Postępowałem zgodnie z jej precedensem i namydliłem ją tak dokładnie, jak mnie wyczyściła. Po lizaniu i delikatnym gryzieniu jej sutków namydliłem jej piękne piersi, a następnie przystąpiłem do czyszczenia reszty, zwracając szczególną uwagę na okolice pochwy i odbytu! Po spłukaniu jej wykonałem podobny test mydlany, liżąc jej całkowicie ogoloną pochwę od jej dziurki do łechtaczki, co wywołało głęboki jęk i dreszcze w moich działaniach. Następnie odwróciłem ją i zrobiłem to samo z jej odbytem, ​​rozszerzając jej pośladki, a następnie położyłem język na jej małej zmarszczce, a potem przez sekundę lizałem i sondowałem. Ta akcja wywołała kolejny głęboki jęk, gdy przycisnęła swój tyłek do mojej twarzy.

Potem wstałem i umyliśmy sobie włosy, a kiedy to się skończyło, wysuszyliśmy się. Następnie Patrycja zaprowadziła mnie z powrotem do przepastnej sypialni i wczołgaliśmy się na łóżko, gdzie obejmowaliśmy się i namiętnie całowaliśmy.

Kiedy się całowaliśmy, zacząłem pozwalać moim dłoniom wędrować po całym jej ciele, przyjmując jej dotyk. Jej skóra była miękka, ciepła i przyjemna w dotyku. Sięgnąłem w dół i poczułem miękkie półkule jej tyłka i sięgnąłem w górę, by poczuć jej cudowne piersi. Zbliżałem się do przeciążenia sensorycznego! Następnie sięgnąłem w dół do jej ud i potarłem je w górę i w dół, następnie zanurzyłem się, aby poczuć jej srom. Zanurzyłem palec i poczułem jej ciepłe, wilgotne wargi sromowe. Zszedłem w dół i przesunąłem palcem między jej wargami pochwowymi, poczułem tam miękkość i obfitą wilgoć. Wtedy ze zdumieniem zdałem sobie sprawę, że ta młoda, piękna kobieta mnie pragnęła! Kontynuowałem głaskanie sromu Patrycji od jej otwarcia do łechtaczki. Za każdym razem, gdy dotykałem jej łechtaczki, wydawała cichy jęk i wciskała miednicę w moją dłoń. Korzystając z aluzji, potarłem jej guzik bardziej konsekwentnie i ze zwiększoną energią.

Patrycja zaczęła szeptać ochrypłym głosem: „Nie przestawaj… czuje się tak dobrze… Zaraz dojdę! Kiedy wiła się i jęczała, szeptała dalej:„ Tak dobrze… tak dobrze… och mój boże!” I z tym osiągnęła punkt kulminacyjny, kilkakrotnie spryskując moją dłoń swoimi słodkimi sokami. Nigdy nie spotkałem kobiety, która tryskała podczas orgazmu i uważała to za całkiem radosne. Kto wiedział, że mogę to zrobić kobiecie!

Po kilku chwilach ujęła moją twarz w dłonie i ponownie pocałowała z pasją i zapałem. Potem przerwała pocałunek i powiedziała: „Chcę, żebyś się ze mną kochał… teraz! Marzę o tej chwili od tygodni!” Przewróciłem ją na plecy i zdecydowałem, że przede wszystkim muszę posmakować jej piękna. Zsunąłem się w dół jej ciała i położyłem usta na jej ogolonym łonie, czując jego gładkość i mocny aromat jej niedawnego wytrysku…

Muszę powiedzieć, że lizanie jej i smakowanie było jednym z najgłębszych doświadczeń w moim życiu. Jej smak był kuszący i czułem, że nie mam jej dość. Polizałem jej szczelinę i ssałem łechtaczkę. Wsadziłem w nią język i polizałem jej soki. Patrycja złapała mnie za głowę i wciągnęła mnie w siebie. Szarpała się i jęczała, jak poprzednio. Gdy miała znowu dojść do orgazmu, przesunąłem głowę nieco bardziej w dół i włożyłem język do jej pięknego odbytu. To spowodowało, że tym razem jej punkt kulminacyjny był mocniejszy i zaczęła tryskać obfite ilości wytrysku, który przesunąłem w górę, aby uchwycić w ustach… Byłem w siódmym niebie!

W końcu Patrycja podniosła moją głowę i zażądała: „Pieprz mnie teraz, proszę!” Wczołgałem się po jej torsie, całując, aż dotarłem do jej ust i pocałowałem ją z całą pasją. Sięgnęła pode mnie i umieściła moją pełną erekcję na swoim otworze, a ja delikatnie pchnąłem do przodu, wchodząc do jej ciepłej jaskini. Byłem pewien, że umarłem i poszedłem do nieba. Była ciepła i ciasna, kiedy zacząłem w nią wchodzić i wychodzić. Pocałowałem ją ponownie z jeszcze większą pasją, a ona odwzajemniła mój pocałunek, owijając język wokół moich ust. Gdy nasze języki splotły się ze sobą, nasze kopulacyjne tempo nabrało tempa. Patrycja przerwała pocałunek, szepcząc: „o tak… o tak… mocniej… proszę… tak dobrze… kocham cię… aaaaa!”.

Gdy myślałem, że wytrzymam długo po wcześniejszym spuszczeniu, bardzo się pomyliłem! Wszystkie uczucia i namiętność, które minęły od czasu wyjścia z wanny z hydromasażem, sprawiły, że znalazłem się na krawędzi kolejnego monumentalnego orgazmu! Krzyknąłem: „O Boże, znowu dochodzę! Jesteś taka piękna! Nie mogę się powstrzymać…” Patrycja zawołała: „O tak! Spuść się we mnie teraz! Chcę to tak bardzo! Pieprz mnie wszystkim, co masz! ” Wciskałem się w jej soczyste ciało jeszcze przez kilka chwil, aż uwolniłem mój drugi strumień spermy w ciągu ostatnich 45 minut! „O kurwa! O kurwa! Tak cudownie!” Zawołała! Kiedy doszedłem do szczytu, czułem dreszcze trzeciej, twardej kulminacji Patrycji, gdy znowu tryskała po moich jądrach!

Kiedy nasze punkty kulminacyjne zanikały, leżeliśmy w ramionach, całując się namiętnie. Przetoczyliśmy się na boki, wciąż w objęciach, z moim penisem wciąż osadzonym w jej wspaniałej dziurze. Kiedy nasz oddech powrócił do normalnego stanu, Patrycja spojrzała mi w oczy i rozpromieniła się. „To było cudowne! Wiedziałem, że będziesz wspaniałym kochankiem! Nigdy w życiu nie osiągnęłam takiego szczytu!” Patrycja następnie przyciągnęła mnie do siebie i ponownie mocno pocałowała.

Po tym, jak przerwaliśmy nasz pocałunek, powiedziałem: „To było niesamowite! Nie czułem się tak od lat! Jesteś tak piękna, że ​​mógłbym cię po prostu już nigdy nie puścić!”. Patrycja odpowiedziała: „Obiecujesz? Proszę, bądź ze mną na zawsze!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *