Więc mam 16 lat ważę 70 kg i mierzę 160 cm wzrostu. Dzisiaj opowiem historię o tym, jak straciłem dziewictwo. Mieszkam z ciocią i wujkiem, a moja historia zaczyna się 24 sierpnia 2021 r. W moje urodziny wujek pracował kilka dni, a kuzynka poprosiła mnie i ciotkę, abyśmy spędzili u niej noc. Chętnie przystaliśmy na tę propozycję.

Moja kuzynka mieszka w dwupiętrowym bliźniaku i ma w nim piwnicę, a ja zawsze śpię w piwnicy. Był środek nocy, przewijałem Facebooka, kiedy usłyszałem, że ktoś schodzi po schodach i wchodzi do piwnicy, podnoszę wzrok znad telefonu i to była moja ciocia w najseksowniejszej bieliźnie na świecie, która dała mi największy wzwód w historii.

Moja ciocia podeszła do mnie, usiadła obok i zapytała, czy może się ze mną położyć. Mówię, że dobrze, wróciłem do telefonu, kiedy zerwała mój koc i ściągnęła moje szorty. Powiedziała mi, że mam dla ciebie specjalny prezent, ale zamknij oczy i połóż się.

Zrobiłem to, a ona spytała, czy nadal jestem prawiczkiem. Potem moja ciocia zaczęła jeździć na moim kutasie. Jęczała, a ja to uwielbiałem i tak straciłem dziewictwo z moją ciotka. Od tego czasu zaczęliśmy się pieprzyć co noc.

Jednakże moja historia jeszcze się nie skończyła. Więc tej nocy ja i moja ciotka pieprzyliśmy się po raz pierwszy. Wydawało mi się, że ktoś patrzy. Faktycznie tak było. To była moja kuzynka. Kiedy moja ciocia wróciła do domu, zostałem u kuzynki. Moja kuzynka ma duże piersi i jest chuda.

Byłem w salonie oglądając telewizję, a moja kuzynka była na górze w swoim pokoju. Kiedy zawołała mnie, żebym przyszedł. Tak zrobiłem i kiedy wszedłem do jej pokoju, leżała nago na łóżku, a ja zacząłem powoli wychodzić, bo myślałem, że nie miała zamiaru mnie tak witać. Ale kazała wejść i wsadzić we mnie swojego kutasa i pieprzyć ją przez cały dzień. Pieprzyliśmy się w całym domu, nawet pieprzyliśmy się na podwórku za domem tuż obok sąsiadów, a ona robiła mi ręczną robótkę. Choć kuzynka ma męża, nadal się pieprzymy do dziś. Więc to jest historia o tym, jak straciłem dziewictwo z ciotką i kuzynką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *