Mogłam tylko przygotować się na inwazję. Patrząc wstecz, nie wiem, czy Jacek był bezużytecznym kochankiem, czy po prostu arogancko brał to, czego chciał, ale nawet nie zadał sobie trudu, aby upewnić się, że jestem gotowa. Po prostu ustawił swojego penisa w szeregu przy moim wejściu i utrzymywał ciśnienie równomiernie, gdy niezgrabnie we mnie naciskał.

Oczy zaszły mi łzami, gdy poczułam, jak moja biedna cipka stara się wpuścić kutasa. Cieszyłam się, że byłam tak mokra ale na początku było mi ciężko. Jacek był jednak, nieostrożnie lub umyślnie, kompletnie nieświadomy tego, po prostu wciskał go mocniej, aż z cichym jękiem przyjemności, podstawa jego penisa znalazła się we mnie. Po prostu czułam się tak, jakby wiedział, że chce we mnie wepchnąć swojego kutasa, więc to zrobił, moja opinia jest całkowicie nieistotna.

Jacek przynajmniej się tam zatrzymał. Wydawał się wygrzewać z przyjemności czucia mojej cipki bezbronnie owiniętej na całej jego długości, a to przynajmniej pozwoliło mojej dziurce przyzwyczaić się do tego pomysłu. Nigdy nie brałam kutasa tego rozmiaru, a po przezwyciężeniu (a może nauczeniu się czerpać radość) z dyskomfortu, już przewidywałam, jak by to było być pieprzonym przez tego kutasa. Czułam, jak łzawią mi oczy, a mój oddech był płytki, gdy mnie patrzył, spojrzenie, które wydawało się mówić mi, że byłam łatwa i patrz, mój penis jest wbity w ciebie, dziwko!

Jacek najwyraźniej nie mógł się doczekać, aby dowiedzieć się, jak by to było się pieprzyć. Spojrzał mi w oczy, ale nie próbował mnie pocałować, gdy na początku ostrożnie wycofał swojego penisa, najwyraźniej zaniepokojony, gdyby wypadł. Podążyłam za jego spojrzeniem między moimi nogami, on patrzył, jak jego kutas wsuwa się z powrotem w moją cipkę, jego własne darmowe porno.

Szybko nabrał rytmu, kiedy mocno owinęłam ręce wokół jego żeber, zaczynając jednocześnie jęczeć z nim, gdy jego gruby kutas zaczął czuć się sprawować niesamowicie w mojej cipce. To uczucie jest trudne do opisania, jest jak płynna twardość z moją cipką, która pozornie została wbita w nicość, stając się po prostu dziurą dla tego kutasa. Niektórym kobietom penetracja wydaje się trudna i emocjonalna, ja uważam ją za chwalebną i afirmującą.

Jacek wszedł w to, jego ręce były na łóżku, po obu stronach mojej twarzy i zaczął wbijać mnie w łóżko. Długie i ostre pchnięcia, moja cipka była teraz mokrym bałaganem, który nie miał żadnego oporu dla jego walenia. Czułam, jak jego jądra uderzają jak ciężkie fale o moje wewnętrzne uda, słyszałam lubieżne odgłosy jego trzonu chrzęszczącego w mojej mokrej cipce, jego jaja tłukące się tępo przede mną, sprężyny łóżka skrzypiące w rytm jego pchnięć, prawie zachęcając go, przybić ją, przybić ją…

Aż do tego momentu nie byłam zbyt głośną kochanką, ale kiedy Jacek pieprzył mnie mocno, prawie szlochałam i mówiłam: „O mój Boże… pieprz mnie… pieprz mnie… „Chciałam tego i chciałam, żeby był ostry i surowy.

Jacek nadal działał cicho, ale całkowicie mną zawładnął. Podniósł moje nogi, gdy jego członek był głęboko we mnie i przycisnął je wysoko w powietrze i wzdłuż pionowego tułowia. To wydawało się dawać mu jeszcze łatwiejszy dostęp do mojej zniszczonej cipki. Jeszcze dalej wysunął moje nogi trochę na zewnątrz, tak że były wysoko w powietrzu i lubieżnie szeroko rozstawione. Byłam niemal upokarzająco odsłonięta, tylko po to, żeby Jacek mógł uzyskać łatwy dostęp do mojej szczeliny, a nawet poczułam, jak nasze soki wyciekają z mojej cipki i płyną w szczelinę pośladkową.

Zmiana pozycji. Myślę, że fakt, że właśnie przestawił mnie jak szmacianą lalkę, sprawiło, że zakręciło mi się w głowie w tej erotycznej mgle. Poczułam, jak Jacek przyspiesza i czułam, że jest bliski dojścia. Prawdopodobnie ta myśl sama w sobie zapoczątkowała efekt falowania na moim ciele, skupiona na kutasie Jacka i cudownym wpływie, jaki miał na moją łechtaczkę.

Miałam niejasną myśl, że wspaniale byłoby dojść w tym samym czasie co Jacek, ale nie miałam kontroli i nie byliśmy połączeni w ten sposób, oboje robiliśmy swoje. Kiedy on kontynuował swój atak, moja cipka, całe moje ciało eksplodowało płynną rozkoszą. Chyba krzyczałam z przyjemności, ściskając prześcieradło rękami, wyginając plecy i trzęsąc nogami.

Myślałam, że szczytowałam wiele razy wcześniej, myliłam się, to było prawdziwy orgazm! Wydaje mi się, że wymykam się z normalnego świata i na kilka sekund wpadam w nirwanę, tylko przez ten czas nieświadoma mężczyzny i jego kutasa, który mnie ranił.

Pamiętam, że kiedy wracam z błogości, byłam zdumiona Jackiem. Widział i czuł, jak mocno spuszczam się na jego kutasa, ale ledwo to zarejestrował, po prostu przyspieszył tempo i po kilku kolejnych pchnięciach ponownie zanurzył swojego penisa głęboko w mojej dziurce i zostawił go tam. Odrzucił głowę do tyłu i jęknął. Brzmiał prawie tak, jakby cierpiał, ale to był jego własny potężny orgazm, gdy poczułam, jak jego kutas pulsuje całą zawartością jego jąder we mnie.

Kiedy skończył opróżniać się we mnie, oboje upadliśmy w bałaganie na łóżku. Prawie szlochałam w poduszkę. Nawet się nie umyłam, położyłam się i zastanawiałam, co się, u diabła, właśnie stało, ale niewiele pamiętam, zasnąłem niemal natychmiast.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *