Przyciągnęła mnie do siebie. Jej pełne piersi znalazły się w moich ustach. Ssałem je tak mocno, że sprawiałem jej ból. Bała się pozostawienia dowodów. Jednak jest podniecona. Mój kutas powoli wsunął się w jej cipkę. Cała sytuacja zdawała się ryzykowna i podniecająca zarazem. Mój współlokator się zbliżał, a ona mówiła takie bluźniercze słowa. Tego dnia złapałem ją za gardło, a potem zacząłem szeptać jej do ucha. Oddech zaczął przyspieszać i zaczęła pragnąć więcej. Bardzo ważne było dla mnie uspokojenie się. Zrobiłem to samo. Zaczęła się ekscytować, ale bała się również męża … współlokatora … świata! Odwróciła się do mnie, a ja podniosłem jej koszulkę. Językiem drażniłem jej sutki, aby ją torturować … Próbowała się odsunąć. Miała świadomość, że nie jesteśmy sami. Po chwili poddała się i sama zaczęła się ocierać o mnie. Nagle ktoś otworzył drzwi do mieszkania. Nasze twarze były czerwone z żaru pożądania i z myśli, że jeśli mój współlokator zobaczy taką sytuację sam, to co się stanie. Na szybko się ubrałem i zabrałem kolegę do innego pokoju, by zyskać na czasie. Jak wróciliśmy do Dominiki, wyglądała, jakby wykonywała ciężką pracę na laptopie. Wtedy wszyscy usiedliśmy i zaczęliśmy rozmawiać. Posłała mi zgryźliwy uśmiech, dając mi do zrozumienia, że uroczo wyglądam, gdy się stresuję i gdy mój kutas stoi.

Po pewnym czasie wróciła do siebie i wysłała mi wiadomość:

– Cześć.

– Twój laptop już działa? Czy potrzebujesz jeszcze pomocy?

– Laptop już gotowy, ale zapomnij, co dziś zrobiliśmy. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi i nadal będziemy dobrymi przyjaciółmi. Jestem mężatką, jeśli mój mąż się dowie, to będzie bardzo źle.

– Będziemy dobrymi przyjaciółmi. Cóż, Twój mąż nigdy się nie dowie, a ja nikomu nie mówię takich rzeczy. Jednak trudno mi będzie się przy Tobie opanować.

– Znasz tyle pięknych, młodych kobiet, więc dlaczego akurat ja?

– Uwielbiam dźwięk Twojego głosu, gdy tak mocno Cię wypełniam.

Po wielu wiadomościach zaczęliśmy kręcić się w kampusie biurowym. Jest około 22:30. Przyszła ubrana w obcisłe ubrania i z uśmiechem na twarzy. Opowiedziała o problemach swojej rodziny. Po pół godziny zaczęliśmy wracać do mieszkania. Miałem ochotę, by powtórzyć wieczór, ale się powstrzymałem. Kochałem rozmowy z nią! Śmiała się z tego i życzyła mi dobrej nocy. Następnego dnia nie spotkaliśmy się wieczorem, ale rozmawialiśmy o naszej rozmowie, a ona powiedziała, że jej mąż krzyczał, że nie odebrała telefonu zeszłej nocy. Miał przeczucie, że go zdradza. Wyjaśniłem jej, że do tej pory nie zrobiliśmy nic złego i że w życiu najważniejsze jest bycie szczęśliwym. Następnego ranka wszyscy wyszliśmy, by włóczyć się po okolicy. Po spacerze poszliśmy na szybkie śniadanie. Kazała mi się wykąpać i oznajmiła, że przyjdzie do mojego mieszkania za 15 minut. Od razu poszedłem do łazienki, zostawiając drzwi otwarte. Czytałem w wielu historiach o seksie pod prysznicem. Cóż, po kąpieli w ręczniku wyszedłem i poszedłem do swojego pokoju. Ona siedziała na kanapie, a po zobaczeniu mnie, ukrywała oczy rękoma.

– Co się stało? Więc zgaduj… idź szybko… albo wracam.

Kiedy przyszedłem się ubrać, ona nadal tak siedziała, ale teraz się uśmiechała. Poszedłem prosto do niej, podszedłem trochę do przodu, położyłem rękę na jej ramieniu.

– Masz ochotę iść ze wszystkimi tymi ludźmi?

Stała się w tym momencie nieśmiała i zaczęła odpowiadać na coś takiego. Znowu zaczęła się topić. Żądza obu nas zaczęła się w nas budzić, nie musieliśmy nic robić. Zaczęło się od tego, że zadzwonił telefon od jej męża. Po 15 minutach przyszła wiadomość:

– Zejdź do mojego mieszkania.

Wziąłem paczkę prezerwatyw i poszedłem. Oboje bardzo się nudziliśmy, jak tylko usiadłem na jej łóżku, przyszła i pocałowała moją koszulkę. Myślałem też, że wiele razy ta praca pozostawała niekompletna. Odwróciła się, by znaleźć się blisko mnie. Ściągnąłem spodnie i wyciągnąłem mojego kutasa ze spodni i wdarłem się w jej cipkę. Spojrzałem na nią, gdy się dotykała. Zdała sobie sprawę, że jest bardzo mokra.

– Szybko załóż prezerwatywę.

Zrobiłem to i włożyłem go do jej cipki. Przyjęła go chętnie i już po minucie zaczęła głośno bluźnić, abym ją pieprzył. Byłem jej posłuszny i wsadziłem go z siłą. W ciągu dziesięciu minut jej stan się pogorszył i zaczęła jeszcze głośniej prosić. W międzyczasie ciągle się dotykała. Ciągle zaprzeczała, że nie pieprzyłaby się tak głośno. Następnie po 5 minutach ześlizgnęła się z łóżka i upadła na ziemię. Nie wiedziałem, co się z nią stało. Podbiegłem do niej, była mniej przytomna i zaczęła szemrać.

– Poczekaj trochę.

Podniosłem ją, położyłem na kolanach i przytrzymałem. Jak wróciła do sił, zacząłem to robić ponownie. Wtedy nagle spadła i włożyła mi kutasa do ust na dwie minuty. Delikatnie łapiąc mojego kutasa, usiadła na nim i podskakiwała. Podniosłem jej koszulkę. Po pięciu minutach zmęczyła się i poprosiła, żebym podszedł i po dwóch minutach odpoczynku znów prosiła o mocniejsze pieprzenie. Zwiększyłem prędkość. Nadal była zagubiona w swoim własnym świecie.

– Och… pchaj mocno!

Jej cipka nadal drżała. Dziesięć minut później, jej stopy zareagowały i zaczęła się ode mnie oddalać. Powiedziałem, że właśnie zacząłem się tym cieszyć. Więc po cichu wspięła się z powrotem. Potem odeszła i usiadła przy stole i zaczęła mówić.

– Popełniłam błąd, za duży! I nigdy nie dojdę z Tobą.

Z trudem przyprowadziłem ją do łóżka i zapytałem, czy jej się to podoba, czy też nie i czy z kimś kiedyś doszła. W trakcie rozmowy przeprosiła za niezbyt ciasną już cipkę. Zaprzeczałem jej słowom. Jej cipka była bardzo słodka i ostra na moim kogucie, a ona była bardzo podekscytowana. Moja wytrwałość jest trochę większa. Potem położyliśmy się na chwilę, a następnie poszedłem do swojego pokoju. O piątej znów przyszła do pokoju i miała całkowitą rację, a potem o ósmej wieczorem. Tym razem machałem dwa razy, ale musiałem odłożyć ręcznik. O dziewiątej wszyscy przychodzili i pytali, co robimy. Następnego dnia dostałem ją ponownie, w jej pokoju, kiedy jej współlokatorka rozmawiała z mężem w innym pokoju. Pieprzyłem ją tak mocno, że upadła 3 razy i wyznała mi miłość.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *