Liza wstała, okrążyła mały stolik, pochyliła się i złożyła delikatny pocałunek na moich ustach. Spojrzałem prosto w dół jej koszuli na jej niewiarygodne kołyszące się cycki. – Naprawdę cię lubię – powiedziała. “Mam nadzieję, że mi wierzysz.”

– Okej – wychrypiałem, zupełnie nieobciążony świadomą myślą.

“Świetnie! Będziemy się świetnie bawić! I będzie tyyyyyle seksu, jeśli ci to nie przeszkadza!” Trzymała moją głowę w dłoniach i ponownie pochyliła się, by złożyć o wiele bardziej zmysłowy pocałunek.

Odkryłem, że pracowałem z najseksowniejszą dziewczyną, jaką kiedykolwiek spotkałem, a ona chciała  to robić ze mną? Wyciągnęła obie ręce do moich i podniosła mnie na nogi. Kiedy dochodziłem do siebie, rozpięła mi pasek i spodnie. Mój stalowy kutas wyskoczył. Uklękła przede mną, uchylając się przed nim z wdziękiem i z uśmiechem wzięła go w jedną rękę.

A potem wpatrzyła się w moje błyszczące niebieskie oczy, gdy otworzyła usta. Położyła głowę na języku. Widok był niewiarygodny – ta wspaniała twarz z moim kutasem gotowym do wejścia do jej ust tylko błagająca o włożenie. Byłem gotowy pieprzyć jej twarz …

“Uważaj!” Powiedziałem. I strzeliłem w jej usta. Wzdrygnąłem się, ale trzymała mnie i wypompowała do sucha wszystko co wystrzeliłem. „Mmmmmm” powiedziała i uśmiechnęła się, zlizując mnie.

Wstała, wzięła mnie za rękę i zaprowadziła do swojej sypialni.

Prawdopodobnie oblałem pierwszy test. Lepiej przestań być taki pasywny. Więc owinąłem ręce wokół jej smukłej talii i dałem jej długi, mocny, badawczy pocałunek. Jej zęby były idealnie równe. Niektórzy ludzie mają szczęście. Jej piersi były duże i jędrne.  Jej sutki nadal wskazywały prosto na mnie. Przesunąłem palcami po jej żebrach, dłońmi do góry i skończyłem, trzymając jej cycki. Stały tak daleko od jej żeber, że nie mogłem nawet objąć dłonią dolnej połowy każdego z nich, gdy próbowałem je kołysać. Były cudownie ciężkie.

Jak dotąd wydawało się, że nie przeszkadza jej mój audyt; w rzeczywistości ujęła mojego dochodzącego do siebie penisa i ścisnęła lekko i rytmicznie. Sięgnąłem poza jej wędrującą dłoń i przesunąłem lekko palcem po jej szczelinie. Ucieszyłem się – stwierdziłem, że jest mokra.

Oboje wiedzieliśmy, że jest spektakularna. Skinęła poważnie głową i zaczęła pracować nad moim kutasem trochę mocniej, przyciskając do mnie cycki i wywołując pełen podziwu uśmiech. Jedną ręką pogłaskałem ją po plecach, a drugą po cipce całując po całej jej twarzy i ustach.

W końcu usiadła na skraju łóżka i ponownie wzięła mnie do ust, ale nie mogłem zobaczyć jej oczu i to nie było to samo, więc pchnąłem ją do tyłu i wszedłem w nią. Była napięta, ale moją uwagę zwrócił efekt mojego wejścia. Zadrżała, sapnęła i jęczała przy każdym ruchu. Szybko zaczęła się wić i skomleć. Trzymałem ją za uda i przyspieszyłem.

Uniosła ręce nad głowę i chwyciła prześcieradło, aby lepiej oprzeć się moim pchnięciom, a jej piersi zaczęły podskakiwać w górę iw dół klatki piersiowej. Już po minucie zamknęła oczy, wygięła plecy w łuk i zamarła na dobre dwadzieścia sekund. Wreszcie wydała długie „Mmmmmmmmmmm”.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *