Trochę mocniej, około 2 cm dobrze nawilżonej zabawki rozciągnęło mi tyłek. Jeśli działałam powoli, stwierdziłam, że ból był znośny. Zamknęłam oczy, wyciągnęłam go prawie całkowicie i wsunęłam z powrotem we mnie. To było niesamowite uczucie, kiedy się wypełniłam i dwa razy lepiej wciskałam z powrotem. Tym razem głębiej, a potem z powrotem, za każdym razem wpychając to głębiej we mnie. Zaczęłam znowu pieprzyć się z dildo w mojej cipce, zakręciło mi się w głowie z przyjemności. Wchodziłam wystarczająco wolno, nie było już żadnego bólu, po prostu niesamowite uczucie pełności, czułam się tak, jakby moje zakończenia nerwowe płonęły w tym samym czasie.

Wyobrażałam sobie, że to jest to, co muszą lubić kobiety pieprzone przez dwóch mężczyzn w tym samym czasie, z moją cipką i tyłkiem w tym samym czasie. Pomyślałam o tym, jak wielką zdzirą muszę być, żeby pomyśleć o tym, że dwóch mężczyzn używa mnie w tym samym czasie. Na tym się nie skończyło, pozwalając mojemu umysłowi oszaleć; Zastanawiałam się, jak by to było, gdyby kutas trzeciego mężczyzny wypełnił moje usta.

Myśląc o wypełnieniu ust kutasem, jajach uderzających o moją twarz, o gorącej, gęstej spermie zalewającej moje usta i kapiącej po twarzy. To było za dużo, miałam nadzieję, że jeszcze przez jakiś czas nie dojdę, ale to było za dużo.

Moje ciało było wstrząśnięte przyjemnością, moje biodra skręciły się i wygięły, mój krzyk czułam, jakby zaczął się w moich stopach i ryczał przez moje ciało i wyrwał mi się z gardła. Intensywność mojego orgazmu chwyciła mnie, jakby ktoś w jakiś sposób podłączył moje ciało do gniazdka elektrycznego, po czym przez kilka minut leżałam drżąc i trzęsąc się.

„O mój Boże” – pomyślałam, że mam obie zabawki w ciele, rozłożona na kanapie, jak dziwka, o której myślał mój mąż. Jak rodzaj dziwki, którą chciałam być w moich fantazjach. Myśl o sprzedaniu siebie za seks i byciu prostytutką przejęła moją wyobraźnię, gdy pozwalałam palcom sunąć po moim ciele.

Wyobraziłam sobie, że jestem ubrana w czarną skórę, a skórzane spodnie przylegają do każdego zgięcia moich nóg i bioder. Rozbłysk mojego ciasnego tyłka i wgniecenie mojej ogolonej cipki. Stanik push-up prezentujący moje małe 34B. Moje blond włosy upięłam dużą ilością żelu do stylizacji. Krwistoczerwona szminka i makijaż podkreślający moje rysy. Czarny skórzany kołnierz wokół mojej szyi ze srebrnymi metalowymi ćwiekami dopełniającymi wygląd.

Wyobraziłam sobie, że idę ulicą w szpilkach krzyczących „Pierdol mnie”. Moje biodra kołyszą się, gdy samochody poruszają się powoli w górę i w dół ruchliwej ulicy. Jest wczesny wieczór, a kluby dopiero zaczynają działać. Nie myśląc o tym, jedna z moich rąk zaczyna powoli przesuwać dużą zabawkę do i z mojej cipki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *