Patrycja uśmiechnęła się i powiedziała: 

– Nigdy nie znałam żadnej dziewczyny, która nie miałaby na tym orgazmu, ale rekord najszybszego orgazmu w historii i największej liczby orgazmów w tak krótkim czasie należy bez wątpienia do ciebie. Mój Boże, jesteś nieziemska. – Patrycja wzięła torbę i wyjęła etui na DVD. – Później puść to sobie na komputerze. Na tym filmie jest Andrzej, twój nauczyciel WF-u z liceum. Tam dowiesz się, dlaczego zwolnił się i odszedł ze szkoły w takim pośpiechu.

Kiedy Patrycja wręczyła jej płytę DVD, serce Joli drgnęło, gdy przypomniała sobie, jak bardzo była w nim zakochana. I jak fantazjowała o seksie z nim.

– Zobacz to i zadzwoń do mnie jutro – powiedziała z uśmiechem. Jeśli ci się to spodoba, możemy spotkać się w poniedziałek i coś z tym zrobić.

Patrycja cały czas stosowała tę samą taktykę i znów udało jej się zaintrygować Jolę. Gdy tylko wyszła, Jola od razu pobiegła do komputera, nawet nie pomyślała o tym, żeby się najpierw ubrać. Jej serce biło z niecierpliwością, gdy otworzył się filmik, a jej oczom ukazał się jej były nauczyciel biorący prysznic. Stał plecami do kamery. Jola zauważyła, jaki miał piękny tyłek i szczupłą sylwetkę z szerokimi ramionami i delikatnie umięśnione ciało.

Bez wątpienia był wysportowany, ponieważ nie było widać na nim grama tłuszczu. Pamiętała, że był bardzo przystojnym i wysokim mężczyzną, a nago wyglądał jeszcze lepiej, nawet z jasnobrązowymi włosami obciętymi krótko, aby zamaskować powiększającą się łysinę. Andrzej wyłączył prysznic i gdy się odwrócił, nagle zauważył, że jest obserwowany. Jola była zahipnotyzowana, gdy spojrzała na jego silną klatkę piersiową bez włosów, a jej oczy automatycznie skierowały się w dół na jego penisa, jeszcze zanim spróbował go zakryć rękami. Nie miał włosów łonowych i Jola domyśliła się, że regularnie się golił. Jola zdała sobie sprawę, że nawet bez erekcji był długi i gruby. „To właśnie miała na myśli Patrycja” – powiedziała do siebie w myślach.

Nagle cztery dziewczyny, które Jola kojarzyła ze swojej szkoły, pojawiły się w kadrze i podbiegły do Andrzeja, chwytając go za ramiona.

– To twój czas na prezent urodzinowy – powiedział głos, który Jola natychmiast rozpoznała jako głos Patrycji. Musiała obsługiwać kamerę.

Jedna z dziewcząt miała ze sobą linę i pomimo protestów Andrzeja były wystarczająco silne, aby przywiązać jego ręce do górnej poręczy po obu stronach prysznica. Szczerze mówiąc, nie walczył aż tak bardzo. Pociągnęły za sznurki, aż został naciągnięty, a jego ciało wyglądało cudownie. Widziała Jarka nago, ale jego ciało było niczym w porównaniu z nauczycielem, który był prawdziwym mężczyzną pod każdym względem.

Dziewczyny przywiązały teraz liny do jego kostek i powoli rozciągnęły je, aby stanął w naprawdę dużym rozkroku i przymocowały je do dolnych szyn, pozostawiając go nagiego i bezradnego. Mogły z nim zrobić, na co tylko miały ochotę.

Jola mogła teraz zobaczyć, że piękny penis Andrzeja wykazywał oznaki życia, gdy lekko zaczął podrygiwać. Pomimo spełnienia seksualnego zaczęła się podniecać. Jego początkowa erekcja stała się bardziej widoczna, gdy każda z dziewcząt powoli rozebrała się nago przed jego coraz bardziej chętnym ciałem. Jego twarz była zaczerwieniona i ciężko oddychał, uważnie obserwując, jak każda dziewczyna uwodzicielsko rozebrała się przed nim, w tym Patrycja, która zostawiła włączoną kamerę podczas swojego striptizu. Jola zauważyła, że wszystkie dziewczyny były ogolone.

Żadna z nich nie dotknęła Andrzeja, a jego erekcja rosła bez ustanku, gdy pięć pięknych nagich dziewcząt wirowało zmysłowo jak tancerki na kolanach przed jego bezradnym, nagim ciałem.

Patrycja sięgnęła za niego, odpięła słuchawkę prysznicową i włączyła wodę. Zaczęła oblewać ciało nauczyciela silnym strumieniem. Gdy doszła do pasa skupiła się, aby dobrze wycelować między szeroko rozłożonymi udami i skierowała wodę na jego wiszące jądra. Andrzej jęknął i szarpnął się, gdy uderzyło go intensywne uczucie łaskotania. Patrycja delikatnie przesuwała strumieniem wody po jajach, gdy jego erekcja zaczęła nabierać kształtu. Penis stał teraz na baczność, stał się jeszcze grubszy i dłuższy.

Widząc tę reakcję, Pati zaczęła przesuwać płynący strumień wody po jego rosnącym penisie, a Andrzej zaczął się trząść, gdy jego erekcja rosła i rosła, aż stał się całkowicie sztywny i lekko drżący. Jola nigdy nie widziała takiej erekcji w Internecie. Okazało się jednak, że dziewczęta były również pod wrażeniem, a przynajmniej można było tak wywnioskować z ich komentarzy, które było słychać w tle. Naprawdę było na co popatrzeć. Musiał być prawdziwym zaspokajaczem kobiet, jeśli tylko istnieje takie słowo.

Andrzej był teraz całkowicie pobudzony i po prostu chciał dojść. Odchylił do tyłu głowę, jęczał z podniecenia, które generowała głowica prysznicowa. Patrycja wyłączyła jednak wodę. Dziewczyny ustawiły się w kolejkę i każda po kolei chwilę pieściła jego penisa dłońmi i brała go do buzi, jednocześnie łaskocząc go w jaja. Starały się jednak, żeby nie doszedł za szybko. Jego erekcja była tak duża, że dziewczęta krztusiły się, gdy wypełniał ich usta. Andrzej był już na skraju i krzyknął głośno: 

– O Boże, pozwólcie mi w końcu dojść, proszę, pozwólcie mi! Jego ciało trzęsło się z rozkoszy. To Patrycja miała przywilej doprowadzenia go do punktu kulminacyjnego, gdy delikatnie głaskała i lizała jego erekcję, aż całe jego ciało zadrżało jeszcze bardziej, a następnie wzięła go całego do ust. Gdy był już na krawędzi, odsunęła głowę, wzięła jego penisa w obie ręce, a pozostałe cztery dziewczyny zebrały się wokół niego i pieściły każdy centymetr jego nagiego ciała. Kilka energicznych potarć ściśniętymi rękami jego pulsującej erekcji wystarczyło, aby wystrzeliła pierwsza porcja spermy, a okrzyk rozkoszy wypełnił łazienkę. Trafił w głowę Patrycji, a ona nadal energicznie go pocierała, aby ta fontanna nigdy się nie skończyła.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *