Ale najsilniejsze doznanie skoncentrowało się między nogami. Czułam, jak jej górna część uda wciska się w moją łechtaczkę. Przedzieraliśmy się ciężko przez nasze ubrania. Byłyśmy elastyczne, pozwalając naszym ciałom odkrywać bez wahania i samoświadomości.

Nagle wstała. Utrata ucisku jej ciała i ust sprawiła, że ​​fizycznie odczuwałam ból. Zacisnęłam nogi, czując podekscytowaną wilgoć przesączającą się przez moją bieliznę.

Stanęła twarzą do mnie, cienie ciemnego pokoju tańczyły wokół jej twarzy. Wstałam i stanęłam twarzą do niej, instynktownie podążając za jej przykładem.

Staliśmy przed sobą, oboje lekko dysząc. Zapomniany film wciąż gra. Justyna podniosła koszulę, odsłaniając brak stanika i dwie idealne piersi. Były okrągłe i ciężkie. Pochyliła się lekko i upuściła spodnie na podłogę.

“Kurwa.” Wyszeptałam.

W rezydencji było mnóstwo ładnych dziewczyn, ale Justyna była kimś innym. Jej dzikie, długie czarne włosy okalały jej twarz i spływały w dół jej pleców. Moje oczy śledziły każdy lśniący kosmyk wzdłuż jej piersi, przez jej talię w kształcie klepsydry, sięgając jej grubych bioder. Jej biodra wskazywały na ciemny, mokry otwór. Była w większości woskowana, z niewielką wypielęgnowaną kępką włosów.

Skopiowałam ją i sama się rozebrałam. Stałyśmy nieruchomo przez chwilę, chłonąc nawzajem swoje ciała. Pochyliłam się, bliżej jej opuchniętych ust i pocałowałam ją. Delikatne cmoknięcie.

Powoli opadłam na kolana… pozwalając moim dłoniom pieścić jej ciało i piersi, gdy poruszałam się w dół jej ciała.

Westchnęła, kiedy przycisnęłam usta do jej otworu. Poruszałam się powoli i celowo, obmacując jej łechtaczkę. Poruszam językiem, smakując każdą fałdę.

Wyciągnęła rękę i ujęła moją głowę w dłonie, delikatnie głaszcząć moją twarz. Otworzyłam się szeroko i lizałam wszędzie. Soki i ślina mieszały się i spływały po jej udach.

Wciąż trzymając mnie za głowę, delikatnie poprowadziła mnie z powrotem na nogi. Przycisnęła się do mnie i językiem otworzyła mi usta. Jej soki smakowały metalicznie i ostro w moich ustach, a kiedy się całowałyśmy, podzieliłam się z nią jej własnym smakiem.

Posadziła mnie na łóżku i wspięła się na mnie. Całowałyśmy się dalej, a ona zaplątała się w nasze nogi… opierając mnie o poduszki.

Jej nagie piersi przycisnęły się do moich i poczułam jej twarde sutki. Nasze mokre cipki, mieszanka zarówno naszych soków, jak i mojej śliny, stworzyły mokrą zjeżdżalnię.

Mocno ocieraliśmy się o siebie. Jej otwarcie było satysfakcjonujące i przesiąknięte, a nasze dolne wargi były spuchnięte i wrażliwe, gdy poruszały się obok siebie.

Uniosła jedną z moich nóg wyżej, pozwalając na głębsze połączenie między naszymi łechtaczkami. Wcisnęła się we mnie, sapiąc i zgrzytając. Kontynuowałyśmy ten ruch przez kilka minut, pozwalając każdemu pchnięciu zjednoczyć nasze otwory i zachęcić płynące soki. Jej cipka przy mojej. Jej łechtaczka ociera się mocno i mokro na mojej łechtaczce…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *