Wyobrażam sobie grupę młodych facetów stojących na poboczu ulicy, czekających na wejście do klubu. Jest ich czterech, pięciu, jeden z nich zauważa, że ​​idę w ich kierunku, i widzę, jak ich głowy obracają się jednocześnie w moją stronę. Uśmiecham się do nich.

– Cześć chłopcy – mówię miękkim, ledwo słyszalnym, ale parnym głosem.

„Hej kochanie”, mówi blondyn. Zauważyłam, że wszyscy mają po dwadzieścia kilka lat i wszyscy są przystojni.

Inny patrzy na mnie i mówi: „Co robisz dziś wieczorem, piękna?” patrząc na mnie jak tygrys, patrzy na baranka.

Zaskakuję ich swoją odpowiedzią: „To zależy od tego, ile masz pieniędzy, słodka?”

Wśród nich zdziwione spojrzenia i wiele szeptów. Po prostu idę dalej, ich głowy pożerają mnie, gdy ich mijam. Czuję ich oczy na moim tyłku.

Inny woła: „Ile by wystarczyło?” Odwracam się i zauważam, że kilka z nich ma otwarte usta i widzę wybrzuszenia poruszające się w ich spodniach.

“Dla Was wszystkich?” Pytam.

Wszyscy odpowiadają jednocześnie, prawie tak, jakby dzielili się jednym głosem. “Tak.”

Powiedziałam im i nigdy się nie zawahali, a blondyn odpowiedział za nich: „Później zajmiemy się klubem, wygląda na to, że idziesz z nami”.

Zanim się zorientowałam, siedziałam na kolanach blondyna na tylnym siedzeniu, kiedy jechaliśmy do ich motelu. Czułam jego oddech na karku, a jego dłonie powoli głaskały moje uda. Po obu stronach mnie dwaj inni faceci masowali moje plecy i ramiona rękami.

Powoli używałam wibratora, żeby się pieprzyć, gdy wyobraziłam sobie scenę w ich samochodzie. Zabawka płynnie wsuwała się i wychodziła z mojej cipki, wciąż bardzo napięta, ale teraz z niesamowitymi wrażeniami i bez bólu.

Dłonie blondyna przesunęły się w moich udach i masował moją cipkę przez obcisłe skórzane spodnie, mój oddech stawał się coraz bardziej urywany, a moje oczy wracały do ​​mojej głowy. Każdy z pozostałych facetów na tylnym siedzeniu trzymał dłoń na piersi i palcami ściskał i ciągnął moje sutki. Z przedniego siedzenia tylko kierowca patrzył na drogę, pozostali dwaj chłopcy byli całkowicie zafascynowani moim występem na tylnym siedzeniu.

Zatrzymaliśmy się na światłach, gdy obok nas zatrzymał się inny samochód, a kierowca gapił się otwarcie na molestujących mnie facetów, moja głowa była wygięta do tyłu, a oczy zamknięte z przyjemności. Światło zmieniło się na zielone, a drugi samochód próbował dotrzymać kroku, dopóki pas się nie skończył, a potem po prostu zatrąbił.

Wyobraziłam sobie rozpinane skórzane paski na mojej górze i przy zamkniętych oczach poczułam, jak stanik odsuwa się od moich piersi i poczułam ich szorstkie palce na moich piersiach. Teraz nadzy od pasa w górę obaj mężczyźni po obu stronach rywalizowali o więcej miejsca na moje ciało.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *