Zauważyłam, że chłopak siedzący przy oknie, zerkający szeroko otwartymi oczami, widział wnętrze mojej sukienki od moich piersi aż po włosy cipki. Odchyliłam się do tyłu i zaczęłam uwodzicielsko drapać między piersiami, jakby mnie tam swędziło. Kontynuowałam udawanie, że wyglądam z przodu i pozwalałam od czasu do czasu wyskoczyć moim sutkom i ponownie je wciągałam. Wreszcie zauważyłam, że skupiłam na nich całą uwagę. Zwiększyłam intensywność drapania i obszar do pokrycia, dopóki nie zaczęłam drapać i ciągnąć wyprostowanych sutków. Teraz otwarcie odsłaniałam swoje sutki, drapiąc się i ciągnąc mocno, aby je wyprostować.

Cały czas udawałam, że jestem trochę wyczerpana i trzymałam oczy zamknięte, aby uniknąć kontaktu wzrokowego z nimi. Zamknęłam oczy i ponownie zaczęłam drapać się od nowych miejsc, odsłaniając moje piersi i sutki, aż w końcu energicznie drapałabym sutek i ciągnąc go mocno, czyniąc go coraz bardziej wyprostowaną i twardym.

Teraz było nie do powstrzymania. Teraz puściłam ręce i zmieniłam obszar drapania. Zaczęło się tuż nad kolanem. Pracowałam w górę iw dół za każdym razem przesuwając sukienkę coraz wyżej, bliżej mojej cipki. Puściłam sukienkę i jedną ręką trzymałam szybę, drugą drapałam i głaskałam, na chwilę otworzyłam oczy i zobaczyłam, że do ostatniego przystanku zostało jeszcze ponad dwadzieścia minut. Miałam nadzieję, że chłopcy też wyjadą do tego czasu.

W pewnym momencie autobus zwolnił przy jednym z przystanków. Udawałam, że patrzę na zewnątrz z bliska, pozwalając rozłożyć nogi w szeroko rozpiętej sukience, dając obu chłopcom pełny widok z mojej szyi na moją owłosioną cipkę. Chłopcy po prostu nie mogli oderwać oczu od mojej rozwartej cipki. Chłopcy zaczęli teraz wiercić się na swoich siedzeniach, a ich spodenki nie były w stanie wytrzymać ich erekcji. Nie patrząc na nich, nadal szukałam na zewnątrz swojej destynacji.

Od czasu do czasu otwierałam nogi, żeby pokazać im moją rozwartą cipkę. Do tej pory ociekałam wodą i poczułam, że skórzana osłona fotela jest pokryta grubą warstwą soków z mojej cipki. Aby pokazać im moją mokrą i ociekającą cipkę przesunęłam się na krawędź siedzenia i cofnęłam z szeroko rozwartymi nogami. Pozostawił widoczny ślad kapiących soków z cipki. Chłopcy przestali teraz słuchać muzyki i byli całkowicie pochłonięci pełnymi widokami na cipkę i sutki, które im oferowałam. Przez dłuższy czas nie zauważyłam , że któryś z nich wyciągnął mój pad i coś na nim patrzył. Teraz chciałam ich całkowitej uwagi.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *