Zasłoniła mi oczy opaską i mogłem tylko słyszeć dźwięki odtwarzanego na DVD nagrania. Czułem, jak chwyciła mnie za nadgarstki i owinęła coś wokół nich. Podniosła moje ramiona i usłyszałem kliknięcie. Moje ręce były teraz związane liną lub sznurem i nie mogłem nimi poruszyć. Tak samo związała moje nogi. Mój kutas stał na baczność. Wytarła jego czubek palcami i rozsmarowała wydzielinę.

– Otwórz usta, kochanie.

Przetarła palce wokół moich warg, a następnie włożyła je do moich ust. Były słodkie i lepkie. Następnie włożyła mi majtki do moich ust.

– Ssij je, kochanie – wyszeptała.

Następnie uklękła nade mną i zaczęła pocierać swoją cipką tam i z powrotem po moim kutasie.

– Podoba Ci się to? – zapytała.

Mogłem jedynie kiwnąć głową i jęczeć przez majtki w ustach. Zaczęła bawić się moimi sutkami, zwijając je i szczypiąc. Zauważyłem, że mój kutas był mokry, gdy się przesuwała.

– Byłeś złym, małym chłopcem bawiącym się swoją wielką łechtaczką, ale ja też byłam złą dziewczynką.

Zaczęła ślizgać się po moim ciele w kierunku mojej twarzy, a następnie wcierać swoją cipkę, mocząc mnie swoimi sokami. Czułem jej delikatność. Była taka mokra!

– Przyniosłam Ci prezent. Sprawdzimy, czy zgadniesz, co to jest. Wyciągnęła moje majtki z ust, uniosła opaskę i odsunęła majtki ze swojego krocza, dając mi ekstremalne zbliżenie swoich pięknych, lśniących warg sromowych.

Nigdy nie widziałem nic tak cudownego. Potem powoli usiadła swoją gładko ogoloną cipką na moich ustach. Smakowała inaczej niż zwykle. Była bardziej śliska. Bardziej słona. I o wiele bardziej mokra! Moje oczy otworzyły się szeroko i zacząłem walczyć. Chwyciła mocno moje jaja.

– Zjedz mnie.

Nagle do moich ust wpadła ogromna ilość płynu. Zrozumiałem, że jem nie tylko jej wytrysk!

– Otwórz buzię, pokaż mi! – powiedziała, przesuwając się do tyłu.

Pokazałem jej moje usta wypełnione spermą.

– Połknij wszystko, kotku. Czy to nie jest to, o czym marzyłeś? Kolejny raz ścisnęła moje jądra.

Pozwoliłem śluzowatej mieszance spłynąć po moim języku do gardła. Usiadła z powrotem, a ja włożyłem język w jej pochwę i poczułem, że kolejne porcje wpadają do moich ust i znowu muszę połykać. Smak był zmysłowy, a zapach intensywny. Zaczęła jęczeć z rozkoszy. Zdałem sobie sprawę, że znam ten smak, to ja! Znalazła spermę, którą schowałem w zamrażarce i włożyła ją do swojej cipki. Znałem ten smak, ponieważ w przeszłości wielokrotnie kazała mi to skosztować. Entuzjastycznie kontynuowałem lizanie.

– Kiedy wychodziłam wcześniej do sklepu – zaczęła mi opowiadać swoją historię. – Dawid z naprzeciwka zawołał mnie. Potrzebował kobiecego spojrzenia na spodenki, które miał na sobie.

Oblizałem ją od jej tyłka aż do jej łechtaczki, intensywnie pracowałem językiem po jej kroczu i czułem, że jest już na krawędzi orgazmu.

– Zastanawiał się, czy jego szorty nie pokazały zbyt wiele przez materiał. Spojrzałam w dół i zobaczyłam wyraźne wybrzuszenie jego dużego fiuta. Powiedziałam mu, że jest ledwo zauważalny. Wtedy powiedział, że w takim razie nie są dla niego odpowiednie. Ściągnął je na moich oczach, rzucił na łóżko i poszedł po nową parę. Kochanie, on był całkiem nagi! Już miał założyć nowe, ale zauważył, że gapię się na jego wielkiego czarnego kutasa. Zapytał mnie, czy mi się podoba to, co widzę. Kochanie, to było tak wspaniałe, że nie mogłam odwrócić wzroku. Złapał mnie za rękę i położył na swoim nagim penisie. Znów zapytał, czy mi się to podoba i przesuwał moją rękę w górę i w dół. Nie mogłam się kontrolować. Powiedział mi, że mam się schylić i dokładnie mu przyjrzeć. Uklękłam i zobaczyłam kroplę płynu na czubku jego penisa, gdy go gładziłam. Zachęcał mnie, żebym go spróbowała. Nie mogłam się powstrzymać, więc nachyliłam się, wystawiłam język i oblizałam jego mokrą główkę. Przyciągnął moją głowę bliżej, a ja wzięłam go do ust.

Naprawdę wciągnęła się w swoją wymyśloną historię. Aż zacząłem się zastanawiać, czy to jest na pewno zmyślone.

Tymczasem soki z jej cipki w dalszym ciągu wpadały do moich ust, a ona ślizgała się niechlujnie po całej mojej twarzy, jęcząc coraz bardziej. Gęsta, śluzowata maź zalewała mi usta. Kontynuowała swoją historię.

– Następną rzeczą, której byłam pewna to to, że chcę mieć tego dużego czarnego kutasa w sobie. Zaczęłam czuć się winna z powodu tego, co miałam zamiar zrobić, dopóki nie przypomniałam sobie, że w wielu twoich opowiadaniach, które czytasz, żona wraca do domu po pieprzeniu się z innym i każe mężowi wylizać się do czysta i pomyślałam, że to idealna okazja dla nas!

Mój kutas był w tym momencie twardy jak skała. Nie mogłem przestać wyobrażać sobie, jak jego wielki czarny kutas znikał w pięknej cipce mojej żony. Smaki w moich ustach były jak ambrozja. Nie mogłem się nacieszyć. W moim umyśle jedna myśl goniła kolejną. Czy to na pewno są tylko nasze płyny?

– Pieprzył mnie naprawdę dobrze i zostawił dla Ciebie duży prezent. Czy smakuje Ci Twój pierwszy prawdziwy deser?

Złapałem jej łechtaczkę ustami i zacząłem ssać nabrzmiałego pączka jak doświadczony lachociąg. Ssałem ją mocno, a ona wsuwała mi się do ust, wytryskując na moją twarz i krzycząc z przyjemności. Obraz w mojej wyobraźni ogromnego czarnego kutasa wchodzącego w nią i wypełniającego ją całą wypełnił mój umysł i spuściłem się na swój brzuch i jej plecy, wytryskując jak nigdy wcześniej.

– Chyba Ci się jednak podobało – wyszeptała. Po chwili znów mocno doszła na moich ustach. Po tym, jak wylizałem ją ze wszystkich soków, podniosła się, a następnie usiadła tuż nad moim kutasem i zsunęła się do przodu, wypełniając cipkę moją spermą z brzucha i klatki piersiowej i ponownie usiadła na moich niecierpliwych ustach. Zwykle unikam jedzenia mojej spermy po orgazmie, ale kiedy ona mnie zachęca, nie mogę się oprzeć mojej pani.

– Umyj mnie, kochanie, wiem, że to lubisz! – powiedziała ze złośliwym uśmieszkiem.

Wylizywałem ją, dopóki nie doszła po raz kolejny na mojej twarzy. Po wszystkim opadliśmy wykończeni na łóżku i próbowaliśmy złapać oddech przed kolejną zabawą.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *