które za pomocą wysokich obcasów zapinają się po wewnętrznej stronie ud. Potem dostaję swoją policyjną czapkę z naszywką z przodu. Kiedy się ubieram, jest druga w nocy. Wychodzi z pracy o 2:30 i wraca do domu o 3:00. Mmmmm. Lekko dotykam swojego ciała, myśląc o nim. Położyłam się i zamknęłam oczy, przygryzając dolną wargę. Mogę sobie wyobrazić jego silne ciało stojące w tym mundurze. Czuję to seksowne piżmo, które w nim kocham. I wracam pamięcią do czasów, kiedy się kochaliśmy. Jest potęgą kochania się, ale dziś w nocy chcę go poczęstować słodką, zmysłową niespodzianką…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *