Pewnego dnia, kilka lat po tym, jak Ania zaczęła pracę w Krainie Przyjemności, zabrałem ją do domu. Jak zwykle wyglądała na niezadowoloną. Już mi powiedziała, że ​​jej nazwisko stało się sławne wśród potencjalnych użytkowników Krainy Przyjemności. Zamiast ssać 15 kutasów na jedną zmianę, teraz było 45, a ponieważ otrzymywała stawkę godzinową niezależnie od liczby klientów, których zadowoliła, czuła, że ​​powinna otrzymywać wynagrodzenie od osoby, a nie tylko stawkę godzinową.

Czy zarobiłaby więcej w burdelu? – Powiedziałem, że nie wiem, ale możemy się dowiedzieć. Więc zabrałem ją do burdelu w Łodzi, widziałem reklamy i poszliśmy zobaczyć. Po przyjeździe poprosiłem o spotkanie z burdelmamą, a ona przyszła do nas. Gdy usłyszała, że ​​Ania jest z Krainy Przyjemności – zabrała nas do swojego biura. Powiedziałem jej, że jestem Marcin, a Ania jest moją siostrą i po trzykrotnym potrojeniu klienteli nie została odpowiednio wynagrodzona podwyżką.

Pani Karina sympatyzowała z nami i dyskutowała o swoich praktykach w burdelu. Pobieramy klientowi 300 zł za masturbację, prosty seks i oralny. 350 zł za anal i 400 zł za bardziej perwersyjny seks, taki jak Golden Showers lub Scat. Operator otrzymuje 1/3 opłaty – zapewniamy lokal i reklamę. Możesz zacząć jutro, jeśli ci to pasuje, w danej chwili mamy wolny pokój. Ania powiedziała: „Omówimy to i damy znać jeszcze dziś.” Więc poszliśmy do domu, a ona powiedziała „Dziękuję, że mnie zabrałeś, było ciekawie” – pocałowała mnie po francusku i potarła kutasa, więc mieliśmy szybki 69. Zanim omówiliśmy co dalej.

„Z pewnością zarobisz więcej pieniędzy, ale będziesz musiała robić też dużo więcej. Dlaczego nie będziesz działać solo i zarabiać jeszcze więcej pieniędzy?” – „Co proponujesz?” Powiedziała Ania – „Proponuję Ci wynająć mieszkanie w Łodzi. Zareklamujesz się jako „Masaż w Łodzi. Ale chcesz zabawiać pary czy dziewczyny?” Zapytałem „i to i to, jak sądzę” – powiedziała Ania. Więc namówiła mnie na reklamę – zadzwoniłem do Kariny i powiedziałem „Ania rozważyła twoją miłą ofertę, ale nie może jeszcze podjąć decyzji i skontaktuje się z tobą później” i wysłałem to na adres.

„Masaż – Łódź – mężczyźni, kobiety, nawet pary” z adresem e-mail. Wynająłem też Ani mieszkanie z wygodnym parkingiem na końcu Piotrkowskiej…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *