Blondyn, który był nie do zatrzymania, próbował rozpiąć moje skórzane spodnie, udało mu się poluzować guzik, a ja poruszyłam biodrami, gdy obiema rękami zdarł skórę z moich białych ud. Przeciągnęłam się trochę, a on był w stanie zsunąć moje spodnie za mój tyłek i zepchnąć je za kolana, i poczułam, jak używa swojej stopy, aby pchnąć je do moich kostek.

Cały czas to się rozgrywało; wszyscy chłopcy zachęcali się nawzajem, by mieć ze mną więcej swobody. Teraz naga, z wyjątkiem moich pięt, poczułam, jak blondyn porusza się pode mną i czułam, jak jego twardy kutas szturcha mnie, trochę się szamotał i wtedy mogłam poczuć więcej jego nagiej skóry na mojej. Ściągnął majtki, żeby uwolnić swojego kutasa.

Kurs: „Pieprz ją, wbij w nią, pieprzyć tę słodką cipkę” rozbrzmiał echem w samochodzie, gdy poczułam jego kutasa przy wejściu do mojej cipki.

Wielka zabawka wściekle wsuwała się i wychodziła ze mnie, jęknęłam głośno, czując, jak kilka wibracji wstrząsa moim ciałem, czułam narastającą falę z każdą odpowiedzią, mój oddech nadchodził w krótkich odstepach i w mojej głowie zabawka była kutasem blondyna.

Czułam, jak rozciąga mnie szeroka głowa, dotyk jego kutasa wchodzącego we mnie, pchnięcie go wpychającego się głębiej w moją niespokojną cipkę. Dwaj faceci po obu stronach zderzali się głowami, gdy obaj ssali moje cycki w tym samym czasie. Ich usta, języki i zęby ciągnęły mnie i ssały; moje zakończenia nerwowe były żywe od elektryczności.

Oddychałam coraz ciężej, gdy wyobrażałam sobie, jak trzymają mnie trzej mężczyźni na tylnym siedzeniu. Wyobraziłem sobie, że samochód zatrzymał się teraz w miejscu postojowym; nagle było więcej niż tylko oryginalni faceci, teraz z zewnątrz samochodu obserwowało kilku surowo wyglądających kierowców ciężarówek. Mój umysł pędził z myślami o byciu pieprzonym przez nich wszystkich.

Ich głosy, wszystkie zachęcające się nawzajem, by mnie ostro pieprzyć, czułam, jak wyciągnięto mnie z samochodu na trawę. Wyobraziłam sobie, że jestem na czworakach, z kutasem przede mną, gdy brałam jego gładkość w usta. Czułam, że ktoś stoi pode mną, a penis wchodzi i wychodzi z mojej cipy. Wtedy poczułam, że coś napiera na mój tyłek.

Zaczęłam używać drugiej zabawki i jedną ręką masturbowałam moją cipkę, a teraz drugą ręką poruszałam drugim sprzętem w tyłku w tę i z powrotem.

Wyobraziłam sobie drugiego kutasa w dupie. Czułam je jednocześnie w sobie. Kutas w moich ustach wybuchł gorącymi strumieniami białej spermy, gdy moje własne ciało wygięło się i skręciło, zatracone w przyjemności wytwarzanej przez mój umysł i zabawki.

„O mój Boże,” krzyknęłam, głośniej niż kiedykolwiek, kiedy miałam orgazm, a moje ciało drgnęło, gdy orgazm zepchnął mnie z krawędzi, raz, potem jeszcze raz…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *