Więc przerzuciłam się na inną zaawansowaną metodę. Odchyliłam się całkowicie i zamknęłam oczy, trzymając sukienkę z powrotem zakrywającą moje piersi i wszystko. Po chwili wydawało mi się, że na wpół spałam. To pozwoliło mi zwolnić ręce, pozwalając mojej sukience swobodnie się otworzyć. To sprawiło, że chłopcy pomyśleli, że jestem albo kompletnie zmęczona, albo pod wpływem jakichś narkotyków. Tym razem zaczęło padać i autobus jechał bardzo wolno. Teraz ponownie przesunęłam się na skraj siedzenia i odchyliłam się do tyłu. To całkowicie odsłoniło moją cipkę. To była całkiem zachęcająca poza, moja cipka kilka centymetrów od ich rąk. Aby było bardziej uwodzicielsko, znów zaczęłam drapać się po wewnętrznej stronie ud. W pewnym momencie zaczęłam energicznie drapać swoją cipkę i łechtaczkę. Czasami wkładałam palec, aby podrapać się w mojej cipce. Wkrótce zaczęłam wyglądać na wiotkiego i całkowicie zmęczonego.

Przestałam się drapać i udawałam, że zasypiam z lewą ręką bezwładnie spoczywającą z jednym palcem na łechtaczce. Obserwowałam chłopców przez wąską szczelinę moich zamkniętych oczu. Oboje wpatrywali się w moją cipkę i rękę. Mój palec wykonał bardzo delikatny, ale zauważalny ruch, aby podrapać łechtaczkę i zatrzymał się. Chłopcy zauważyli to uważnie; jeden z nich spojrzał na swojego kumpla i wyszeptał coś z uśmiechem; podczas gdy drugi skinął głową na zgodę. Potem powoli przesunął się do przodu wyciągając rękę, przyniósł palec tam, gdzie spoczywał mój palec i powoli zaczął jego palcem w górę iw dół przez moją szczelinę. To był dla mnie wspaniały moment wygranej. Odpowiedziałam, otwierając dla niego moją cipkę i oferując pełną ocenę jego palcom w mojej cipce. Chłopcy nie byli doświadczeni, ale oboje dobrze poradzili sobie z palcowaniem i drapaniem mojej cipki.

Kiedy zauważyłam , że autobus zbliżał się do miejsca, z którego musiałam wysiąść. Nie otwierając oczu, nagle zamknęłam uda, trzymając ręce uwięzione w mojej cipce. Mój top był rozłożona, odsłaniając im piersi i wyprostowane sutki, a nogi zamknęłam z rękami w cipce. Otworzyłam oczy i spojrzałam na nich. Byli cholernie przerażeni i nie wiedzieli, gdzie szukać. Powoli otworzyłam nogi pozwalając im wyciągnąć ręce z mojej cipki i obdarzyłam ich ujmującym uśmiechem. Przyciągnęłam je na swoje siedzenie po jednym z każdej strona i poprosiłam, aby zrobili, co chcą, z moimi piersiami, sutkami i cipką. Jeden chłopak położył usta na moich sutkach i mocno je ssał, inny położył usta na mojej cipce; Byłam w niebie.

Kiedy autobus zatrzymał się na przystanku, wstałam. Widziałam te dwie dziewczyny podchodzące do mnie i wpatrujące się w mój nagi przód. Uśmiechnęłam się do nich i podarowałam chłopcom mój jedyny kawałek materiału jako darmowy prezent ode mnie i poszłam do autobusu nago. Kierowca autobusu był kompletnie zszokowany, gdy zobaczył, że Patrycja i Tamara mnie przyjmują.

Wysiadłam z autobusu jako dumna naga dziewczyna. Grupa musiała wierzyć we wszystko, co im o sobie mówiłam. Teraz mieli moje zdjęcia, chociaż nie znali naprawdę interesującej części jazdy autobusem.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *