Nałożyłam na siebie i poczułam jak ciasno opina moje ciało. Tomek wziął mnie za rękę i poprowadził do dużego pokoju w którym stało wielkie łóżko i szafa z dużym lustrem. Mimo wieloletnich doświadczeń z płatnym seksem pierwszy raz byłam w pokoju burdelu czekając na przyjście klienta. Na początek położyłam się na wznak zastanawiając się jak to będzie.

Nie wiedziałam wtedy, że w pokoju są kamery rejestrujące każdy mój ruch.

 Po krótkiej chwili drzwi się otworzyły i do pokoju wszedł najstarszy ochroniarz ze sterczącym wielkim kutasem. W przeciwieństwie do Tomka miał wyraźny brzuszek. Podszedł do łóżka i zażądał podnieś się dziwko. Usiadłam na skraju łóżka on bez jakichkolwiek ceregieli włożył mi członka do ust.

Potem chwycił ramiączka body i zsunął je obnażając moje piersi. Nie wychodząc z roli objęłam jego członka dłońmi i ssałam dokładnie. Trwało to kilka minut. Potem pociągnął mnie do przodu tak, że musiałam uklęknąć przed nim a wtedy on pchnął mnie na łózko i posiadł klęcząc przed łóżkiem i całując mnie w usta. Muszę przyznać, że w przeciwieństwie do sexu z Tomkiem sex z tym facetem nie wzbudził we mnie żadnych emocji. Robiłam co tylko chciał. Ssałam mu, klękam przed nim, Rozchylałam prze nim uda i podnosiłam do góry nogi, aby łatwiej i głębiej mógł mnie posiąść ale nie podniecało mnie to Wiedziałam, że w tym pokoju jestem po prostu płatną kobietą, świadczę facetowi usługę seksualną i to on ma wyjść usatysfakcjonowany. Cieszyłam się tylko, że uprzednio Tomek obficie zalał spermą moją cipkę, bo dzięki temu tym razem facet bez żadnych kremów czy tez żeli mógł swobodnie poruszać się we mnie.

Leżałam tak pod facetem, czułam członka poruszającego się w moich biodrach i myślałam, że podobnych facetów miewałam, gdy pracowałam dla Krzysztofa i czasami zamiast niego przychodzili na spotkana ze mną inni ubecy. Byli to właśnie szarzy faceci koło 40-stki, z brzuszkami, którzy bez jakiejkolwiek finezji oczekiwali ode mnie abym im najpierw obciągnęła najchętniej na klęczkach a potem kładli się na moim nagim ciele, wkładali do mojej cipki członki i poruszali się miarowo tam i z powrotem miętosząc moje cycki i rozpaczliwie całując usta Już wówczas z rezygnacją pozwalałam im cieszyć się moim ciałem, przyjmowałam wytryski ich spermy i czerpałam jedynie przyjemność w świadomości, że długo pozostanę w ich pamięci jako cudowny epizod ich życia. Podobnie i teraz poczułam nagle słaby wytrysk spermy, facet sapnął westchnął i podniósł się z kolan wyciągając z mojej szparki wiotkiego już kutasa.

Poprawiłam wdzianko i położyłam się wygodnie na łóżku czekając na trzeciego klienta. On był 30 kilkulatkiem z brzuszkiem. Co za czasy pomyślałam wspominając ochroniarzy Twardego. Wszyscy oni byli twardymi facetami, wielkimi i ciężkimi, o czym nie raz przekonywałam się osobiście, gdy w wolnych chwilach czekania na szefa pokrywali mnie najczęściej właśnie kładąc się na mnie i wypierając ostatni dech ze mnie gdy wbijali swoje twarde sztywne pale w moją młodą wówczas jeszcze cipkę ściskając do bólu moje drobne piersi.

Tym razem sama zdjęłam ramiączka i obnażyłam moje piersi. Zsunęłam body do bioder i tak przygotowana okrakiem siadłam nad ochroniarzem. Przez kilka minut unosząc się nad jego biodrami głaskałam mokrą cipką jego członka. Czułam, jak robi się pode mną coraz sztywniejszy, słyszałam i widziałam jak coraz szybciej oddycha leżący facet. Nie dotykając go dłońmi objęłam go swoją kobiecością i ruchami samych bioder wprowadziłam go w siebie. Bardzo powoli opadałam coraz niżej czując jak jego członek wbija się w moje ciało. Nie siadając jeszcze na nim podniosłam się nie wypuszczając jednak jego z cipki i ponownie opuściłam się kawałek. Kilka razy poruszałam się tak drażniąc jego żołądź i powodując wyraźnie jęki. 

Potem niespodziewanie opadłam na jego biodra pozwalając całemu członkowi zanurzyć się w moim ciele. Przez kolejne minuty facet leżał z rękoma podniesionymi nad głowę a ja ujeżdżałam go coraz szybciej i mocniej. Ten stosunek podniecił mnie i jego wytryskowi towarzyszył skurcz mojego orgazmu.

Wśród ochroniarzy była widocznie zachowana hierarchia starszeństwa, ponieważ ostatni chłopak był najmłodszy. Wysoki i chudy był jednak bardzo silny. W przeciwieństwie do innych wszedł ubrany. Nie czekał jednak aż ja go rozbiorę, ale sam się rozebrał, pchnął mnie na łóżko i rzucił się na mnie przykrywając mnie całym swoim ciałem i wdzierając się w moją szparkę.

Aż krzyknęłam z wrażenia czując na sobie silne młode ciało a w sobie wielkiego sztywnego kutasa. Podniosłam nogi, aby miał lepszy dostęp do moich bioder, a on obejmując mnie mocno rznął z całej młodej siły.

Nie wiem, ile to trwało, ale gdy wyszedł ze mnie i podniósł się z moich nagich piersi to dłuższy czas leżałam bezsilnie. Po kilku minutach zapukano do drzwi. Zdziwiona zawołałam proszę a wtedy do pokoju wszedł ponownie Tomek. Ubierz się, powiedział rzucając na łóżko moje ubrania. Jest godzina dwunasta. Chyba nie ma co zaczynać dyżuru. Odwiozę cię do domu. A tutaj masz kartę pamięci. Masz na niej zdjęcia, które ja robiłem i zdjęcia, które wybrałem z nagrań z tego pokoju.

Opowiadanie zostało napisane przez użytkowniczkę Erodate.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *