„Teraz dwie rzeczy. Po pierwsze: w wewnętrznym kręgu lub gdy jesteśmy sami, jestem panią Klarą dla ciebie. Po drugie: od tej chwili jesteś uległą niewolnicą lesbijką i jako taka będziesz poddawana ciągłym testom. Nie znajdziesz litości, gdy zostaniesz ukarana za swoje występki. Masz na imię dziwka Paula, suka Paula, świeże mięso Paula, niewolnica Paula, robak Paula, karaluch Paula, debilka Paula, głupia, tępa, suka, prostytutka, jakkolwiek chcemy cię nazwać. Jesteś teraz dla nas tylko seksowną lalką, którą możemy zniszczyć w każdej chwili, jeśli zechcemy. Upokorzymy cię i zdegradujemy do najniższego poziomu”, powiedziała.

„Tak, Klaro…” UDERZENIE i moja głowa odwróciła się na bok po jej mocnym uderzeniu w lewy policzek. „Pani Klaro, ty głupia cipo!”.

„Teraz rozbieraj się, aż będziesz nago”, zarządziła pani Klara. Powoli zaczęłam zdejmować górne ubrania, aż moje piersi były nagie. Pani Klara podeszła do mnie bardzo powoli, przyglądając im się. Położyła obie dłonie na mojej lewej piersi i ważyła ją, jak pełnoprawny kupiec na wystawie bydła. Potem przez jakiś czas ważyła moją prawą pierś, następnie obie. Uśmiechnęła się figlarnie z satysfakcją. Jej nowa świnka była warta zapłaty: byłam dobrym zakupem, okazją, która była prawdziwa, ponieważ nieświadomie bardzo chciałam zostać uległą niewolnicą lesbijką.

Wciąż się uśmiechając, położyła paznokieć wskazującego palca na mojej otoczce i zaczęła powoli, bardzo powoli obracać nim wokół mojego sutka. Mój sutek wyskoczył z pożądania i było to dla niej zauważalne.

Wciąż widząc moje oczy i uśmiechając się, moja nowa Pani Klara powiedziała: „Och, twój sutek cię zdradza suko. Twój sutek jest chętną na uległość, pragnie wkrótce zostać poturbowany. Zgadzasz się z nim?”

Byłam głęboko zakłopotana. Zarumieniłam się natychmiast, wiedząc, że to dopiero początek moich upokorzeń, mojego lesbijskiego zniewolenia, mojej głębokiej degradacji. Mogłam zaznaczyć na osi czasu początek, ale nie miałam wtedy najmniejszego pojęcia, kiedy i jak to się skończy.

„O Boże, jaka nadal jesteś niewinna, Paulo, rumienisz się tylko od mojego paznokcia. Co się stanie, gdy użyję obu?”, więc drugą ręką położyła na mojej drugiej otoczce i zaczęła krążyć wokół obu. Po prostu pozwoliłam mojej głowie opaść w środku mojej pierwszej lesbijskiej ekstazy z dotykiem innej kobiety po tak długim pragnieniu bliskości. Byłam w niebie tylko z dwoma jej paznokciami. „Co się ze mną stanie?”, była moją ostatnią jasną myślą przed całkowitym oddaniem się Pani Klarze.

Zatrzymała się i odwróciła, by usiąść na skórzanym fotelu. „Teraz suko, co chcesz mi zrobić?”, powiedziała pani Klara.

Ogarnęła mnie mgła pożądania, uwolniona po tak długim czasie. Nikt nie powiedział, poza moim ukochanym lesbijskim porno, co dalej. Uklękłam przed nią, a potem otworzyła mi nogi, więc po raz pierwszy zobaczyłam jej cipkę. Niesamowita, z bardzo zalotnym skromnym owłosieniem nad cipką, zadbana. Śliniłam się na jej widok, a ona to zobaczyła…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *