Jestem też biznesmenem. Prowadzę, że tak powiem agencje towarzyskie. Siedziałam jak wmurowana w fotel. Ale ja mam już ponad 50-lat. Wybąkałam. Hahaha wiem odpowiedział. Mój kierowca, ten chłopak który panią wprowadził pokazał mi jakiś czas temu nagranie, na którym się pani zabawia z grupką młodych facetów. Nie ukrywam, że jest pani podniecająca. A mam taki problem, że grupa moich przyjaciół z Rosji zamówiła u mnie przyjęcie urodzinowe dla syna jednego z bossów i zażyczyli sobie abym zapewnił im także i dojrzałą przepraszam panią „kurwę”. W moich agencjach są dziewczyny młode i wtedy pomyślałem o pani.

Ale ja nie … nie zdążyłam dokończyć. Proszę pani. To nie jest propozycja do negocjacji. Albo na FB pokaże się filmik z panią albo pani przyjdzie na moje przyjęcie. No cóż przekonał mnie pan odpowiedziałam. Moja akceptacja odprężyła go wyraźnie. No dobrze stwierdził widzę, że jesteś elegancko ubrana. Świetnie się składa, bo są u mnie przedstawiciele zamawiającego z Moskwy, to cię im przedstawię. Zauważyłam, że przeszedł na ty, ale nic nie powiedziałam. Nic nie powiedziałam także na jego stwierdzenie o zapoznaniu mnie z Rosjanami.

Po chwili do pokoju weszło dwóch facetów. Pознакомиться с Полом (poznajcie się z Paulą). Wstałam, gdy panowie podeszli do mnie „доброе утро, господа” (dzień dobry panom). хорошая и хорошо изящная задница. (dobrze dobrze – elegancka dupa) usłyszałam. Jeden z mężczyzn chwycił mnie za pierś, drugi dał klapsa w pupę. хороший ебать И что в сексе (dobra kurwa. A co w sexie?? Dobra jest we wszystkim zapewnił gospodarz. Ну, раздевай суку (no rozbieraj się suko). Nie miałam wyjścia. Przypomniały mi się młode lata. Wolno rozpinałam bluzkę guziczek po guziczku. Potem wolno zsunęłam bluzkę z ramion obnażając nagie piersi. Widząc mnie półnagą Rosjanie rozpięli rozporki i wyjęli na wierzch swoje kutasy. Gospodarz stał z boku.

Podeszłam do nich stanęłam przed nimi i zaczęłam ich całować w usta biorąc jednocześnie w dłonie jeszcze zwisające członki. Oni z kolei zaczęli miętosić mój nagi biust. Czułam jak ich penisy w moich dłoniach rosną i prężą się. Po chwili pochyliłam się stojąc i wzięłam do ust członka jednego, drugim jednocześnie bijąc siebie po piersiach. Panowie westchnęli a gospodarz aż zagwizdał z wrażenia. Zadowolona z efektu uklękam przed facetami i zaczęłam lizać ich penisy łapczywie na zmianę. Po kilku minutach obaj trysnęli. Jeden do moich ust a drugi na piersi. Podniosłam się wcierając sobie spermę w biust a panowie zgodnie potwierdzili „хороший трах. Это будет вечеринка” (dobra kurwa nada się na przyjęcie). Gospodarz rzucił wyjdź do sąsiedniego pokoju i poczekaj. 

Czekałam może pół godziny. Przez ten czas wspominając dawne czasy pracy dla Twardego o te sztywne kutasy przede mną poczułam się mocno podniecona. Czułam jak moja kobiecość nabrzmiewa, jak moje biodra zaczynają drgać spazmatycznie. Ścisnęłam siedząc uda i pocierając się udami starałam się zaspokoić siebie chociaż w ten sposób.

Gdy otworzyły się drzwi stał w nich już tylko gospodarz. Tak w ogóle jestem Zenon. Przedstawił się w końcu. Ty masz na imię Krystyna, ale wymyśl sobie jakieś inne. Tu pod własnym imieniem lepiej nie występować. Zaraz przerwałam, co to znaczy występować. Mam raz spotkać się z tymi Rosjanami i to wszystko, O co chodzi? Nie, uśmiechnął się Zenek. Jak oglądałem ciebie w akcji to pomyślałem, że czas wzbogacić ofertę. Będziesz dla mnie pracowała. Jak to sobie wyobrażasz, przerwałam, jestem kobietą pracującą, jestem matką i żoną. No i mam już dobrze ponad 50 lat.

Nie bój się, nie zamierzam ci blokować pracy lub rozbijać rodzinę Będziesz przychodziła do nas dwa razy w miesiącu na jedną noc. Załatw z mężem, że masz jakieś wyjazdy służbowe, cokolwiek, a będziesz trafiała do Radości. Mogę ci pomóc. Mam hotel w Gdańsku. Będziesz dostawać faktury za pobyt.

Cóż miałam zrobić. Musiałam się zgodzić, tym bardziej, że nie mogę zaprzeczyć, iż bardzo mnie podnieciła propozycja Zenona. Wspomniałam dawne czasy, tych wszystkich facetów, którzy znajdowali zaspokojenie w moich ustach lub w cipce i od razu zrobiłam się mokra. 

Zenon nie zwracając na mnie uwagi ciągnął dalej. Dzisiaj masz kolację służbową. No tak musisz wrócić do domu między 12 a 1 w nocy. Ale do tego czasu możemy zrobić próbny dyżur. Widzę ze nałożyłaś bluzkę? Niepotrzebnie. Tutaj panie chodzą z nagimi biustami. No i bez spódnic. Rozbierz się. Nie protestowałam. Jak się już wiedziałam, że muszę służyć temu facetowi to dyskusja była zbyteczna. Alternatywnie mogłam zawiadomić służby o szantażu. Pewnie dość szybko poradziliby sobie z Zenonem. Ale być może i oni współpracowali z tym typem. Pamiętałam, że w dawnych czasach Twardy pracował dla SB.

Nie patrząc na Zenona zdjęłam ponownie bluzkę. Tym razem nie wysilałam się na seksowne ruchy i podniecające obnażanie się. Po prostu jakbym była sama zdjęłam bluzkę, rzuciłam na krzesło, rozpięłam pasek, rozpięłam zameczek spódnicy i pozwoliłam, aby opadła na podłogę wokół moich stóp. 

Opowiadanie zostało napisane przez użytkowniczkę Erodate.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *