„Wszyscy tak mówią, ale po tym, jak to wezmą, chcą to zrobić ponownie”. Kamil uderzył masywną główką swojego penisa w maleńki odbyt Pauli. Przynajmniej trochę się rozciągnęła od języka Kamila, ale wyobrażam sobie, że jej tyłek stężał ze strachu. Kamil zaczął naciskać. Już rozciągnięty odbyt Pauli zaczął się natychmiast rozszerzać.

„Au! Cholera, jest za duży! Stój! Będzie bolało”.

„Zrelaksuj się dziewczynko, wiesz, że to boli tylko, dopóki nie wejdę. Wtedy to pokochasz”.

“Kurwa. Oj! Oj! Oj, to boli! Dobra, po prostu rób to powoli. WOLNO… ał… ał… Paula jęknęła w swoim ostatnim proteście, z twarzą wykrzywioną w grymasie. Myślę jednak, że kilka razy spojrzała w kamerę i trochę się uśmiechnęła, szczęśliwa, wiedząc, że obserwowałem, jak bierze tego wielkiego kutasa.

Mogłem przybliżyć widok akcji i obserwowałem, jak bulwiasta główka kutasa Kamila znika w malutkim tyłku Pauli. Twardy kutas rozprzestrzeniający się i naruszający maleńki odbyt to najgorętsza rzecz na świecie. Waliłem swojego kutasa wściekle, gdy to porno na żywo sprawiło, że się spuściłem. Od lat marzyłem o pieprzeniu Pauli w dupę i patrzenie, jak przyjmuje gruby trzonek Kamila, doprowadziło mnie do szczytu.

„Jestem w środku, po prostu zrelaksuj się” powiedział uspokajająco Kamil.

“To nadal cholernie boli, dupku! Daj mi chwilę na relaks… jesteś tak cholernie duży”. Paula wciąż się krzywiła, gdy Kamil wepchnął około 6 cm grubego czarnego kutasa w dupę Pauli. Potem zatrzymał się i po prostu poruszył się tam i z powrotem o centymetr lub dwa. Paula sięgnęła za siebie i pociągnęła za pośladki, zachęcając swój odbyt do rozciągnięcia się. Po chwili jej wyraz twarzy nieco się rozluźnił, jej biodra zaczęły ślizgać się na kutasie Kamila, jej ręka przesunęła się między nogami, by masować łechtaczkę. Paula jęknęła cicho. „Mmmm… Kamil?”

„Tak, kochanie?”

„Spuścisz mi się w dupę? Zerżnij mnie mocno i spuść się w mój tyłek”.

“Tak kochanie.”

„Jeszcze jedno: Kamil?” Paula prawie szeptała. „Jeśli będę krzyczeć i powiem ci, żebyś przestał…”

„…przestanę, obiecuję…”

„Nie! Nie przestawaj. Nawet jeśli będę błagać. Chcę, żebyś spuścił mi się w dupę”.

Kamil nie potrzebował dalszej zachęty. Chwycił garść włosów Pauli i mocno odciągnął jej głowę do tyłu, używając jej jako dźwigni, aby wsunąć całą długość swojego trzonu do odbytu Pauli. Nie mogłem uwierzyć, że jej tyłek wytrzyma to wszystko. Paula też nie.

“KURWA! KURWA! Jest za wielki! Za duży! AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Cholera, gówno, gówno…”. Kamil trzymał swojego kutasa aż do tyłka Pauli, jego łono zagrzebało się w jej szczelinie. Mimo jej protestów widziałem, jak biodra Pauli wirują, ocierając się lekko o kutasa Kamila. Kamil wyciągnął swojego penisa do połowy i wbił go z powrotem, mocno. Jego duży worek uderzył w mokrą cipkę Pauli. „ŁAŁ!!!” Paula powiedziała ostro. Sięgnęła między nogi i chwyciła bujające się jaja Kamila. “Zrób to!” powiedziała cicho. “Pieprz mnie mocno w dupę, kochanie”…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *