Patrzenie na jego napięte pośladki, gdy bezradnie ocierał się o poduszkę, sprawiało, że byłam naprawdę mokra, więc zaczęłam wycierać sobie majtki. Nie potrafię wyrazić, jak podniecająco było widzieć Davida tak zdesperowanego, by robić kobietę z poduszki, zakopując się głęboko w niej, dotykając jej czule.

Tak bardzo chciałam być tą kobietą. Nie wiem, ile z tego było współczuciem, a ile zazdrością.

Część mnie czuła się źle, że mogłam być tego świadkiem bez jego wiedzy, zdając sobie sprawę, jak bardzo byłabym upokorzona, gdybym się dowiedziała, że ktoś mi to zrobił. Z drugiej strony oszalałam z podniecenia. Kiedy wsunęłam dłoń w majtki, moje palce natychmiast zostały pokryte śluzem. David zmoczył mnie tak bardzo, że wiedziałam, że jak skończę, będę musiała się przebrać.

W końcu zaakceptowałam to, jak bardzo to kocham. Po prostu odpuściłam, gorączkowo pocierając moją cipkę, podczas gdy David kołysał biodrami w przód i w tył, wbijając swojego wielkiego kutasa w fałdy poduszki.

Nagle David odrzucił poduszkę Laury na bok. Jedną ręką chwycił erekcję, a drugą gorączkowo sięgał po chusteczkę. Przestałam oddychać i pochyliłam się blisko ekranu. Zaczął pilnie walić się tak szybko, jak to możliwe, wijąc się z przyjemności. Widziałam to wypisane na jego twarzy, jak bardzo chciał poczuć ostateczne uwolnienie. W myślach kibicowałam mu, podekscytowana widząc to na własne oczy. Wypowiadał słowa, których nie mogłam usłyszeć, szarpiąc biodrami, gdy pompował tego niesamowitego kutasa.

Następnie, bez ostrzeżenia, opadł częściowo do przodu, trzymając chustę przed swoim penisem, podczas gdy jego ruchy zwolniły, a jego ciało delikatnie drgało z przyjemności. Uwielbiam, jak bezradnie wygląda facet, kiedy dochodzi. Jak ogarnia całe jego ciało, czyniąc go całkowicie bezsilnym w obliczu całkowitej, nieubłaganej satysfakcji.

Kiedy skończył wypełniać swoją chusteczkę, opadł z powrotem na fotel, jego pierś falowała szybko. Byłam absolutnie przemoczona. Szybko odłączyłam się od kamery internetowej, żeby móc posprzątać, a potem pobiegłam do łóżka, serce biło mi mocno, a umysł wirował z niesamowitym podnieceniem i nieustannymi myślami o tym, czego właśnie byłam świadkiem.

Nie ma mowy, żebym mogła dziś usnąć. Po prostu nie ma mowy…

SOBOTA 31 MARCA 2018:

Dziś rano David wybrał się na Kazimierz, żeby spotkać się z przyjacielem.

Wzięłam długi prysznic… „myśląc” o poprzedniej nocy. Nie trzeba dodawać, że był to prawdopodobnie najlepszy i najbardziej satysfakcjonujący prysznic, jaki miałam od dłuższego czasu. Właściwie to trochę epickie. Ale potem przeszłam do przyziemnego zadania golenia siebie. Nie jestem zainteresowana całkowitym goleniem, ale przynajmniej przycinam żywopłot. Wmawiam sobie, że faceci nie chcą tam kęsa pełnego włosów, ale kogo ja oszukuję? Nie mam zbyt wielu doświadczeń, na których można by to oprzeć. I to nie jest tak, że moje fantazje o Davidzie kiedykolwiek się spełnią, tak, że miałoby nawet znaczenie, jak, do cholery, wyglądam na dole.

Dziwne jest to, że chociaż prysznic był pełen dobrej zabawy, najwyraźniej nie miałam jej dość; wciąż zataczając się po poprzedniej nocy. Kiedy wyszłam spod prysznica, uchyliłam drzwi i wyjrzałam, aby upewnić się, że jestem naprawdę sama. Tak naprawdę nigdy wcześniej nie chodziłam po mieszkaniu nago… Chyba nigdy nie miałam powodu. Poza tym Laura często bywała w tym czasie w domu. W każdym razie, maszerowałam prosto do pokoju Davida. Stałam tam, zupełnie nago, na otwartej przestrzeni, śmiejąc się z faktu, że nigdy się nie dowie, że w jego sypialni jest dziś naga kobieta.

Podseszłam do jego krzesła. Ostatniej nocy jego jaja spoczywały właśnie tu, dokładnie w tym miejscu. Wspięłam się na fotel, siadając okrakiem na nogach po obu stronach. Przysięgam, moje serce biło tak szybko, że jestem zaskoczona, że nie zemdlałam i nie kazałam mu wrócić do domu i znaleźć mnie leżącą nago na podłodze. Po prostu ściskałam ręcznik, z oczami przyklejonymi do drzwi, na wypadek, gdyby z jakiegoś powodu wrócił i musiałabym uciekać. Przynajmniej wtedy złapałby mnie stojącą w ręczniku w kuchni.

Zaczęłam ocierać się o jego krzesło, udając, że leżę na jego kolanach. To było BARDZO GORĄCE, ale trudno było utrzymać kontakt między łechtaczką a siedziskiem. W jakiś sposób byłam na tyle odważna, żeby pójść do jego łóżka. Położyłam się na poduszce, którą pieprzył. Ukryłam w niej twarz, ale nie mogłam wyczuć zapachu jego ciała. Zamiast tego musiałam sobie poradzić z wyobrażeniem sobie, jak jest jego penis.

Wtedy pomyślałam: „A co jeśli zostawię swój własny zapach na jego poduszce, żeby rozpalić jego pragnienia i zmusić go do poddania się moim przebiegłym, kobiecym urokom?”. Moje serce wciąż waliło. Wciąż wyobrażałam sobie, że słyszę klucz w zamku, chociaż wiedziałam, że dawno go nie ma. W jakiś sposób ryzyko sprawiło, że wszystko było o wiele gorętsze.

Szybko złapałam poduszkę i złożyłam ją na pół, chcąc uzyskać odpowiednią jędrność w powstałym kręgosłupie, który byłby o wiele łatwiejszy do ułożenia na opuchniętej łechtaczce. Wspięłam się na nią, siadając okrakiem na nogach po obu stronach i zaczęłam od powolnego ruchu, przyciskając mocno uda do boków poduszki. Kiedy osiągnęłam odpowiednią szybkość tarcia, zaczęłam przeciągać łechtaczkę po twardym grzbiecie coraz szybciej, naprzemiennie między okręgami i ruchem w przód i w tył. Tak jak poduszka była kobietą dla Davida, dla mnie była mężczyzną. Mężczyzną, którego ujeżdżałam, ocierając się o niego, skubiąc z precyzyjną kontrolą dla maksymalnej przyjemności.

Oszołomiona z pozwolenia sobie na tak dużo, wkrótce poczułam, że tryskam, więc wyciągnęłam poduszkę spomiędzy moich nóg i zauważyłam dużą wilgotną plamę. Ups!

Przyznaję, wąchałam to. Czy to jest obrzydliwe? Pachniało jak ja, to na pewno. Zastanawiałam się, czy tej nocy pójdzie spać, opuści głowę i poczuje słaby powiew mojego ciała. Czy to sprawiłoby, że śniłby o mnie? Czy leżałby w łóżku, fantazjując o wspólnym kochaniu się?

W każdym razie nie to, żebym się do tego przyznała, ale: David – mnie – kurwa – podnieca. Tak, powiedziałam to.

Więc… oczywiście, że znowu go podglądałam dzisiaj.

Ja też uwielbiam masturbować się podglądając innych… Dlatego moim ulubionym sposobem na spędzanie wolnego czasu jest przesiadywanie na seks kamerkach…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *